swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JacaBarca Widać jakie zainteresowanie wywołałeś swoimi komentarzami więc to raczej Ty jesteś biedny w swoich wywodach skoro do nikogo to nie trafia. I w żadnym wypadku nikomu nie chciałem dosrać. Po prostu bawią mnie właśnie tacy ludzie, którzy mają sie za alfę i omegę, bo tydzień obserwował treningi i już wie, że Trincao to pomyłka. Po połowie sezonu! Ja obserwowałem łabędzie jak im chleb rzucałem nad stawem, ale ornitolog ze mnie żaden.
0
@Kondziubarca Tak odwrócił uwagę Granady, że Barcelona wbiła 5 goli :-D
2
Ciekawe ilu tych co cisnęli Griezmanna ma teraz mokro i go wychwala :-) Brakowało mi tej Barcelony z charakterem a będzie tylko lepiej. VeB!
0
@macio_944 Jego głowa to nie La Rambla.
0
@JacaBarca To idź i graj. Powal nas wszystkich.
0
@BobLeeAwagger Dla mnie też i chyba to najlepsze rozwiązanie :)
0
@Rokita Otwierałem wcześniej też :D To, że nie grałem tyle w FUT'a nie znaczy, że nie wiem o co tam kaman :D Teraz zagrałem te 5 meczów pierwszych i dostałem ok 35 tysięcy coinsów i otworzyłem kolejne po prostu :D
0
@Rokita Skończyłem właśnie i faktycznie dostałem ok 30 tysięcy. Miałem iść spać, bo do pracy nie wstanę, ale chyba jednak pootwieram sobie paczki :-D
0
@Cvzx Próbowałem wcześniej już FUTa, ale nie siedziałem dzień w dzień. Co do składów, to na pewno jest wielu takich jak ja i ich powinno się łączyć do gry a potem stopniowo awansować i grać z lepszymi. A tu na start dostaję takie klapsy, że wychodzi na to, że albo mam sobie czekać na Fifę 22 i nie grać teraz albo zbierać oklep.
0
@Rokita Bardzo chętnie, ale trzeba najpierw mieć chociaż 1 zawodnika z tego składu :-D Ja mam sam szrot :-/
0
@Bruttal Chyba już mi puściły :-/ Jak widzę, że gram lepiej a przegrywam, np. 8-3, bo chłop puści piłkę od bramkarza i napastnik leci tylko uderzyć, bo moi nie zadążają, to się odechciewa.
1
@barcelonaLM Grać potrafię, moją pierwszą była 98 :-D A co do trybu to właśnie miałem te 5 pierwszych meczów i siłą rzeczy nie mogłem zbytnio ukulać tu silnego składu a moi przeciwnicy mają składy jakby grali kilka miesięcy. A przecież grają też swoje mecze eliminacyjne. Chyba jednak wolę ze znajomymi popykać, ewentualnie karierę ;-)
0
Zacząłem grać w FUT. Pierwszy raz usiadłem do tego dłużej i już mam dość. Jak to jest, że ja zaczynam, mam jakieś ciemięgi po 60 overalla i gram mecze eliminacyjne a mój przeciwnik ma 100 zgrania i plejadę gwiazd w drużynie? Co ja mogę zrobić lewym obrońcą z overallem 57 vs Mbappe? Bez sensu to jest :-/
3
Pochettino jak chorągiewka. Teraz już gada znowu, że nigdy nie poprowadzi Barcelony. Co na to jego fani, którzy chcieli go tu, bo rzekomo zmienił zdanie na temat Barcy? :-D
8
@JacaBarca 7 mld ludzi na świecie a Ty myślisz, że każdy jest taki sam? Bo Fati zrobił to rozumiem, że wszyscy inni też powinni? Jak Messi dostawał ZP to inni też mieli dostawać, bo Messi potrafił? Czy dostawał je, bo był po prostu lepszy, ale to nie oznaczało, że inni są słabi?
1
@FC1899Barca Z ich kadrą i grą i przy tym kursie to trochę bez sensu typ :-D
0
@german_17 Oczekujesz efektów z marszu nie biorąc żadnych innych czynników pod uwagę. Dla mnie jest to tak ograniczone patrzenie na danego zawodnika i nie dziwię się, że wielu tych młodych zawodników przepada. Daleko szukać nie trzeba, bo mieliśmy na "swoim" podwórku takich piłkarzy jak, np. Bojan Krkić. Właśnie takie narzucanie presji, wielkie oczekiwania od samego początku i krytyka ich niszczy a nie pomaga. Nie wiem czy się uczysz czy pracujesz, ale ciekawy jestem czy gdybyś poszedł do pracy w jakiejś firmie i słyszał jak inni gadają, że jesteś do dupy i lepiej się Ciebie pozbyć póki czas, to czy czułbyś się z tym dobrze i był pełen motywacji.
1
@Rust_Cohle Chociaż komuś :-D Gratuluję ;-)
1
A mówiłem nigdy więcej nie obstawiać polskiej kopaniny. I co? No i 3 kupony Raków pozamiatał. Na jednym +1,5 gola; na drugim BTTS; na trzecim +8,5 roga (było 8). Dziękuję.
1
@DarekFCBnaZawsze Nie mylisz czasem z kurczakiem w przyprawach? Bo te były moimi ulubionymi i zniknęły. Teraz jest ten grillowany kurczak i co prawda są spoko, ale na pewno nie to samo co z przyprawami.
3
@Naturopata Jeśli dla Ciebie gorszym nie jest odpadnięcie z beniaminkiem 3 ligi na etapie 1/16 a przegrana w finale to sorry :D
17
Tak trzymaj Koeman! To, co robisz w takiej sytuacji w klubie zasługuje na pełen szacunek. Mam nadzieję, że kolejny sezon będzie z Tobą na ławce.
0
@german_17 Nie ma to jak wywalać Trincao po połowie sezonu a przed sezonem, że taki super transfer.
0
@Kwiatek67 A ja uważam wręcz odwrotnie. Nawet jeśli nie ma kasy to planować i tak trzeba. Rozmawiać z zawodnikami, robić jakiś grunt itd. Weźmy, że w letnim okienku transferowym sprzedadzą kilku zawodników, kto wie czy zostanie Messi i zwalniają się środki na pensje+kasa z transferów. Długów za to spłacać nie będą (pewnie jakąś część), ale gdyby wtedy dopiero zaczęli rozmowy z niektórymi graczami z wolnymi kontraktami, to mogło by być już "po ptakach".
0
@adukla Bardzo dobrze, że tego nie robi. Z Cornellą wyszedł w 1 składzie i na tle takiego przeciwnika zagrał tak, że na drugą połowę już nie wyszedł. No ale zrobił parę razy wiatr przecież więc się co niektórzy podjarali na tyle, że uważają go za zbawienie środka pola i najlepszego pomocnika w drużynie.
0
@nuter27 i znowu to wynoszenie Puiga na piedestał :D Ten Puig wyszedł wypoczęty na zmęczonego przeciwnika i zmęczonych kolegów. Logiczne, że będzie biegał więcej i będzie miał więcej chęci do gry.
1
Pośmiać się można z co niektórych komentarzy tutaj. Błąd Barcelony to płacenie mu 6mln pensji i brak transferu Depaya w to miejsce. Sam jestem fanem Luisa i chciałbym żeby skończył tu karierę, ale kuźwa przestańcie płakać, bo większość z was go stąd wyrzucała już rok czy 2 lata temu. Wziął ktoś z was pod uwagę też fakt, że Suarez po tym transferze nabrał może nowej motywacji? Chęci? Może gdyby został w Barcelonie to dalej był by bez formy? Albo złapał by kolejną kontuzję kolana i byście pisali, że jaka to Barcelona głupia nie była, bo jak była okazja się go pozbyć to został i nie gra.
0
@Calc Kompromitują to się ci, którzy piszą, że należy mu się jak psu buda. Tak jakbyście sami skonstruowali i przygotowali tą umowę i wiedzieli co w niej jest zapisane. Neymarowi też się podobno należały pieniążki i się grubo zdziwił
0
@MarianoItalianoVero Jedną nogą w Madrycie, bo jakieś pismaki o tym wspominały? Ja wierzę bardziej (w sumie nie bardziej a tylko w te) w słowa jego agenta a zarazem ojca, który powiedział, że żadnego porozumienia nie ma.
1
Kontrakt kontraktem, ale już wolałem Jordiego Rourę na ławce niż Setiena. Gość nie zrobił nic, co miał zrobić. Przegrał wszystko, przez kilka miesięcy dobił tą drużynę zamiast coś poprawić i teraz chce się sądzić. Kontrakt obowiązuje obie strony i jeśli miał na jego podstawie wyznaczone cele itd. i się z nich nie wywiązał to niby czemu Barcelona miała by się wywiązywać w drugą stronę? Jeszcze wypowiada się człowiek, który jest uznawany za jednego z najgorszych, jak nie najgorszego prezydenta w historii Barcelony.