3

@JarekS Zaraz i tak Ci wyjedzie taka marysiaveb albo jego pachołek crack i zaczną wypisywać dyrdymały o tym, że klub to już dawno powinien stać na nogach i walczyć o tryplet, ale Laporta nic w tym kierunku nie robi i pół roku to było wystarczająco dużo czasu.

0

@totalcrack Wciąż mlaskasz dziobem a podobno miałeś mnie zignorować. Dopowiadaj sobie dalej hipokryto i marudź dalej pod każdym artykułem+La Rambla 24/7. Jedyne co ci wychodzi.

0

@totalcrack Człowieku pierwszy do mnie napisałeś, nie miałem nawet ochoty z tobą wchodzić w dyskusję, bo widzę twoje inne stękające komentarze, odpisuję ci jak mi się nudzi i wyjeżdżasz z tekstem: nie pisz do mnie :D Klepnij się raz, drugi w w swój bartolomeowski łeb i otrzeźwiej. Stękasz na tego Laportę, Koeman'a i wszystko inne dzień w dzień. Jesteś tak inteligentny, że wmówiłeś sobie, że jestem jakimś fanatykiem Laporty, paplasz do mnie drugi dzień i się jeszcze tutaj za jakąś alfę i omegę podajesz a lepiej wziąłbyś się za robotę a nie 24/7 siedzisz na La Rambli i próbujesz pouczać innych. Może twój nick nie wziął się znikąd i to coś ci już wypaliło resztki rozumu.

0

@totalcrack Nie rozumiesz tak prostej sprawy jak różnica między porozumieniem czy negocjacjami a podpisaną umową? Wijnaldum też miał porozumienie i był po negocjacjach a jakoś w Barcelonie nie gra, bo nie było UMOWY. I dalej się trzymam, że bartkowi nikt nie ufał, bo warunki jakie wynegocjował były korzystne tylko dla jednej ze stron. Jakbym ja był osobą dającą ten kredyt i widział takiego bartka to też bym nie musiał mu ufać żeby sobie na nim "dorobić".

Laporta jak sam powiedziałeś- nie musiał z niej korzystać i nie skorzystał, tylko najpierw uzgodnił lepsze warunki. W żadnym wypadku nie napisałem też, że Laporta to zbawiciel, tylko że robi dla mnie dobrą robotę obecnie i wyciągnął klub w ciulowym momencie na w miarę dobre tory. Wy macie tendencje do popadania ze skrajności w skrajność z tego co widzę. I jak możesz twierdzić, że covid nie pozwolił uzyskać miliarda przychodów skoro audyt pokazał ile wyniosły straty przez pandemię a ile reszta. I to są fakty, na papierze, które trzeba było pokazać socios a nie gdybanie co by było gdyby: "Gdyby nie pandemia przychody przekroczyłyby 1 mld i to są fakty."

Skoro takie to proste ogarnięcie wszystkiego w pół roku to pozazdrościć przedsiębiorczości i majątku, bo jeśli to takie proste dla Ciebie to na pewno jesteś multimilionerem :) Dla mnie 2-3 lata to i tak mało biorąc pod uwagę jak inne kluby wychodziły z dołków a nie mieli wcale gorszej sytuacji finansowej, wręcz lepszą (np. Manchester United).

0

@totalcrack O mój budżet się nie martw. W odróżnieniu do połowy użytkowników na tej stronie pracuję a nie siedzę w szkolnej ławce.

Mówisz o spółce gdzie ponad 100 lat klub "broni" się przed tego typu rozwiązaniem, ale ot tak teraz nagle by się zgodzili. Na tym polegają właśnie ruchy obecnego zarządu, że do tego nie dopuścili. Oceniacie Laportę po pół roku pracy, gdzie przez większość czasu nie mieli nawet dokładnych raportów a Bartomeu siedział 2 kadencje i wow doszedł do POROZUMIENIA odnośnie pożyczki, bo tak zniszczył klub, że musiał się ratować tego typu ruchami a obiecał zarobić MILIARD euro.

Owe porozumienie było takie, że Laporta i tak je musiał renegocjować i ma prawo piać z zachwytu, bo to po jego negocjacjach procent spadł. W dupie mam za przeproszeniem jakieś porozumienia, które nijak się mają do ostatecznej sytuacji. Ja też miałem porozumienie i decyzję od banku na kredyt hipoteczny i w ciągu tygodnia sytuacja zmieniła się jeszcze 3 razy.

Dodatkowo jak już mnie cytujesz to czytaj ze zrozumieniem, bo napisałem, że z bartomeu nie chciały ZBYTNIO negocjować a nie wcale. Z nim negocjowali tak, że wiedzieli, że czego mu nie podsuną to i tak podpisze, bo nie ma wyjścia.

Jeśli dla Ciebie sprzedaż Emersona to ta sama sytuacja jak z Cillessenem to sorry :D bartomeu obiecuje miliard euro i robi taki wałek żeby zamknąć w ogóle budżet. Potem robi wałek z Arthurem a podobno według niego wszystko było ok z finansami i kibice nie mieli się niczym martwić. Barcagate, Espai Barca, pozwy sądowe, ale na pewno Laporta to wszystko wymyśla żeby siebie postawić w lepszym świetle. Ja sobie spokojnie poczekam chociaż 2-3 lata kadencji, potem będę oceniał i z niecierpliwością wyczekuję pierwszych pozwów na stary zarząd i zobaczymy czy wtedy też będziecie pisać, że Laporta coś sobie przypisuje.

0

@totalcrack Takie miał porozumienia, że na każdym kroku wychodziły machlojki i mogę się założyć, że Bartomeu podpisałby umowę na strasznie niekorzystnych warunkach, byle dostać chwilowy zastrzyk gotówki. Na tej stronie są artykuły z podsumowaniem jego kadencji i jest czarno na białym jak, np. "podratowali" budżet zyskiem 4,5 mln euro ze sprzedaży (a raczej księgowych przetasowań) Cillessena. Espai Barca też dziwnym trafem miało wszystko zawyżone jeśli chodzi o kwoty.

0

@MarioVeB! Ty znasz się na wszystkim. Zdążyłeś nas wszystkich już przyzwyczaić "ekspercie" od wszystkiego, czyli od niczego.

1

Komentarz usunięty

2

@Lucassito Uważam, że go uratował, bo z bartkiem nawet banki nie chciały zbytnio negocjować a Laporta pożyczkę dostał. Roures też go poparł i na pewno nie zrobiłby tego, gdyby Laporcie nie ufał. Samo to zaufanie do jego osoby ze strony poważnych instytucji ma dla mnie znaczenie, bo bartkowi NIKT już nie ufał. Sponsorzy też już nie chcieli mu dawać takich kwot jak kiedyś a największym kontraktem jakim się może pochwalić to pokłosie działań Pique a nie jego. Też odchodziły osoby z jego zarządu a częściej nawet sami je zwalniali gdy przestali im pasować lub za dużo wiedziały. Laporta jak każdy inny kandydat coś mówił i obiecał i myślisz, że taki Font spełniłby wszystkie obietnice nie znając prawdziwej sytuacji klubu? W sytuacji po audycie Font miałby tak samo związane ręce i by kombinował. Tu jest jak z polityką. Każdy przegrany będzie teraz słodził jak to on by lepiej wszystkiego nie zrobił. Prosty przykład jak Font się zezłomował podczas kampanii i też kłamał koniec końców- Xavi. Rękę by dał sobie uciąć, że Xavi zostanie trenerem a ten nigdy nie potwierdził, że był z nim w jakimkolwiek stopniu dogadany i nawet przedłużył kontrakt z obecnym klubem. Tak samo chciał "kupić" kibiców posługując się nazwiskiem Xaviego.

Laporta zatrudnił 4 grajków nie wydając na nich praktycznie żadnych pieniędzy i podpisał z nimi kontrakty, które razem wzięte nie dają zapewne pensji Messiego po obniżce. Griezmanna sami cisnęliście i pisaliście, że za czapkę gruszek niech idzie, byle zwolnił pensję a teraz problem. Dla mnie Laporta na chwilę obecną robi dobrą robotę i jak przyjdzie czas na oceny to obiektywnie to zrobię a nie będę teraz wyciągał wnioski z tego, co wyczytam w hiszpańskich gazetach, które to wręcz lubują się w sensacjach i plotkach.

5

@Lucassito Zacznijmy od tego, że nie będę się zniżał do poziomu oceniania czyjejś pracy po zaledwie pół roku. Nie mówimy tu o nowym pracowniku McDonalda i jakie postępy zrobił w składaniu kanapek, tylko o klubie, który jest swego rodzaju firmą. Jeśli dla ciebie uratowanie "firmy" z ponad 100-letnią historią, miejsc pracy, czegoś co ma dla milionów ludzi na świecie większe znaczenie niż tylko kopanie piłki jest niczym i w dodatku "rzekomym uratowaniem" to nie mamy o czym gadać. Serio myślałeś, że w pół roku postawi klub na nogi, ściągnie nowych zawodników za grube miliony i będziemy znowu Barcą Guardioli? Nikt was nie zmusza do kibicowania temu klubowi. Zawsze możecie też razem z marysiąveb napisać do bartomeu i mu podziękować za świetną pracę, skoro wg was Laporta bezpodstawnie obwinia poprzedni zarząd. Za 2-3 lata to ja zobaczę starą dobrą Barcelonę a mam nadzieję, że wtedy nie zobaczę "kibiców" waszego typu, którzy "zawsze wierzyli i byli z klubem".

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@cules100pro Co racja to racja. Generalnie kojarzę jego nick głównie z przepychanek, cwaniakowania, marudzenia i z dziwnymi teoriami, które nie mają żadnego przełożenia na rzeczywistość.

0

@Tridente2015 To dlaczego piszesz to do mnie w odniesieniu do mojego komentarza? Czy ja napisałem, że Roures nie popiera Laporty?! Skąd ci się w ogóle to wzięło?

7

Komentarz usunięty

3

@MarioVeB! Leo był tak gotowy, że niby dało się przedłużyć kontrakt a tego nie zrobił, bo jak sam Roures powiedział: "Wymóg i potrzeba zbudowania konkurencyjnego zespołu to coś, o czym Leo mówił, odkąd jest kapitanem. Był to jeden z elementów, który wymieszał się razem z innymi problemami." Więc przestań gadać, że to wina Laporty, bo jak na razie to dzięki niemu ten klub jeszcze istnieje. Bartomeu zniszczył klub i cud, że Laporta trzyma go jeszcze na powierzchni a ty będziesz płakał, bo postawił klub wyżej od 34-letniego Messiego i jego zachcianek o konkurencyjnym zespole, gdzie doskonale wie, że jego wcześniejsze zarobki przyczyniły się między innymi do tego w jakiej sytuacji jest teraz klub.

0

@Tridente2015 O czym ty gadasz? Ty w ogóle rozumiesz o czym my piszemy? Wydaje mi się, że ani trochę.

4

@MarioVeB! Żyj dalej w swoim świecie. Ja tu nie widzę żadnej nieudolności Laporty ani pstryczka w nos ze strony Roures'a. Bardziej widzę pstryczek w kierunku jego przeciwników (takich jak ty), że nie rozumieją w jakiej sytuacji jest klub i wyobrażają sobie, że Laporta magiczną różdżką sprawi, że będą pieniądze na kontrakt Leo i jeszcze transfery typu Haaland. Sam powiedział, że Messi chciał konkurencyjnego zespołu wiedząc, że nie ma na to pieniędzy i odszedł głównie z tego powodu skoro kontrakt dało się przedłużyć.

10

@MarioVeB! Miło się patrzy jaki ból 4 liter mają przeciwnicy Laporty i na każdym kroku próbują go o wszystko oskarżać. Vamos Laporta!

21

Tak jak myślałem. Normalny kibic poczeka do meczu, zobaczy skład i będzie kibicował. A pod przewidywaniami jak zwykle te same nicki z narzekaniami, stękaniem i mądrowaniem się. Wejdziesz w profile tych osób a tam codziennie kilka komentarzy gdzie narzekają. Jak smutne musi być wasze życie.

10

To teraz sędzia może kończyć mecz. Swoje dla Atletico zrobił. Żenada.

3

@Lucassito Zabawne. Z jednej strony twierdzisz, że poza Depayem reszta nowych zawodników nie jest zbytnim wzmocnieniem a z drugiej, że Depay ma sezon życia. I to wszystko po 3 kolejkach. Strach się bać co napiszesz po 5, 7, 15, 20, 38 kolejkach.

0

@mordini123 W tych 35 zł tak? Ja akurat podpisałem umowę w UPC i mam wszystkie Polsaty i Eleveny za 20zł/msc. także nie orientuję się jak to u innych wygląda :-D

0

Brat chce kupić sobie w Canal+ pakiet na LM i są tam 4 Eleveny i Polsat Sport Premium 1 i 2 za 35 zł. Jest fanem Chelsea, która gra we wtorek i mecz jest na Polsat Sport Premium 4. I tu pojawia się pytanie, bo tam jest jakaś opcja jeszcze: "Systemy telewizyjne PPV" i tam są pozostałe kanały. Ja się w ogóle w to nigdy nie bawiłem i nie wiem czy w takim razie za te 35 zł ma te 6 kanałów a jak chce obejrzeć Chelsea to musi dodatkowo jeszcze wykupić transmisję? Najlepiej jakby był pakiet ze wszystkim od razu, bo szkoda pieniędzy.

0

Gdzie najtaniej wykupić LM na ten sezon? Ja mam akurat w UPC pakiet Polsat Sport Premium z Elevenami, ale brat chce sobie wykupić i korzysta z Vectry.

5

@Gaz Tak się składa, że wierzę Aguero co mówi a nie ludziom siedzącym przed komputerem i snującym własne teorie. Jeśli to, co mówi Aguero nie musi być prawdą, to obok czego leżały wypowiedzi osób, które sobie same coś ubzdurały?

22

Ale jak to tak, przecież eksperci i kibice sukcesu z tej strony mieli dostęp do tej klauzuli i oni wiedzą lepiej. Powiem Ci więcej Kun, oni wiedzą że Ty się jeszcze obraziłeś i sam sobie zrobiłeś kontuzję. Nawet to, że i tak podpisałeś kontrakt na 6 mln brutto się nie podoba niektórym i chcą żebyś podpisał jeszcze raz za niższe. Wywiad to pewnie fejk i zaraz zleci się masa ekspertów i wszystko wyjaśni.

0

@Yoshi94 A ja dorzucę Thiago Alcantare jeszcze.

0

@clyde Teraz to mi starczy na całą jesień i zimę :D zapoznam się pewnie z każdym tytułem ;)

0

@Comfortable_ Generalnie tak najbardziej lubię i jedynie Boruto klepię na bieżąco :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?