13

Co ta babka pitoli w tym studiu. Już go uśmierciła i pyta ich czy myślą, że tak jest. Żenada. Trzymaj się Eriksen!

0

Komentarz usunięty

0

@Gappeq W lepiankach będziemy żyć :D

1

@pluszek Wyczuj ironię ;) W każdym razie myślę, że szybciej takie osoby będzie stać na kupno mieszkania niż ludzi, którzy mimo wszystko zasuwają a nie mają dzieci. Dolicz do tego też wszystkie inne dodatki. Ja jestem w takim wieku, że nic nie dostaję i nie dotyczą mnie żadne ulgi a z każdej strony mam do czegoś "dokładać" :/

2

@Barca1992 Nic tylko zrobić bliźniaki i w 2 lata kupię mieszkanie bez kredytu. Żyć nie umierać, kraina miodem i mlekiem płynąca, tylko zapładniać :D

0

@socha Ja też do 18, ale pierdzielę i wychodzę równo o 17.00 :-D

4

@Greenalley Nie tobie o takich rzeczach decydować. I zamiast paplać to sobie doczytaj. Pique był jednym z pierwszych, jak nie pierwszy, który poszedł na ugodę. Niektórzy to wręcz na siłę szukają do czego by się tu przyczepić.

3

Ale to jest żenujące jak niektórzy odwołują się do słów Cruyffa w kontekście Messiego. Z każdym dniem na tej stronie jest coraz więcej takich typowych półgłupków i dzieciaków, co sami nie wiedzą co piszą.

1

@JarekS No jeden niżej jako argumenty za Pimientą podaje to, że jest Barcelonistą i jeszcze "ciśnie" innych :D

3

@T^L Mimo tych wszystkich błędów to napisał same mądre rzeczy, argumenty. Ciebie było stać na napisanie: jest Barcelonistą i więź między sekcjami. Ja też jestem Barcelonistą i uważam, że więź między sekcjami jest ważna i teraz mogę być trenerem Barcy B? Zanim kogoś zaczniesz pouczać to sam zobacz co nabazgrałeś. Ostatnim swoim zdaniem sam sobie w sumie pocisnąłeś.

1

@LatajacyHolender A jak Koeman powie, że Matheus to top 3 La Liga to też napiszesz to samo? Allegri, jedna osoba, która to stwierdziła i to w dodatku taka, która go trenowała i raczej nie powie top 20 nawet jeśli tak myśli. I idąc twoim tokiem myślenia "świergol+cyferki" to niby kim ty jesteś? Każdy twój komentarz to pouczanie i wywody jak i co powinno być i działać. Nie trzeba daleko w historii szukać żeby zauważyć, że uważasz się za mądrzejszego od innych. Ty już nawet wiesz, że Collado i inni wychowankowie i tak przepadną i nic nie osiągną. Nawet teraz na tyle zadanych przeze mnie ci pytań odpowiedziałeś na jedno i to z przytykiem. Zero argumentów, tylko od razu obrażanie. Zresztą co ja będę z tobą dyskutował skoro ty wiesz lepiej, że Vidal odszedł na złość Barcelonie do Interu a nie dlatego, że żaden inny klub nie chciał mu dać pensji, której żądał i zależało mu na pracy z Conte. Może jak dorośniesz to w ogóle zrozumiesz co to znaczy "się spuścić" a potem zaczniesz używać tego typu słów. Nie pozdrawiam.

1

@LatajacyHolender No na pewno przez komentarze na fcbarca Pjanić odejdzie za 10% wartości :D I przestań wmawiać ludziom, że Pjanić był pomocnikiem w top3 w Serie A. Chłop w Juventusie już zaliczył zjazd i gdyby nie Bartomeu to nigdy by się w Barcelonie nie znalazł. Pomocnika top3 w lidze się nie pozbywa jak to zrobił Juventus. Na palcach jednej ręki można policzyć ilu ludzi było zadowolonych z tego transferu.
Kontuzji doznało wielu zawodników i jakoś tylko on jest taki pokrzywdzony? Pokaż mi też te bluzgi, które otrzymywał Pjanić. Artykuły o tym, że ma odejść pojawiały się wtedy, gdy płakał w mediach, że nie wie czemu nie gra i sam robił wokół siebie szum. I mówisz o tym rzekomym złym podejściu do Pjanicia a sam kwitujesz swoją wypowiedź: "Jak się jest ch*jem to się ktoś inny ch*jem odpłaca". W drugą stronę też to działa i jeśli dostał szansę gry w tym klubie to powinien próbować ją w pełni wykorzystać a nie dreptać po boisku i machać łapami. De Jong, który latał od obrony do ataku przez 90 minut miał siły sprintować do zawodnika drużyny przeciwnej w kontrataku a Pjanić, który wszedł w 75 minucie stał obok i go sobie odpuścił. I dziwić się, że trener nie stawia na takiego kogoś.

0

@LatajacyHolender Na szacunek trzeba sobie zapracować a Pjanić przyszedł do klubu w ramach przekrętu Bartomeu, nic nie pokazywał jak już grał a najwięcej miał do powiedzenia w mediach jaki to on super nie jest i nie wie czemu gra. Niech idzie nawet na 5 lat wypożyczenia, byle z dala od Barcelony.

3

@konajoncek Codziennie to samo :D Ledwo się czerwiec zaczął a wy już panikujecie. Jak gazety piszą to plotki, jak nie piszą to "nie będzie rewolucji". W jakimś innym klubie tak lecą z transferami? Z tego co widzę to nigdzie nie ma jakichś wielkich przetasowań na chwilę obecną.

1

@Lucassito Jakoś ja się nie spotkałem tu z opiniami, że Aguero ma być zbawieniem. Jak już, to idealnym uzupełnieniem składu. Za to spotykam się pod każdym artykułem z twoim narzekaniem. Jak bardzo sfrustrowanym człowiekiem musisz być, że cały czas ci się coś nie podoba i musisz o tym pisać.

0

@antymadrista1 Przecież Coutinho i Dembele jak przychodzili to były zachwyty i płakanie czemu Cou tak późno. Na pewno 222 mln za Neymara swoje zrobiło, ale porównujesz tamten okres z tym i już na starcie jest to głupotą. Pandemia, wieczne kontuzje obu zawodników, wysokie zarobki, Dembele rok kontraktu i logicznym jest, że ich wartość drastycznie spadła. Gdyby ich sytuacja była taka jak teraz, ale przed przyjściem do Barcelony, to też nie zapłaciliby więcej niż 50-60 mln euro.

0

@Wojtas1080pl Aha, czyli oczekiwałeś odpowiedzi typu: tak/nie? Nieźle. Fakt jest taki, że kolega powyżej nie napisał Ci nic obraźliwego i zapytał jaki jest sens dawania takich kursów i ma tu całkowitą rację. Wygląda to tak, jakby Cię to po prostu zapiekło.

1

@Wojtas1080pl Może taki, że sam zaprosiłeś do dyskusji to Ci kolega odpisał?

0

@czar007 Też uważam, że większość wynagrodzenia powinna być uzależniona od ilości minut, wyników itd. Taki Messi, Cristiano czy obecnie Lewandowski mogą krzyczeć ile chcą, ale jak nawet nie średni a przeciętni zawodnicy stawiają warunki, to mnie skręca.

Co do zarządu, jako kibice Barcelony mieliśmy okazję oglądać najlepszą Barcelonę w historii, najlepszego zawodnika w historii i jednocześnie najgorszy zarząd w historii jednocześnie.

0

@JarekS Ja uważam wręcz odwrotnie. Dotychczas każdy wiedział, że Barcelonę można robić na hajs i wcisnąć im szrot za grube miliony a z Barcelony brać grajków praktycznie za free. Teraz też było głośno o Wijnaldumie i PSG go zgarnęło. Wolę żeby Laporta na spokojnie ogarnął sprzedaż, "coś zebrał" i zjechał z pensjami na tyle, żeby w nieoczekiwanym dla każdego momencie ogłosić jakiś dobry transfer. Zauważ, że jak tylko Barcelona wchodzi do negocjacji to zlatuje się pół Europy i dla czystej zasady podbija ceny. Także ja trzymam kciuki za tym, że Laporta działa też "za plecami".

0

@patrykzmc2000 Ale wy płyniecie z tym de Ligtem. Nie ma szans, że przyjdzie w tym roku i zaryzykowałbym nawet stwierdzeniem, że za rok też na pewno nie przyjdzie. Jak będzie inaczej to posypię głowę popiołem i będę jednocześnie szczęśliwy z tego transferu :D

0

@Homeopata8989 Mnie tam cieszy wczorajsza wygrana taśma za 2 zł i to jeszcze z nerwami, bo Polki z 2-0 wyciągały :D Na Euro dałem kupon na mecze. Trochę ryzykowne, bo cały czas wypadają jacyś zawodnicy itd., ale pewnie to nie ostatni kupon na ten turniej :D

2

@JarekS Stary.... Zaczął się czerwiec a Ty piszesz tak jakby został ostatni tydzień sierpnia. Już pomijam fakt Euro, gdzie większość transakcji odbywa się zazwyczaj po takich dużych imprezach. Raz, że kluby mogą krzyczeć więcej za swoich graczy jeśli zagrają dobrze na turnieju a dwa, sami zawodnicy często mają nadzieję, że po udanym turnieju odezwą się większe marki. Ochłoń.

0

@czar007 Kontuzji nie przewidzisz. Umtiti zasługiwał na nowy kontrakt swego czasu i nic nie wskazywało na to, że potem będzie się leczył miesiącami u szamanów. Gdyby nie kontuzja to mógł dalej być w czołówce stoperów na świecie i dałbyś mu kontrakt na 2-3 lata a teraz krzyczałby przy przedłużaniu jeszcze więcej niż ma.

0

@BARCA1899Messi "Podwyższke" ?! Pomijam składnię i interpunkcję, ale to jest HIT :-D

4

@Renkinjutsushi Logiczne, że sprzedaż zacznie się później. Teraz dopinają zawodników żeby nikt inny Barcelony nie ubiegł. Większość z tych graczy pewnie chciała jechać na Euro z czystą głową i spokojem gdzie po mistrzostwach mają wracać. W okresie Euro i przez kolejne 2 miesiące będzie wystarczająco dużo czasu na sprzedaż zbędnych graczy i też w tym czasie wyjaśni się sprawa kontraktów zawodników, którzy za rok mogą odejść za darmo i w zależności od ich stanowiska (np. Roberto czy Dembele), też pewnie zostaną sprzedani.

1

@JarekS To ani hejt ani choroba. To po prostu głupota. Z marszu wymieniłbym 5 nicków z tej strony, które widnieją prawie codziennie pod artykułami czy na La Rambli i nigdy nic nie wnoszą do dyskusji. Same narzekanie, wyzywanie i pisanie ile oni rzeczy lepiej by nie zrobili a poprawnie zdania nie potrafią złożyć.

2

@Culer_1906 A Everton z Ancelottim i o wiele lepszymi zawodnikami, niż miał Koeman, sobie radził?

0

@Totti94 No właśnie Twoja wypowiedź jest kompletnie idiotyczna, nie widzisz tego i jeszcze próbujesz ubliżać mi :-D Sprzedać kilkunastu graczy żeby wziąć takiego Kounde, który ile miał dobrych sezonów? Nie więcej niż Lenglet. Po to jest ściągany za darmo Garcia żeby nie wydawać grubych milionów na kolejnego obrońcę. Jedyne rozwiązanie to jakaś wymiana z dopłatą zapewne. Najbardziej mnie bawi jak ktoś taki, jak Ty, pisze że z Minguezy nic więcej nie będzie. Kuźwa :-D Chłopak ledwo skończył 22 lata, zagrał 1 sezon w 1 składzie i Ty ekspert już wszystko wiesz :-D To dopiero brzmi idiotycznie :-D I jak sam napisałeś, Laporta wie co robi. Jakby kierował się takim myśleniem i ruchami transferowymi zaproponowanymi przez Ciebie to by prowadził Barcelonę w fifie.

7

@Totti94 W kasie pustki a Ty wymieniasz typów wartych kilkadziesiąt milionów. Chcesz odmładzać skład, ale Mingueza do wywalenia, który jak dla mnie i większości tutaj zapewne, wykorzystał swoją szansę. Wszedł do składu trochę z przypadku i zrobił niesamowity postęp. Lenglet jeden gorszy sezon i to głównie przez zapamiętane przez kibiców błędy a nie całokształt i też na wylocie :D Ty w ogóle wiesz co się dzieje w klubie, że wyjeżdżasz z de Ligtami itd.?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?