2

@Mario96w Tvp 1, ale już walka :-D

1

Niby rano spotkanie z dyrektorem w nowej pracy, ale kurła jak leci Rocky w tv to nie mogę sobie odpuścić. W dodatku dziś ktoś przytaczał na La Rambli wypowiedź Jurgena odnośnie Rocky'ego i masz ci los, oglądam.

4

@bernardFCB Fati też od razu gaz do obrony :-) Nawet komentatorzy zwrócili na to uwagę :-)

0

@j8rzozi I bramkę dołożył. Zobacz ile Suarez zrobił. Głównie machał do kolegów rękoma i to w sytuacjach gdzie nie powinien tego robić.

24

Jeśli Cou to utrzyma i nie zgaśnie jak w Barcelonie, to super. Niech mu się wiedzie. Bardzo go lubię i mam nadzieję, że po sezonie wróci tutaj, upadnie temat Neymara i zmieni się trener.
Zostawienie Dembele to bardzo dobra wiadomość, bo po zmianie trenera też ma szansę grać tak, jak potrafi. Coutinho może być idealnym przykładem na to, że trener jest główną blokadą dla tych zawodników.

0

@mekston Wiadomo, ale nie powinni kierować się tym, że dla nich jest to bardziej atrakcyjny mecz, tylko widzami. Dla mnie jako kibica Barcelony i tak ciekawszy będzie mecz z Granadą niż Realu z Sevillą. Jeśli patrzą też na ogół kibiców, również tych neutralnych, to wątpię, że przez 8 kolejek ktoś chce oglądać tylko Real (bo do 8 kolejki poza meczem z Bilbao w 1, Barcy nie pokażą). A mówiąc dla "świętego spokoju" mam na myśli to, że dużo kibiców się o to burzy, nie tylko na La Rambli i puszczą mecz nawet mało atrakcyjny, byle nie stracić odbiorców.

1

@ViscaBarca123 Ja w liceum podszedłem z kumplem do typa na ławce. Młody, może około 30. Pytamy czy wszystko ok a teń naćpany otworzył tylko oczy, krzyknął "szatan kur**" i zasnął dalej. Cóż, też próbowaliśmy :-D

0

@mekston Zapytałem tylko o Atletico, bo takie mecze każdy chce obejrzeć, tak samo jak z Realem (które uwaga...pokazują 2 stacje więc nie uważam żeby to pytanie miało ukazywać nieznajomość tematu). Zresztą, skoro to co rozpisałem nie jest dla Ciebie wystarczające odnośnie znajomości podziału to nie ma o czym gadać.

0

@mekston Czego według Ciebie nie znam? W tym tygodniu wybiera jako 1 stacja Canal+, 2 mecz wybiera Eleven, 3 znowu Canal+ i tak na zmianę. Za tydzień pierwszy wybiera Eleven, potem Canal+ i tak na zmianę. Czego nie rozumiem? Chyba tylko tego, czemu na Eleven nie było jeszcze meczu Barcelony w tym sezonie.

0

A nie będzie czasem tak, że obie pokażą? Tak samo jak mecze z Realem? Bo wtedy dla mnie to żaden "sukces" Eleven.

0

Tak będę narzekał. Bo mam gdzieś, że oni dla świętego spokoju pokażą potem 2-3 mecze. Dla mnie ciekawsze mecze były Barca z Valencią, z Bilbao, czy teraz z Villarealem a nie Real-Osasuna. Co mi po tym, że zobaczę potem jakieś 2-3 mecze za przeproszeniem z dupy. I nie "płaczę" ot tak, ale jako posiadacz eleven a nie canal+ jest to dla mnie irytujące i nieuczciwe względem widzów.

1

@Barca_Big_Moment Ja te kanały już pomijam. Mam nadzieję, że jak będzie mecz, np. z Atletico, to akurat canal+ będzie miało pierwszeństwo wyboru i Eleven nic nie zyska.

0

@mekston To już Twój problem. Tematu to Ty chyba nie rozumiesz skoro dla Ciebie to normalne, że mają podział a Eleven ani razu nie wybrało w tym sezonie Barcy.

0

@damianex10 Znam i dlatego jestem zły, że Eleven nie wybiera w tym sezonie meczów Barcelony. Myślisz, że ot tak sobie napisałem?

0

Rzygam już tym Eleven... Czy oni puścili jakikolwiek mecz Barcelony w tym sezonie? Canal+ puszcza Barcę z Villarealem a na zasranym Eleven Real-Osasuna i Mallorca-Atletico. Aż nie wiem który hit wybrać kurrrr....

0

@pax Rozumiem. Co do hype'u to też go nie popieram, bo nie uważam go za wybitnego w swoim fachu. Fakt, ma duży udział przy straconych bramkach, ale nie robiłbym z niego kozła ofiarnego. Jak idzie dobrze to nagradza się graczy ofensywnych, jak źle to wini defensywnych i dla mnie to trochę niesprawiedliwe. Wcześniej tego nie pisałem, ale po meczu z Granadą napiszę- Valverde się nie nadaje. Mam wrażenie, że Semedo u innego trenera też grał by lepiej i dlatego staram się go nie przekreślać.

2

@pax Nie zaczynam od żadnych personaliów, po prostu kojarzysz mi się na tej stronie z Semedo tylko. Nie widzę żeby ktoś inny tyle o nim pisał.
Mówienie, że przegrywamy głównie przez jego błędy jest dla mnie śmieszne pod tym względem, że on jest tym "ostatnim czynnikiem". Czy gdyby wcześniej przednie formacje zastosowały jakikolwiek pressing, pokazali zaangażowanie (takie jak de Jong przy odbiorze pod polem karnym w ostatnim meczu. Prostopadłe podanie, strata i na pełnej szybkości od razu odbiór), sami cokolwiek kreowali i walczyli a nie stali, to doszło by do takich sytuacji? Myślę, że na pewno nie tyle co obecnie.
Suarez pozamiatał- na Camp Nou, jak każdy prawie z drużyny i potem kolejny wyjazd i kolejny przechodzony mecz.
Nie jestem wielkim obrońcą Semedo, prędzej będę mimo wszystko bronić Roberto czy Suareza właśnie, ale od takich strat jak ta Roberto czy Pereza z Granadą idą kontry i potem obwinia się, jak to wcześniej pisałem, "ostatni czynnik" w postaci m.in. Semedo.

0

@barteq Roberto, Semedo, Suarez pewnie najbardziej oberwą ;-)

15

@pax Najsłabsza, bo gra tam Semedo, którego nie trawisz czy co? Przy tak grającym całym zespole to wręcz śmieszne stwierdzenie. Jeśli według Ciebie, np. Suarez albo Roberto grają teraz lepiej to szkoda gadać.

0

@barteq Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś, że zawsze marudzą? :-D

0

@Jankes12 Tak samo. Wszyscy grają słabo i tu jest problem.

0

@kamillek88 Bo ciule wolą Sevilla-Real albo mecze Atletico. Co kolejkę wybierają na zmianę mecze do puszczania, z tym że co tydzień zmienia się kolejność. Raz Eleven wybiera pierwsze, raz Canal+ i jak widać Eleven Barcy nie wybiera.

3

@juri90 A może Semedo przy innym trenerze też grał by lepiej? W czym był dziś gorszy od reszty? Albo od Griezmanna? O którym ja (komentatorzy zresztą też) w 2 połowie zapomniałem.

1

Granada obecnie liderem. Nie ma się co wstydzić :-D

0

@barteq Roberto lubię, ale dziś gra tak, że aż szkoda słów na niego. Jedyne prostopadłe podanie zrobił do zawodnika Granady i podniósł rękę na przeprosiny zamiast "gryźć trawę".

0

De Jong jako jedyny chce grać. Perez dostaje swoje szanse w 1 zespole od niedawna, ale widać że chce i próbuje. Tylko jak ma coś wychodzić skoro 2 próbuje a pozostała 8 (bez ter Stegena liczę) wręcz drepta. Przykład? 43 minuta, strata na prawej stronie Pereza (2 zawodników stosuje pressing a z Barcelony do podania nie wychodzi nikt) i idzie kontra, którą przerywa zawodnik...Granady, bo po prostu stanął z akcją. Nawet mi już ręce opadają a mam baaaardzo dużo cierpliwości do nich.

0

@xBarteZx Bo nie gra tam nikt taki.

0

@kielon93 To zniknie do następnego meczu gdzie też ponarzeka na skład. Normalny kibic poczeka na mecz i oceni po jak każdy wypadł. A tacy ludzie będą narzekać na KAŻDY skład.

2

@Jacob94 Ja dalej nie czytałem, spojrzałem tylko na odpowiedzi i widzę, że nie mam czego żałować :-D

4

@Arkadio90 A Ty niby jakie argumenty przeciw przedstawiłeś? Żadnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?