1

@Herbert Tyle, że ja nie wchodzę tylko na stronę Barcelony i staram się być na bieżąco ze wszystkimi informacjami ze świata piłki. I zazwyczaj jak widzę wypowiedzi Rummenigge to w takich sytuacjach :)

0

@tbas Trochę się to gryzie. Albo wierzysz, że wygrają albo nie.

0

@Trepyveb FAME MMA 10: Khabib vs Puig

2

Bawi mnie gość. Widzę jego wypowiedzi i wymądrzanie się tylko i wyłącznie gdy w Bayernie jest dobrze. Nie mówię, że nie ma racji co do tego, że zarobki piłkarzy to kosmos, ale co go obchodzi Messi? Rummenigge to taki typ człowieka, co pitoli i pitoli, ale wystarczy kilka potknięć Bayernu i chłopa nie będzie widać ani słychać.

2

@Comentateiro Nie chce mi się nawet do końca czytać tej dyskusji, bo już kilku użytkowników podsumowało Twoje wypowiedzi i nawet widać po herbach jak mało osób się z Tobą zgadza, ale jedno mnie tu irytuje. Odpowiadasz do jednego użytkownika, że "jakby", "gdyby" i chcesz konkretów a sam potem piszesz coś takiego: "Wygrane z Bilbao nie dadzą nam trofeum więc są bez znaczenia, no chyba, że Atleti się zapadnie". To nie jest gdybanie? Jak widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

0

@LuisSalvano Będę. I dalej będę miał ubaw patrząc jak kompromitujesz się swoimi wypowiedziami.

0

@LuisSalvano Dziwne? :-D Ani trochę dziwne, bo robią to i kluby i zawodnicy i osoby związane z danym klubem i nie kryją się ze swoimi zamiarami. No ale pewnie Ty wiesz lepiej czy chcą ich sprzedać. Jakże się pięknie złożyło, że akurat dziś Laporta wypowiedział się o Dembele a wydaje mi się, że ma więcej do powiedzenia od Ciebie na jego temat. A nikt tu lotów nie obniżył tylko co niektórzy mają mokre sny o powrocie jednego zawodnika i cała reszta jest dla nich słaba.

1

@LuisSalvano Ani Dembele ani Griezmann nie zostaną sprzedani. Nikt w klubie o tym nie mówi nawet i żaden z kandydatów na prezydenta też na nich nie narzekał. To są tylko i wyłącznie (na całe szczęście) pobożne życzenia niektórych osób na tej stronie.

7

@Laza Słabe liczby? Na 100 meczów miał udział przy 46 golach, czyli prawie w co 2 meczu gol lub asysta. Biorąc pod uwagę ile czasu był kontuzjowany to te liczby są wręcz bardzo dobre.

0

@AlexDark00 Tak się składa, że akurat miałem kontakt z osobą, która rozwoziła browary i w zależności do jakiej sieci sklepów było zamówienie, to była inna rozlewnia. Myślisz, że taki Heineken jak ma możliwość sprzedania gorszej jakości piwa, które naważyli po niższej cenie to je wyleje? Nie.

0

@AlexDark00 Prędzej Żabkę niż Biedronkę. Żadnego piwa czy mięsa z Biedronki nie wezmę. I jeśli ktoś nie wyczuwa różnicy smaku między piwem z Biedry a innych sklepów to widocznie wypije wszystko i równie dobrze można wlać mu siki do butelki, sprzedać za 2 zł i powiedzieć, że to piwo.

0

@cchesterr43 Heineken jedno z moich ulubionych piw. Jednakże to co kupiłeś w Biedronce to żaden Heineken :-D Nie zastanawiało Cię nigdy, że 0,5l Heinekena kosztuje ok 4 zł a w Biedronce 0,65l jest po 3,49 zł? :-D

0

@Rudi35 Z tego co widzę na flashscore to przegrała 1 set 7-5 i w drugim prowadziła 5-0 żeby znowu przegrać 7-5.

0

@FCB24 Strasznie słaby. Mimo wszystko wchodzę tam codziennie :D Ale czytać niektóre artykuły z tymi błędami, najprostszymi, masakra.

2

@Janiama Dość zabawne jest to, że eksperci z La Rambli wyzywali jak to Coutinho jest niezbędny i to wina zarządu, że nie udało się go ściągnąć wcześniej a jak transfer okazał się być niewypałem to pierwsi krzyczeli o jego sprzedaży. Ot urok dużej liczby osób z tej strony. Coś na zasadzie: "pijmy mleko, bo jest najlepsze!" a jak się po nim zrzyga to napisze, że mleko zawsze było ujowe i nie powinni go produkować.

Co do zapomnienia o Cou to coś w tym jest, bo sam na chwilę zapomniałem, że on jest :D Może dlatego, że reszta kontuzjowanych miała wrócić na przełomie stycznia i lutego a Coutinho odpadł do końca sezonu.

2

@La Pulgaa Tak jak mówiłem. Ciągłe usprawiedliwianie. Grał w pierwszej 11 to też nic nie pokazał i to na tle o wiele słabszego rywala. Pedri gra tu swój 1 sezon, jest młodszy i od razu pokazywał co potrafi ile by nie grał. Tak samo Fati. Także nie trafiają do mnie argumenty typu "szczątki minut".

0

@Granto Czytając wasze komentarze to właśnie odnoszę wrażenie, że to Puig jest tym kozakiem. Jak każdy kibic Barcelony chciałbym żeby Puig wskoczył na wyższy poziom i był zawodnikiem na lata, ale to słodzenie mu i wywyższanie za każdym razem jest śmieszne. Chłopak nie pokazuje tak na prawdę nic a traktowany jest tak ulgowo, że nawet jakby zapakował 3 samobójcze gole w finale LM to byście go bronili.

0

Nikomu źle nie życzę, ale di Marii to tak nie lubię, od zawsze, gdziekolwiek by nie grał. Zresztą bardziej martwi mnie kontuzja Araujo niż to, czy ten pajac zagra.

37

Granerud te 18,5pkt od Francuza to nie wiem za co. Kubacki dostał 17pkt od niego za 146m i telemark a Stoch za idealny jak zawsze skok taką samą notę. Dziwne.

0

@PePeMasta Tak jak napisałem. Jak masz zawalone magazyny lub kończy się termin ważności to wyprzedajesz. Mogli mieć też złożone zamówienie a wcześniejszy towar nie zszedł i sie "pozbywają". Zbyt dosłownie wzięliście to słowo "pozbywać" :-)

0

@Gruzin94 142,5 metrów Słoweńca i 131m, np. Polaków.

0

@Gruzin94 1,8 pkt za metr. Przy skoku o 10 metrów dalszym masz 18 pkt. Za obniżenie rozbiegu o jedną belkę jest ok 4,5 pkt. Tu były 2 belki, czyli max 10 pkt. Faktycznie korzyść skoczka.

8

Ta rekompensata za belkę nigdy nie wynagrodzi tych metrów. Żenujące są te decyzje.

0

@Messisinio Zwróć uwagę, że odstawał i to bardzo od prawie 36-letniego Soldado, który Boltem też nie jest :-)

0

@PePeMasta A czemu nie? Jak się kończy data ważności itd. to się pozbywasz i zamawiasz nowe. Co w tym dziwnego? Jak ktoś lubi to niech pije, ale jak dla mnie to trzeba być już alkoholikiem (ewentualnie studentem xd) żeby żałować kilku złotych więcej za te 12 piw i brać te siki z biedry.

0

@tomFCB Piwa z biedronki to siki. Porównajcie sobie Heinekena chociaż by z Żabki z Heinekenem z biedronki. W biedrze kosztuje on 3,49 zł za 0,65l! Normalnie 0,5l oscyluje w granicach 4 zł. Biedronka dostaje piwa gorszej jakości i nie dziwne, że robią takie promki żeby się tego pozbyć.

3

@mokrychlopiec Trafnie odpowiedziałeś. Dla mnie Antoine jest bardzo potrzebny Barcelonie i odkąd złapał ten "feeling" to jest innym graczem. Wiadomo, nie kiwa 3-4 jak Neymar i nie robi rabonek to znaczy, że się dla wielu tu nie nadaje a moim zdaniem taki zawodnik w drużynie to skarb i te 120 mln to na tamtą chwilę nie było wcale tak dużo jak za zawodnika tego formatu.

7

@El dominatore Nie przetłumaczysz tego nigdy co niektórym. Skoro dla tych samych osób odejście Bartomeu i zmiana trenera miała oznaczać 5-0 w każdym meczu i gra jak za Guardioli a jak nie to Koemanout i sprzedać pół składu.

0

Tak na marginesie odnośnie przemyśleń. Spójrz sobie chociaż by na to, co piszesz o tych 7,8 mld ludzi i oddychaniu. Przecież to nie ma żadnego sensu. Sikać też wszyscy sikają a my mówimy tu o ludzkiej psychice, charakterze. Jest taki zawód jak psycholog (o dziwo zatrudniany też w klubach piłkarskich!), bo często ludzie sami sobie nie radzą i potrzebują być może nawet tych Twoich prześmiewczych 9 rozmów do odblokowania się. Nieważne, że chłopak być może potrzebuje właśnie nabrania pewności siebie, wsparcia i rozmowy. Sprzedać!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?