0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@chudymc Bo sami nie mają nic ciekawszego do powiedzenia a od innych oczekują. Wolę posłuchać Maćka niż czytać niektóre dziecinne komentarze kto powinien grać, czemu, że ten zmęczony a tamten nie. Skąd oni takie informacje biorą? Nie wiem. W każdym razie trzeba pewne osoby ignorować i wtedy jakoś tak lżej :D

1

@formentera2017 O znowu ty. Ten od screenshotów, co mówił, że Puig to nasz najlepszy pomocnik i że w kwietniu/maju nie będziemy się liczyć o żadne trofea a teraz próbuje znowu ustalać skład i że "po tytuł".

3

@LeoMessi1994 Oczywiście, że Puyol. Przykład? Wzór do naśladowania zapobiega przepychankom, awanturom a nie je dodatkowo wszczyna. Samo to jak bronił pewnego Portugalczyka gdy wrócił na Camp Nou to potwierdza.

10

@LuisSalvano Ale Ty jesteś odklejony od rzeczywistości. Nie powiedział, że chce przedłużyć i to jest dla Ciebie argument, że chce wrócić. Nie powiedział ani razu, że chce wrócić i to już argumentem dla Ciebie nie jest. Z całym szacunkiem, ale bardziej fanatycznego człowieka na tej stronie to jeszcze nie spotkałem a jestem tu od prawie początku. I jeszcze napiszesz "ile razy można powtarzać?" :D To ile razy jeszcze Tobie trzeba powtórzyć, że Neymar ani razu nie powiedział, że chce znowu grać w Barcelonie?

2

@LuisSalvano Zapodaj wypowiedź, w której Neymar wspomina, CHOCIAŻ wspomina, że chce wrócić. Ja marzyłem o zobaczeniu Ronaldinho w koszulce Barcelony na żywo w El Clasico, ale trudno. Więc proszę Cię przestań męczyć użytkowników tej strony swoimi marzeniami, bo od każdego wymagasz potwierdzeń a sam nigdy żadnego konkretu nie dałeś.

0

@xcvpz_13 Nie porównuję Aguero. Kun skończy lada moment 33 lata a nie jak Wijnaldum 31 czy jak przychodził Pjanić z 30 na karku. I nie bronię tych zawodników, bo Pjanicia to bym sprzedał po pół roku nawet a do Wijnalduma mam obojętne podejście, ale widać jak niektórzy wykazują się po prostu hipokryzją.

1

Ciekawe czy ci, co pisali o 30-letnich zawodnikach, że to dziadki przychodzące na emeryturę, powiedzą podobnie o Neymarze. Z niektórymi użytkownikami na czele.

1

@Ansufati123 Genialnych zawodników na świecie jest mnóstwo. A ten cały neymar miał okazję zrobić tu świetną karierę i jak gdyby nic w ciągu miesiąca się zawinął z Barcelony, zostawiając za sobą smród i pozwy w sądzie. Sama myśl o tym żeby go wziąć z powrotem jest dla mnie niepojęta. Tak jakby ktoś napluł mi w twarz a ja go potem zaprosił na kawę -_- We Francji też pokazuje swój charakterek. Kolejne zawieszenie w tym sezonie tylko to potwierdza, że ma się za gwiazdę większą niż jest.

5

@Luccas To samo sobie pomyślałem. Messi, może Pique z Busquetsem. Alba raczej nie przepadał za grą z Neymarem więc wydaje mi się, że ta tak zwana "szatnia" to kolejny wymysł gazet.

0

@dezerter Argumenty? Wystarczy jeden. Napisać odwrotnie to co Ty napisałeś. Jak ktoś pisze, że Alba to słaby zawodnik a z Puiga robi gwiazdę, to jak to brać na poważnie? I to nic osobistego, bo nikt Ci nie przyznał racji w tym, co napisałeś.

0

@dezerter O ja pierdzielę :D Co za bełkot :D

3

Pewnie fani neymara będa teraz mieć mokre dni :) Mam nadzieję, że Laporta rozgrywa to taktycznie, Dembele przedłuży kontrakt i jednocześnie utrze nosa neymarowi i pokaże mu, że jego czas już tu minął i niech się kisi tam, gdzie sam chciał się kisić.

1

@wsrh27 Przydałaby się jakaś interpunkcja, bo dłuższą chwilę zastanawiałem się skąd Luca Toni w Realu...

1

@MNSbEstEver Dalej się upiera, bo to człowiek, który uwielbia mieć rację. Zawsze ma jakieś "ale" do wypowiedzi innych, o ile da już im dojść do głosu albo im nie przerwie w połowie zdania.

0

@Turio Po pierwsze napisałem jeden raz. Po drugie "ile razy można pisać" dotyczyło tego, że właśnie wielu użytkowników napisało już, że prima aprilis w Hiszpanii jest w grudniu. Po trzecie nie chodzi mi o spam tylko o powielanie nieprawdziwych informacji. Po czwarte, nie irytuje mnie sam fakt napisania tego, tylko to, że nie czytacie artykułów ze zrozumieniem, bo tam też było napisane, że nie ma to nic wspólnego z prima aprilis. Zresztą serio myślisz, że ktoś fatygowałby się do podrobienia takiego filmiku albo konta m.in. Fabrizio Romano żeby wkręcić kogoś na tej stronie? Pozdrawiam.

0

@dawid230188 I pewnie Haaland też nie ma nic do powiedzenia?

0

@Turio Ile jeszcze musi być wstawionych komentarzy, że nie ma to nic wspólnego z prima aprilis. Ja pierdzielę. A potem niektórzy łykają i powtarzają te bzdury. Nawet filmiki i potwierdzone informacje wam nie starczają.

2

@marions Jak już ktoś ma z nimi dobre relacje to Perez. Nie wiem skąd wziąłeś te super relacje z Barceloną :D

0

@kosol11 Uzgadniają spotkanie, rozmawiają, mówią, że nawet jego wynagrodzenie nie powinno być problemem, dodają że w zależności od decyzji zawodnika podejmą dalsze działania, ale ty wiesz, że nie stać. Tak jakbyś wiedział jakie ruchy transferowe będą z klubu albo jacy sponsorzy zainwestują w Barcelonę.

4

@shoZu Na takie coś musi się jeszcze zgodzić sam zawodnik a niekoniecznie będzie chciał co roku zmieniać miejsce.

1

@Criss18Barca Kot? Przecież to jest cień cienia więc żadne zaskoczenie. Ammann czy Schliri to już przeszłość, ale gdy widzę Simona to zawsze trzymam kciuki za jego skok. Stękała i Pavlovcić na plus. Pisanie (jak niektórzy), że Żyła jest zaskoczeniem to ujma dla jego kariery. Dla mnie na minus trochę Kubacki i Wolny. Granerud to mnie tak irytuje, że nie mam nic przeciwko jeśli zostanie "sezonowcem". Na pewno więcej spodziewałem się też po Ryoyu mimo wszystko.

5

@GeneralXavi Wystarczy codziennie poczytać La Ramblę żeby stwierdzić, że w Polsce są chorągiewki a nie kibice. Przecież tu też dzień w dzień kupują, sprzedają, potem chwalą, zarządzają finansami, leczą, doradzają. Bez szukania kilka nicków od razu przychodzi mi do głowy.

11

Pjanić powinien być 1, któremu pokażą słowa Oscara, że tu nic nie dostaje się za darmo i na grę trzeba sobie zasłużyć. Chłopak z głębokich rezerw wskoczył do składu dzięki codziennej pracy i zaangażowaniu a nie lamentu w mediach.

2

@JarekS Nie sądzę, że 2 pkt w meczach z Barcą i Sevillą dadzą mistrzostwo. Wyjazd, np. do Bilbao czy Betisu też będzie dla nich trudny i tak na prawdę wszystko się może zdarzyć i nie ma co gdybać bez sensu.

5

@JarekS Niektórzy to by chcieli tylko rabonki, kółeczka i gole z przewrotki co mecz. Aż mnie dziwi, że chce Ci się odpisywać takim osobom. i cokolwiek tłumaczyć.

1

@tobiasson92 Ale żreć na koszt państwa to każdy jeden polityk chce.

1

@adambądkowski93 Emeryci to akurat najmniej odpowiedzialna grupa społeczna i jednocześnie mają najwięcej do powiedzenia. Byłem świadkiem sytuacji, w której na początku pandemii, w autobusie jechał chłopak bez maseczki i miał kwit, że nie musi jej nosić a emerytka darła się na cały autobus i straszyła go policją, bo nie ma maseczki, ale nie przeszkadzał jej fakt, że drze się na niego z odległości metra. Skoro tak bardzo się bała, to czemu nie zachowała odległości? To samo tyczyło się godzin dla seniorów. Znieśli godziny a emerytka pcha się w kolejkę przed moją kobietę, bo jej się należy.

0

@puyol_presidend5 Realu nie ruszałem (bo zawsze mam nadzieję, że zgubią punkty :D ), Sevillę i Bilbao dałem na podwójną szansę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?