swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamil689 Nawet stronka ta sama do oglądania :D Na pewno obczaję :)
0
@Avada Kedavra @zuang1995 @clyde Bleach i One Piece też mi są znane, ale nigdy nie widziałem nawet odcinka więc czas nadrobić :) Gray man pierwsze słyszę.
W każdym razie mam dobre 4 dobre tytuły, w pracy będę miał teraz dużo czasu to będzie nadrabiane :d Dzięki ;)
0
@clyde Znam z nazwy :D Tematyka zbliżona do Dragon Ball/Naruto? Szukam anime podobnego do tych dwóch i chętnie bym coś nowego "przytulił".
3
Bogu dzięki, że Ci się Panie Laporta nie udało sprowadzić neymara.
0
@macio_944 Akurat polityki jest tu do porzygu a strona jest jakby nie patrząc związana ze sportem. Zgadzam się z Wami, ale co do polityki na pewno nie, bo codziennie ktoś porusza ten temat.
3
@greymid Skąd wiesz, że mu tego nie mówił? Bo sam to wypłakał w mediach czy byłeś z nimi 24/7? Jak dla mnie to Pjanić ma zwykły ból czterech liter, że był za słaby a jak przychodził do Barcy to myślał, że jest top gwiazdą. Barcelona go zweryfikowała i dla mnie normalnym jest, że trener nie stawia na zawodnika, którego od początku nie chciał. Niech sobie wylewa żale w mediach, bo jedynie to mu w Barcelonie wychodziło dobrze- kłapanie dziobem.
0
@matirix20 Taaa. Na decydujące mecze wyszedłby Pjaniciem i Puigiem i dopiero by był lament po porażkach, bo obaj są po prostu słabi. Tak, jak z "Ryśka" jeszcze coś może będzie, tak Pjanić to nieporozumienie. Zdecydowanie wolę nawet "Brejta", bo mimo braku umiejętności gryzie trawę a Pjanić to książę truptania i narzekania czemu nie gra.
0
@FCBach Właśnie, według Pjanicia. I to tyle.
5
@marcin000019 A za pół roku będziesz cisnął zarząd, bo się dogada z innym klubem i płacz, że odszedł za darmo.
1
@Pawel13sz I de Jongów :D
0
@FCMichalo Miejmy nadzieję, że wróci silniejszy i na tyle głodny gry, że wykorzysta w pełni swój potencjał :)
0
@mkord Nikt normalny nie będzie go porównywał do Leo, bo nie da się nikogo do Leo porównać. Co nie zmienia faktu, że pewnie takie porównania będą się pojawiały, ale to ze strony tych samych osób, które widziały tu, np. Haalanda w czerwcu.
1
O jakim wy ciężarze gadacie w kwestii numeru "10" dla Fatiego, skoro Ansu wszedł z takiego buta do pierwszej drużyny, że gdyby nie miał mocnej psychiki i poukładane w głowie to już wtedy by tego nie udźwignął. A to tylko numer jakby nie patrząc.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Peciak Sęk w tym, że w kwestii Griezmanna mówić o zaoszczędzeniu to trochę śmiesznie brzmi. Podsumowując to Atletico "wypożyczyło" go nam na 2 sezony za 70 mln. Owszem, odciąży budżet na pensje i wleci te 50 mln i za to należy podziękować Laporcie, ale prawda jest taka, że przez Bartomeu na tym transferze zyskało tylko i wyłącznie Atletico.
5
@Nazio87 Niech on 3 strzeli w całym sezonie :D
0
@kaamil1910 Laporta po prostu sprząta i dobrze. Jednak niesmak, że Atletico w sumie "wypożyczyło" nam Griezmanna na 2 sezony za 70 mln euro + jego pensja, pozostaje.
15
Komentarz usunięty
0
@kamilkrycha Nie wzięli się do roboty w ostatni dzień okienka, tylko akurat w ten dzień są ostatnie szanse na jakiekolwiek ruchy i inne kluby też szukają alternatyw w Barcelonie. Tak samo jak zainteresowanie Sevilli Pjaniciem. Wiedzą, że Barca chce się go pozbyć i dziś jest ostatnia szansa na pozbycie się zawodnika więc mogą wyciągnąć go z Barcelony po kosztach, na co pewnie Barcelona pójdzie. Są też kluby, które potrzebują wzmocnień na jakąś pozycję i nie udało im się przeprowadzić pożądanego transferu i sięgają po alternatywy. Ja liczę, że jeszcze dziś Neto i Pjanić zrobią out a jakby wzięli ze sobą Umtitiego to już w ogóle bajka.
0
@AlwaysBlaugrana Nie sposób się nie zgodzić. Mi jest szkoda, że Emerson odchodzi, bo byłem ciekawy co pokaże, czy się rozwinie itd. Ma lepsze warunki fizyczne od Desta i w ogóle od naszych wszystkich ostatnich bocznych obrońców, ale sama siła to jednak za mało. A tu jest tylu ekspertów, że aż dziw bierze, że nie ma żadnego multimilionera z tymi genialnymi pomysłami.
0
@PePeMasta Współczuję takim kretynom jak ty, co brną w swoje głupoty do tego stopnia, że nie widzą jak bardzo się pogrążają. Pasowałbyś idealnie do koryta pisu pepciu. Pieprzysz teraz o 75% z 4 koszyka, gdzie ja pisałem o twoich idiotycznych wyliczeniach z 1 i 3 koszyka. Ci żaden powrót do szkoły nie grozi, bo żadnej nie skończyłeś. Matma leży, rozumowanie leży, forma wypowiedzi na poziomie patuska, żenada.
0
@Rivaldinho11 Ty chyba już się rozpędziłeś i to więcej niż z 20 metrów i uraz pozostał. Skoro jesteś zwykłym obywatelem to nie wypowiadaj się na tematy związane z poważnymi instytucjami, bo nie wiesz jak działają. Sam sobie w sumie pocisnąłeś. Ewidentnie nie wiesz jak działają umowy, rynek pracy, prawo i palniesz tekst typu "Nie potrafią nawet sprzedać balastu", bo oczywiście handlują pamiątkami a nie zajmują się LUDŹMI.
1
@Rivaldinho11 Ty na pewno byś sprzedał.
0
@PePeMasta Co zrobiłeś?! :D Prędzej pokazałeś żenujący poziom podstawowej wiedzy z matematyki.
0
@PePeMasta To, że Ty nie chcesz tych drużyn to nie zmienia procentowych szans :D Jak jest na monecie orzeł i reszka to mam 50% szans na trafienie którejś ze stron a nie że jak nie będę chciał reszki to szanse się zmienią :D
1
@Remi1899 Umtiti to żaden piłkarz na chwilę obecną, Pique kontuzja, Garcia czerwona, Mingueza wraca z kontuzji, Lenglet cieżko powiedzieć co pokaże w tym sezonie i zostaje Araujo tak na prawdę. Niby 6 a nie 6 :-D
0
@PePeMasta Tak, tylko że nie będzie losowane dla Barcelony z 3 drużyn, że piszesz o 33% i wciąż jest to 12,5% na każdą. Bardziej pasowałoby 37,5% szans na trafienie jakiejś drużyny z tej 3 razem w stosunku do reszty, ale to i tak optymistyczne podejście.
0
Nie było info, że obniżają to źle. Obniżyli to źle, bo za mało. Weźcie wy się co niektórzy martwcie o własną robotę a w większości za naukę, bo mam wrażenie, że tylko gówniarz, który nigdy palcem nie ruszył żeby zarobić może narzekać jeszcze w tej sytuacji.
0
@Yosemite Mieć taką "9" to na chwilę obecną marzenie w Barcelonie. Ciekaw jestem ile taki Eto'o w prime byłby wart w obecnych realiach finansowych na rynku piłkarskim.
0
@Gall To, że Coutinho przychodził tu jako gwiazda i swego rodzaju następca Neymara lub Iniesty a Pjanić to w sumie nikt nie wie po co do Barcelony trafił. Chyba tylko i wyłącznie dla przekrętu księgowego. Jakoś w Coutinho jestem w stanie uwierzyć jeszcze, że zacznie grać jak był w formie a w Pjanicia to nawet jego odbicie w lustrze nie wierzy.