swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Skowa Fakt. Obejrzałem jeszcze raz powtórki i masz rację, zwracam honor w tej kwestii :-)
2
@norbo80 To zazdroszczę ;-) Ja Neymarowi umiejętności nie umniejszam, ale osoby które chcą jego powrotu, są często tymi które krzyczą jak to Mes que un club przestało mieć znaczenie, obwiniają o to zarząd itd. Trochę mi to hipokryzją zalatuje.
2
@Kacper1432 U Vidala też brak konkretów a miał asystę, której tu nie uwzględniono. Suarez asysta, ale konkretów też brak. Wychodzi na to, że Luis miał tu chyba jeszcze z 2 gole w tym czasie wsadzić.
14
Oby nigdy nie nastąpił dzień, w którym Neymar zagra ponownie w Barcelonie. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale jak czytam komentarze zwolenników jego powrotu to robi mi się niedobrze. Mam wrażenie, że mógł by nasrać do ostatniej szklanki wody na świecie takiej osobie a i tak by ją wypił, byle by on tu wrócił.
1
@Mario96w Jeszcze bardziej nie lubię tej z Podsiadło. Ani to śmieszne, ani ciekawe, wręcz kretyńskie.
2
@mrboom Gdybyś nie przypomniał, to bym nawet nie pamiętał a co dopiero wierzyć :-D
0
@th@les Świergolów zostaw w spokoju :-D
0
@Kamiloza91 https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDQ5NzQ1NDk2NTIwMDp0obTboMM7Xjkfaog=
0
@grubiorz A jest tu wielu starszych użytkowników, którzy mieli przyjemność żyć w czasach Cruyffa, Maradony i wielu innych. To jest dopiero era! :-D
1
@grubiorz Oj to był rarytas :-D Ewentualnie kogel mogel haha :-D
0
@Persyfl Rządu nie, kraj tak.
1
@Serek Kurde, żeś dowalił do pieca i mam przez Ciebie dylemat :-D Z jednej strony kocham swój kraj i czuję się dumny z bycia Polakiem, ale z drugiej gdyby Polska popierała rasizm, traktowała źle kobiety itp. to nie ma opcji żebym to popierał. Więc chyba odpowiedź brzmi- nie.
0
@paciek Jak prawie każdy jego artykuł
2
Nie czytam artykułów tego pana i chyba oceny też przestanę. No chyba, że będę chciał się pośmiać z tekstów typu "faule w nieznośnych miejscach".
0
@kejdzi @cyron1 Czy ja napisałem, że nie mogą się cieszyć, czy że mam nadzieję, że odbije im się to czkawką? Moim zdaniem to spora różnica. Zresztą moim zdaniem, po tym co się obecnie dzieje tam ze zmianami trenerów i słabych MŚ (wymęczone zwycięstwo z Iranem, remis z Maroko i odpadnięcie w 1 meczu pucharowym z Rosją po karnych), to ta grupa wcale nie musi być dla nich łatwa.
1
@Mroziu Potem był by hejt na Valverde, że ledwo wrócił a już go zajechał i znowu kontuzjowany :-D
1
@Mroziu Nie trudno było ten skład trafić :-)
0
Ja mam nadzieję, że Hiszpanii odbije się czkawką ta pewność siebie po losowaniu. Wcześniej, gdy w składzie było więcej piłkarzy Barcelony, kibicowałem im bardziej. Teraz są mi w sumie obojętni i wcale swoją grą na kolana nie powalają a w prasie wielki hurraoptymizm. Tym bardziej, że do Euro jeszcze dużo czasu.
1
@Messisinio Ja tak samo hahaha :-D
0
@grubiorz Oj pograłbym w "mistrza" na podwórku jak za dawnych lat aż zapalą się lampy i mama zawoła do domu, że już czas kończyć :-D A nam zawsze było mało... Ech, można powspominać :-)
1
@panczo Spoko Ziom ;-) Nic się przecież nie stało :-D Co do Valverde to prawda, są jego zwolennicy, ale mają prawo nimi być i ja tam szanuję ich opinię, nawet jeśli się z nią nie zgadzam :-) Swego czasu starałem się go też trochę bronić, w sumie to bardziej dawałem mu jakiś kredyt zaufania i nie obwiniałem za wszystko jego a całą drużynę. Porażka z Liverpoolem, Valencią, obecny sezon to już jednak przesada i tak jak kiedyś broniły go chociaż wyniki, to teraz niestety nie ma żadnych argumentów i też jestem #valverdeout ale wystarczy powiedzieć to raz :-D
0
@panczo Ty tak serio? Bo aż ciężko mi uwierzyć, że można coś takiego napisać :-D
"Tak jakby miało to coś zmienić" te wasze durne #valverdeout przy każdej możliwej okazji a nie zmiana trenera. Ja się odnoszę do powtarzanych komentarzy na temat Valverde, że to nudne i nic nie da a wy do zmiany trenera, gry itd. Naprawdę tak ciężko to zrozumieć? Widocznie tak.
1
@kejdzi Ciekawe gdzie ja to napisałem hmmm. Następnym razem trzymaj się faktów a nie tego co sobie dopowiesz.
2
@noface Dzień bez komentarza o odejściu Valverde dniem straconym. Ja bym chciał w końcu wejść na tą stronę i nie czytać na stronie tego samego o Valverde. Tak jakby miało to coś zmienić albo ktoś nie widział, co się dzieje w klubie. Pewnie wejdę na La Ramblę i znajdzie się kilku kolejnych z tym samym komentarzem jak Twój.
7
@Tatazolwinia Takiej głupoty jak ta odnośnie Messiego to dawno nie czytałem.
6
@maroon Przykład tego jak ktoś się wypowiada a mało co wie. Potem się dziwić, że są gównoburze :-) Ja już kilka widziałem komentarzy odnośnie Pocchetino a tak jak mówisz, on wolał by wyrzucać gnój niż trenować Barcelonę.
22
Nie powiem, łezka się w oku zakręciła. Zdecydowanie jeden z moich ulubionych polskich, jak i ogólnie, zawodników. Nie tylko świetny piłkarz, ale i skromny, ułożony człowiek. Dzięki Piszczu!
0
@MESSIah16 Oby Walia, bo dałem ich na kuponie :-D
2
@Ledsbourne Ale lepiej pojechać jako asystent na Euro niż dostać jakiś drugorzędny klub w środku sezonu. Pewnie czuje się związany z kadrą skoro był najpierw asystentem i jakiś czas selekcjonerem. Miał swój wkład w awans i zapewne chciał by na ten turniej też pojechać a po Euro na spokojnie objął by jakiś klub.
0
@pax Ja wręcz uważam, że jeśli zawodnik (pracownik) ma okazję i chęci do wykonywania innych czynności (hobby itd.) poza graniem w piłkę (pracą) i mimo wszystko trzyma poziom, to świadczy o jego pracowitości a nie odwrotnie. Kibice chcieli by najlepiej żeby zawodnicy tylko trenowali i grali, bo oni tak chcą. Najlepiej jeszcze jakby wchodzili na La Ramblę i przepraszali, bo zrobili coś innego. Który z kibiców płaci im pensje? Który z nich mieszka z takim Pique lub zna go osobiście żeby twierdzić, jakie prowadzi on życie? Ja to zrozumiałem w ten sposób, że przez te wszystkie tournee z Barcą i Puchar Davisa ma tak mało czasu na sen, bo normalnie tak nie robi i powoli wróci wszystko do normy.
Tak, jak czasami nie zgadzałem się do końca z Twoimi wypowiedziami na temat Semedo, to jeśli chodzi o Pique czy temat związany z pewnym redaktorem i jego wypocinami, to popieram w 100%.