0

@Gall Moim zdaniem raczej przeplatał dobre mecze z przeciętnymi i teraz robi to samo. Dlatego nie widzę różnicy. Zdecydowanie wolę przedłużenie kontraktu i jak w tym sezonie nic nie pokaże to wtedy go sprzedać. Na pewno będzie to ciekawsza oferta niż teraz z rokiem kontraktu do końca.

1

@AmigoBlancos Nie czytam całej tej dyskusji, ale z tym wybielaniem się nie przesadzaj :D Wystarczy kilku "białych" na stronie już :D

0

@doc Czyli broniłeś go jak nie grał i był kontuzjowany a jak gra to nie :-D Aha :-D

0

@socha To wciąż 5 lat gry i w obecnych czasach zawodnicy grają zdecydowanie dłużej. Wszystko zależy od prowadzenia się a nie wieku :-)

1

@MesQueUnClub_87 Ale też nie czekają w kolejkach na NFZ i dba się o nich jak o skarb :-D Dzięki Mordeczki ;-)

1

@marcin62 Stówka! A uwierz mi to już stosunkowo niedługo :-D

0

I stało sie. 30 strzeliła i teraz odliczanie do 40. Gdyby nie operacje, jakieś zabiegi i oczywiście kredyty to nie czuję się te gorzej niż jak miałem 20. I tu mi się nasuwa myśl, dlaczego 30-letnich zawodników nazywa się już dziadkami, bo ja się za dziadka nie uważam :-D Nawet ojcem jeszcze nie jestem :-D

3

@Ali094 Maj się kończy a chłop już podsumował okienko. Nie wierzę :-D

0

Komentarz usunięty

0

@Greenalley Ale gdzie tu kuźwa jest jakiś płacz? :-D Weź mi to wytłumacz, bo ja stwierdziłem fakt a Ty na siłę próbujesz mi coś wmówić :-D I skoro w sporcie liczą się puchary to powtórzę jeszcze raz: Real nie zdobył ŻADNEGO. I co to za argument, że byli blisko? W każdej lidze ktoś był blisko jakiegoś trofeum.

0

@Greenalley Ok, tylko powiedz mi gdzie ja płaczę na temat wieku zawodników Realu? :-D Przecież to fakt, że Zidane zostawił drużynę, w której duża część jest na ostatniej prostej kariery.

0

@zombie Ok to, który transfer Barcelony był na tej zasadzie? Szczerze, to ja sobie takiego nie przypominam.

0

@konraden Prowokował inny użytkownik a ty się wtrącasz społeczniku. Do podstawówki to ty chyba nadal chodzisz więc naucz się co to interpunkcja albo niech ci ktoś wytłumaczy, że jak już jakiś znak w końcu wstawisz, to nie daje się spacji przed nimi. Wystarczy poczytać twoje komentarze i wszędzie wtykasz swój kinol. I mnie ani trochę nie obraziło to, co napisałeś. Pomijam fakt, że dałeś tak słabe porównanie, jak twoja interpunkcja i umiejętność budowania zdań. Idź posiedź w oknie i obserwuj. Może będzie możliwość się gdzieś wtrącić i poczujesz się spełniony. Do widzenia. Nie pozdrawiam.

0

@konraden Nie szanuję prowokatorów. A w żadnym miejscu Cię nie obraziłem, tylko zadałem Ci pytanie, które jest powszechnie znane w sytuacjach, gdy ktoś pisze coś takiego jak Ty. Zgłaszać sobie możesz. Ja nie należę do osób, które są tak przewrażliwione żeby takie rzeczy mnie ruszały i miały mieć wpływ na moje życie.

1

@zombie Kiedy Aguero powiedział, że przyjdzie jeśli Messi zostanie? Kiedy powiedział, że w ogóle przyjdzie, zacznijmy od tego?

1

@koksik2700 Niby za co miałby dostać wynagrodzenie? To Perez mógł mówić, że gdyby mu zależało na hajsie to by pociągnął Zidane'a do odpowiedzialności za zerwanie umowy a nie pitolenie, że Zidane zrzekł się pensji :D Jak odchodzisz z pracy mając umowę to też miłości zrzekasz się pensji czy Ci się ona nie należy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@totalcrack Ja nie bronię w pełni Koeman'a, tylko uważam, że akurat w Barcelonie sytuacja była jedną z gorszych w obecnej piłce, co potwierdza brak zainteresowania jakiegokolwiek trenera posadą w Barcelonie. Kiedyś zabijali się o tą posadę a rok temu nawet nikt nie chciał o niej słyszeć. Uważam, że łatwiej jest poprawić atmosferę w drużynie albo prowadzić dalej drużynę jako 1 trener a nie asystent niż wejść do Barcelony, w której części zawodników nie chce się grać, niektórzy sami nie wiedzą co tu robią a jeszcze inni myślą, że wystarczy być wychowankiem (i tak, chodzi mi o Puiga). W ogóle nie popieram jego żalów, że nie czuł wsparcia. Z drugiej strony pół sezonu pełnił rolę trenera, prezydenta, rzecznika prasowego itd. Jak Flick czy Tuchel przejmowali drużynę to ich największe gwiazdy nie chciały odchodzić i w klubie nie było syfu i mogli zająć się czystą trenerką a nie wszystkim wokół.

Sam teraz też piszesz "że będą nowi graczy w tym tych których on chce" więc czemu nie ma dostać szansy żeby pokazać co wtedy zdziała? W zeszłym sezonie grał tym, co miał a i tak uważam, że ugrał więcej niż mógł. I wprowadzanie młodych graczy to jest silny argument, bo dali mi oni w tym sezonie więcej radości niż zawodnicy pokroju Pjanić, Umtiti czy Roberto.

Szanuję Twoje zdanie i jeśli Koeman zostanie i spartaczy to pierwszy wrócę przyznać Ci rację, ale jeśli zostanie i pokaże w tym sezonie z Barceloną lepszą piłkę, to nie będę miał sobie nic do zarzucenia.

0

@Greenalley I Real nic nie wygrał. Barcelona też miała kontuzje i Koeman wprowadził Minguezę i Araujo. Do środka Moribę i Pedriego, gdzie to są jeszcze chłopcy a każdy wie ile znaczy środek pola w Barcelonie. Zidane zostawia po sobie dużą grupę emerytów i na młodych stawiał jak już nie było komu grać. Real ma Benzemę na 9 a my mamy karykaturę 9. Lubię Martina, no ale szanujmy się. I mimo tego Barca strzeliła więcej goli niż Real i była jedną z najskuteczniejszych drużyn w 5 najsilniejszych ligach.

0

@totalcrack Nie uważam, ale Twoja wypowiedź wskazywała na to, że Ty owszem tak uważasz. Sam napisałeś, że tam mogli a Koeman nie. Mówisz o umiejętnościach trenera, tak jakby zawodników się nie liczyły. Wystarczy porównać kogo miał Flick z przodu a kogo Barca. Lewy vs Braithwaite. Czy nawet Chelsea, która ma Wernera. Zwalniacie Koeman'a a na jego miejsce nie ma nawet poważnych kandydatów. Co więcej, za Bartomeu do Barcelony nawet nikt nie chciał przyjść.

1

@totalcrack Flick nie był z zewnątrz tylko "awansował" na tymczasowego trenera z asystenta i problem leżał w relacjach Kovaca z drużyną. W Chelsea było to samo i konflikt Lamparda z kilkoma zawodnikami doprowadził do sytuacji jaką mieli i wystarczyło oczyścić atmosferę. Nie odmawiam Tuchelowi umiejętności, ale tam nie było żadnych kryzysów, czy bagna w zarządzie. Porównywanie Setiena, który ze swoim sztabem wręcz wszystko zepsuł a nie gasił pożary jest niepoważne. Koeman przyszedł w jednym z najgorszych okresów w klubie, gdzie nawet Messi był już jedną nogą poza klubem i był w stanie podjąć rękawice. Przecież w tym klubie nie było nawet przez kilka miesięcy szefa! A Setien dostał po Valverde lidera La Ligi, wywalczony awans do 1/8 LM i dostał wręcz łomot. A mi jakiś typ tu wyjeżdża z argumentem typu "wystawił Roberto z Granadą".

0

@POLAK12345 To dawaj te 10 tysięcy argumentów, bo nie dałeś na chwilę obecną żadnego.

0

@domin1515 Romantyczny futbol według UEFY, na pewno nie chodzi o hajs :)

0

@vangoor Tylko na tej stronie ubzdurano sobie, że Roberto jest w drużynie m.in. za gola z PSG. Jakoś nigdzie indziej tego "argumentu" nie widać.

15

Oceniać trenera po 1 sezonie i to jeszcze w najdziwniejszym jaki mógł być z powodu pandemii, w którym zrobił więcej niż każdy oczekiwał to mogą tylko patologiczni "kibice" na tej stronie, którzy żyją jeszcze sekstetem Guardioli i myślą (o ile można używać tego słowa w ich przypadku), że tak będzie zawsze. Sam wiele poświęcił żeby tu być i wycisnął z tej drużyny ile mógł i jaraliście się jak dzieci gdy Barca miała majstra w swoich rękach i jaki to Koeman nie jest boski a teraz już zwalnianie. Nigdy wcześniej tego nie robiłem, ale chyba zacznę blokować niektórych użytkowników, bo czytanie ich wypocin jest męczące. Chłop nie dostał żadnej 9, odpadł mu Coutinho i Fati, Pique pół sezonu też kontuzjowany, wprowadził mnóstwo młodych zawodników i powinien mieć prawo do tego aby co najmniej jeszcze 1 sezon to pociągnąć i zobaczyć efekty pracy. #TeamKoeman

0

@konraden Ty jesteś taki głupi czy udajesz? W którym momencie ja napisałem, że mój nie jest? Co więcej napisałem, że KAŻDY ma prawo do swojej opinii i trzeba ją szanować a jego wypowiedź była typową zaczepką i próbą prowokacji z jego strony do osób, które popierają Koeman'a.

Dalej się rozwodzić nie będę, bo to raczej za dużo jak na ciebie na raz i przytłoczy cię ta garstka informacji żeby je zrozumieć.

2

@krzyrzak69 Zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu.

0

@neeed Każdy ma prawo do własnej opinii a jak Ci się coś nie podoba to może Cię zdziwię, ale Twój komentarz też jest swego rodzaju opinią i zalatuje hipokryzją.

0

@Sortello Wywalać Lengleta, bo miał pecha w tym sezonie, że to akurat jemu trafiły się niektóre sytuacje gdzie ogólnie przychodził jako rezerwowy a z buta wszedł do 1 składu. Niektórzy mają krótką pamięć i to te osoby powinno nazywać się parodystami. szczególnie gdy ich marzeniem w miejsce Lengleta jest Koulibaly.

1

@mlecznekrowki Fakt :D Pokręciłem z tym klubem marzeń :D tym bardziej może odejść :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?