3

@yla Ja wierzę. Ale wybaczam, bo napisałeś "chyba". Dobranoc.

1

@Commando Też myślę, że to ostatni klub, z którym Zidane chciał by iść na wojenną ścieżkę.

0

@Commando ZZ nie dostanie 80mln. To kwota brutto, sam Zidane dostanie niecałe 40mln, bo zarabia 13mln rocznie, z kontraktem do 2022.

4

Co z Ligą Typerów na 5 kolejkę La Ligi? Może coś przeoczyłem, ale codziennie sprawdzam czy mogę wytypować wyniki, dziś 1 mecz kolejki a tu cichosza i nic nie ma :-(

0

Ma ktoś jakieś pomysły na dzisiejszy mecz Osasuny z Betisem? Fajny kurs na +2,5 bramki i na zwycięstwo Betisu. Z drugiej jednak strony Osasuna notuje dobre wyniki a Betis jak zwykle zawodzi...

1

@pax Ja nie rozumiem oczekiwań niektórych osób odnośnie Semedo w ofensywie. Nie dlatego, że nie chce żeby śmigał jak Alves, ale osoby które zarzucają mu bierność w ofensywie, są często tymi, które mówią że Alba powinien się skupić na defensywie. To czego w końcu oczekują od bocznych obrońców?

0

@monsterrize Ani Guardiola, ani Enrique, Tito, Martino czy Rijkaard nie prowadzili wielkich klubów a Barcelonę owszem dostali. Skąd możesz wiedzieć jak wyglądają ich metody treningowe, "game plany" i co Valverde im mówi w szatni, przed meczem, ogólnie. To tylko Twoje gdybanie. Nikt tu nie bierze pod uwagę samych zawodników i to jakie oni mogą mieć podejście. Teraz wychodzą skutki presezonu w postaci kontuzji i to też wina Valverde, który był temu przeciwny? Mi się rozchodzi o to, że co by się nie działo to zawsze będzie wina Valverde i nikt z krzykaczy nie bierze pod uwagę innych czynników.

3

@monsterrize No tak, blamaż w meczu z Liverpoolem i Romą ewidentnie Valverde a piłkarze biedni zapomnieli jak się gra :-D Pamiętam tą główkę Valverde przy 1-0 na Anfield i jak się biedny zagapił przy rożnym :-/
Nie jestem jego obrońcą itd., ale bawi mnie gadanie, że jest winien tych porażek skoro odkąd jest w Barcelonie to wcale nie zanotował ich za dużo i jedynie o co się można przyczepić to styl gry. Tyle, że na La Rambli jest przeświadczenie, że nawet jak Krzychu z Radomia pierdnie, to będzie wina Valverde.

1

@Tom0VeB Ja nie wiem co mnie już bardziej nudzi- gra Barcelony w co niektórych meczach, czy czytanie tych samych komentarzy na temat Valverde pod każdym artykułem (tych samych osób ciągle). Co by nie zrobił to i tak źle, co by nie powiedział też źle.
Za każdym razem wyobrażam sobie takiego sfrustowanego "kibica" jak pisze kolejny raz o Valverde i aż mu się ręce trzęsą tak się musi podzielić 147391929 raz w tygodniu, że Valverde out :-D

0

@Witekk10 Inter i że wpadnie 1,5 gola. Jak na razie słabo idzie a Lyon btts siadł pięknie.

0

@Majeros7 Ja korzystam cały czas z sport365.live i możesz wybrać też przy okazji z jakiego kraju stream :-)

0

@El dominatore Ja dodam do tego, że może dzięki Ansu upadnie też temat transferu Neymara do Barcelony.

6

@Plasterix To samo pomyślałem :-D Tu ma czas i cierpliwość itd., ale w Barcelonie go nie miał. Ostatecznie i tak wylądował na wypożyczeniu w Huesce heh

2

@Tatazolwinia Co do Valdesa ok, ale to co piszesz na temat Matsa pod tym artykułem jest śmieszne. Albo masz ból o Bravo albo nie oglądasz w ogóle meczy, w których gra ter Stegen.

1

@Kaisuj I to jest wykorzystywanie szans przez zawodników (tj. Fati i Perez) a nie płacz po Malcomie, że nie dostał prawdziwej szansy.

4

@joloskyy Przy obecnej dyspozycji całej drużyny było by to nie fair gdyby znowu nie zagrał. Ja do niego nic nie mam i jeśli by odszedł to ok, ale skoro został to też mi to pasuje. Kibice Barcelony patrzą na środek pola przez pryzmat trio Iniesta-Busquets-Xavi i nie do końca doceniają zawodników o innym profilu.

1

@4drian0 Mi się 3 komplet w ogóle nie podoba. Za to popieram w 100% i dodaję do tego 40% trunek jeśli chodzi o czarne stroje!

6

@norbi77 Po tym wywiadzie to właśnie zostało dopiero wiele rzeczy wyjaśnionych. I z tego co przeczytałem, to powiedział, że chce tu zakończyć karierę, ale nie gdyba na przyszłość, bo ma świadomość bycia coraz starszym. Iniesta też mógł tu grać do 40, ale jak sam powiedział, nie czuł już że może dać Barcelonie tyle co kiedyś.

2

@paciek To Ty nawiązałeś do Neymara i rozwijającej się strony więc na to odpowiadam. Losowanie LM jest związane z Barceloną, a ex-barceloniści? Była ankieta czy użytkownicy chcą by to się pojawiało i nawet można było wybrać na temat których zawodników. A gówno mnie interesują artykuły o rozkapryszonym dzieciaku z PSG. POWTÓRZĘ PSG a nie Barcelony. Rozumiem raz na jakiś czas wspominka a nie powódź artykułów na jego temat. I jakbyś nie zauważył okno transferowe się zamknęło.
Ps. Owszem, widzę na tej stronie ostatnio głównie artykuły o Neymarze.

1

@paciek To niech wchodzą na strony ogólnosportowe jak ich interesuje Neymar. Skoro strona się według Ciebie rozwija, to ciekawe czemu owe rozwijające artykuły są tylko o Neymarze.

2

@FcBarcelona35 Ile razy trzeba powtarzać takim osobom jak Ty, że nikt mu umiejętności nie odmawia, ale to co sobą prezentuje to jakaś kpina. Z jednej strony krzyki, że gdzie się podziało Mes que un club a za chwilę te same osoby chcą powrotu Neymara. Zresztą, skoro jest taki niezastąpiony i gwarantem LM, to czemu zdobył ją tylko raz?

5

@BarcaSupporter Albo ludzie, którzy wstawiają takie komentarze, zmienią sobie drużynę do kibicowania.

2

@Iberatista Może dlatego, że Puig już debiutował w zeszłym sezonie a z Ansu i Perezem jest dość świeża sprawa. Nie wiadomo też w sumie jak dokładnie sformułowane było pytanie :-)

0

@Fanas7 Z tego co czytałem tutaj na stronie parę razy, to stacje są dogadane ze sobą odnośnie wyboru meczów. Raz Eleven pokazuje Barcę, ale za to Canal+ pokaże Real itd. Może znajdzie się ktoś, kto dokładniej Ci to wyjaśni. Nie zmienia to jednak faktu, że obejrzałbym w końcu Barcę na Eleven, bo canal+ nie mam :-/

1

@ViscaBarca123 Mi to prawie szwy popękały tak się zaśmiałem, jak przeczytałem jego komentarz o Ansu :-D

3

@hazo428 Jakoś tak brzydko brzmi to "pozbyć". Pozbyć to ja się chciałem Gomesa z Barcy, ale jakoś do Rafinhii mi to nie leży. Może przez sentyment wychowanka, który jak grał to dawał z siebie wszystko i nawet teraz przedłużył kontrakt żeby Barca na nim nie straciła za rok.

0

Po dzisiejszej operacji miałem nadzieję na jakiś spektakl w wykonaniu Polaków i wiwatujący szpital a koniec końców cieszę się, że utrzymaliśmy remis i dalej zależymy od siebie. A na "osłodę" jeszcze 2 kupony poszły w ***** xD

5

@ElmaXeen Ciekawe czy gdyby ten Salah czy Mbappe przyszli i oboje nie odpalil, to pisałbyś: "pomyśleć, że za tą kasę można było mieć Dembele i Coutinho". Dam se rękę uciąć, że tak by było.

0

@Gregsky10 Potrafię i wiem o co Ci chodzi a to co napisałem to była ironia. Czytając niektóre komentarze, gdzie dużo osób wiesza nad nim psy (czy Shakirze, która ma się nijak do całej sprawy), bo gazety coś naskrobały, to ręce opadają.

0

Przepraszam bardzo, to jak ja pracuję, to mam się skupić tylko na pracy i nic więcej nie robić, bo ktoś tak chce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?