10

@matteoFCB Nie wiadomo czy gdyby został w Barcelonie to by się tak rozwinął i czy dostał by szansę.

1

@Messibestplayerintheworld Chciałeś raczej napisać, że będzie cieszył grą swoich fanów tutaj, bo na pewno nie mnie i wielu jego przeciwników i mam nadzieję, że te ankiety z socios odnośnie Neymara będą miały przełożenie w rzeczywistości i zablokują oni jego transfer.

1

@ShowMe Chore wręcz. Za małolata też pamiętam jak takie akcje moi rówieśnicy odwalali. Ja swoją pierwszą petardę odpaliłem jak skończyłem 17-18 lat i nie było mowy wcześniej żeby rodzice pozwolili mi jakąkolwiek dotykać.

A z tym rzucaniem na chodnik to było akurat w tego Sylwestra i to dorośli ludzie niestety...

1

@PatrychoO Ciekawi mnie czemu rodzice na to przyzwalają a potem płacz, że synek palce urwane albo bez ręki. A jeszcze bardziej dziwi mnie jak robią to dorośli. U mnie rzucali z okien na chodnik i znajomemu wybuchła petarda 2 metry przed nim...

9

@takisobiektos Nikt? Chyba na wsi gdzie mieszka 5 osób. U mnie walą odkąd tylko skończyły się Święta.

8

@tomono Nikomu nie przeszkadzają fajerwerki dopóki są one używane wtedy, kiedy jest na to czas, czyli o północy 31 grudnia a nie napier******* od Świąt do 2-3 stycznia. Nie dziwię się tym ludziom, bo mnie też to denerwuje jak gówniarze od rana rzucają korsarzami itp. a ja chcę odpocząć po pracy, obejrzeć coś w spokoju, czy poczytać. Nie rozumiem co jest w ogóle w tym fajnego i nijak się ma to do samego widoku nad miastem o północy.

1

@NeroTFP Szkoda, że Niemiec dostaje 3x 19pkt, 19,5pkt i 18,5pkt a Dawidowi dają po 18 np. Przegrał 1pkt tylko i wyłącznie, że faworyzuje się moim zdaniem "gospodarza".

1

@Bisz Od początku marudzi, że mało gra. Cały czas wylewa żale w mediach, jakby zapomniał do jakiego klubu przeszedł i że nie dostanie miejsca w 1 składzie, bo chce. Z ławki robi dobrą robotę, ale jak jest w wyjściowym składzie to szału nie robi.

0

@Pawlak1992 Tak właśnie uważam. Nie mówię, że od razu skoczył by 143 metry, ale na pewno więcej niż 133. I te metry dały by mu o wiele więcej niż ta śmieszna rekompensata punktowa. Jakoś nie widzę teraz dalekich skoków, wręcz nudny się ten konkurs zrobił.

1

Uwielbiam to obniżanie belki po 1 dłuższym skoku. Co mu po dodatkowych punktach skoro odległość o wiele gorsza.

6

@Bisz Bo może sam chce odejść? Nie widziałem nigdzie wypowiedzi osób decyzyjnych w Barcelonie, że chcą go sprzedać, wręcz odwrotnie, wolą jego pozostania. Za to widzę jak z dnia na dzień Vidal robi sobie grunt pod transfer.

7

Inter to chyba całkowicie poleciał. Vidal jest naszym 4 najlepszym strzelcem i 3 przed nim to światowe gwiazdy a gra zdecydowanie mniej od nich. 12 mln razem to jakieś żarty na ten moment, jeśli brać pod uwagę wiek itd nawet.

6

@LuisSalvano Nie rozumiem jak można chcieć powrotu kogoś, kto wypiął na Barcelonę swoje 4 litery, ciągnie klub po sądach, w obecnym klubie też jest nielubiany przez kibiców, bo tym razem im wypinał 4 litery. Jest wiecznie kontuzjowany, trzeba wyłożyć za sam transfer 180mln, gdzie jak dla mnie to on obecnie jest wart 120 max. Wysoka pensja, premie i wcale nie daje gwarancji poprawy gry zespołu a to główny, jak nie jedyny, argument jego zwolenników. Co się dzieje z hasłem "Więcej niż klub" skoro tak szybko zapomina się, co ten człowiek za smród zostawił i ile na hurra pieniędzy Barcelona musiała wydać żeby załatać dziurę po nim. Książę Neymar nie raczył nawet poinformować o swoim odejściu, więc niech siedzi teraz w PSG i nie robi kolejnego smrodu.

1

@Katalonbar Dziś owszem, ale w 1 serii dostał zawyżone noty a w TCS liczy się każdy punkt.

2

@Katalonbar Szczególnie, że jakby nie skoczył, to dostaje wysokie noty i wygrywa nawet wtedy, kiedy nie powinien.

0

@Presas Można tak gdybać, ale ja uważam, że obecnie mamy nadmiar pomocników. Z napastnikami było podobnie, najpierw za dużo, potem grali Perez i Fati, bo kontuzje, potem znowu za dużo i tak w kółko. Sęk w tym, że tu te kontuzje były a w pomocy oprócz Arthura nikt nie pauzował za wiele i ten nadmiar jest widoczny.

0

@LloretDeMar Puig to był tylko przykład, że się marnuje wg niektórych, bo w kadrze jest tylu pomocników blokujących jego rozwój. Ale jeśli już przy nim jesteśmy to uważam, że szybciej dostanie szansę po ich odejściu niż obecnie.

0

@Presas Bez pomocników? Aha.

0

@Bartek22 Nie mówię, że Ty. Staram się bardziej zrozumieć tych, którzy tak skaczą z kwiatka na kwiatek. Odnoszę wrażenie, że jest to potrzeba ponarzekania na wszystko i wszystkich a dokładniej na zarząd cokolwiek by nie zrobił.

0

@Bartek22 To w czym problem, że ta dwójka ma odejść teraz? Lubię obu, uważam że Vidal to kocur, ale on ławki grzać nie chce i otwarcie o tym mówi. Alena u nas nie pogra a potrzebuje minut więc nie rozumiem narzekań.

3

Nie rozumiem tych narzekań na transfer Vidala i wypożyczenie Alenii. Przed sezonem płacz, że wincyj pomocników a Puig w rezerwach. Gadanie o wypożyczeniu Carlesa i sprzedaniu kogoś z dwójki Vidal/Rakitić było na porządku dziennym a teraz nagle jest to problem.

0

@Criss18Barca Weźmiesz btts w każdym meczu i masz wyższy kurs niż to co proponują. Także nic specjalnego :-)

0

@Ajan A czytałes wszystko czy tylko to, co pod okładkami? Jest napisane, że dziś tylko 2 nowe wydania są a reszta wydała wczoraj na dwa dni.

0

@HavertzKai Twoja wypowiedź była o wiele bardziej dziecinna. A jak polecasz słownik to przy okazji też go przeczytaj, bo sam masz błędy. A jak tak bardzo jara Cię ten Havertz to kibicuj Bayerowi a nie wiecznie powtarzasz, że Barcelona powinna go kupić.

0

@dafik85 Na szczęście nie biega.

1

@gumaz Gole i asysty. Są fajne kursy na to czy dany zawodnik dopisze w meczu do swojego dorobku gola lub asystę. Np. wczoraj dałem, że Huberdeau z Floridy zdobędzie +1,5 (obojętnie czy to gol czy asysta) po kursie 2,80. A jak wiadomo w NHL są też drudzy asystujący i jest większa szansa na to, że trafisz.

0

@`Sin Ja już od jakiegoś czasu kanadyjkę w NHL stawiam. Dziś w nocy za symboliczną 2 wyjąłem 109zł a do południa postawiłem, też za 2, ligi typu Oman, Iran itd i też wpadła 100 :-D O dziwo więcej wygrywam na takich zdarzeniach niż tych "popularnych" :-D

0

@Puyolex I nic na zakąskę potem?

1

@MT7 Miałem właśnie pisać czy ktoś czytał o tym i czy ma jakieś sprawdzone źródło, bo tu nic nie ma a dla mnie fcbarca pod tym kątem jest najbardziej wiarygodna :-D

Jeśli to faktycznie prawda, to Vidala chyba jednak pożegnamy w styczniu :-/

1

@Konradomoreno Real-City
Tottenham- Barcelona
Atletico-PSG
Dortmund-Juventus

Silne pary :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?