swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19Kristobal74 Griezmann i de Jong grają u nas 2 lata? To chyba innej drużynie kibicujemy.
1
@Deraxium Tak trudny, zawsze taki był, szczególnie u siebie. Jeśli wg Ciebie wartość zawodników wyznacza to, kto powinien wygrać to sorry, ale nie mamy o czym gadać.
1
Nudne jest już to czytanie komentarzy o Valverde i że inny trener by tą drużynę poukładał. Chciałbym wiedzieć jaki według was? Jak przychodził Valverde to inaczej co niektórzy się tu wypowiadali. A wypowiadanie się po 1 meczu, na San Mames, z trudnym przeciwnikiem, że de Jongi Griezmann nic nie dadzą, może napisać tylko idiota albo idiota i ewentualnie idiota.
2
@fenix1983 Alba lepiej grać? Ty tak serio? Chłop był jednym z najbardziej jak nie najbardziej zajechanym zawodnikiem w zeszłym sezonie, bez zmiennika a i tak grał zajebisty sezon.
0
@koksik2700 Upada właśnie przez takich ludzi, którzy nie widzą nic złego w zachowaniu Neymara i chcą jego powrotu. A Bartomeu przyczynia się tym, że chce go z powrotem ściągnąć m.in.
3
@koksik2700 A ja mam wrażenie, że jesteś kolejną osobą, która nie rozumie, że nikt mu nie umniejsza umiejętności. Charakter jaki ma taki ma, ale Eto'o czy inny "charakterny" zawodnik nie odpierdzielił takiej szopki. Wypiął się na klub, do końca zwodził kibiców nie komentując plotek, chciał się sądzić z klubem, wypisał się jako socios, obrażał (wciąż obecnego!) prezydenta klubu, robi teraz w PSG z kibicami to samo co w Barcelonie. Jest rozkapryszony i zepsuty, ostatnimi czasy ciągle kontuzjowany i ciągną się za nim skandale (czy słuszne czy nie, nie moja sprawa). Na koniec tylko dodam Mes que un club.
0
@Banan070 Taa jedyny. Dlatego w PSG zjadał go Mbappe. A to czy chce go Messi nie ma znaczenia. Później będziesz pisał, że Messi ustala skład.
2
Bayern ośmiesza się z tymi transferami. Dajcie nam Coutinho, jak nie będzie dobry to go posadzimy, wartość spadnie o połowę (bo pryzmat poprzedniego słabego sezonu+ten ewentualny w Bayernie strasznie zaniży jego cenę) i go oddajemy. Albo płacą za wypożyczenie i obowiązkowy wykup albo niech sobie odpuszczą transfery.
1
@Zawsze_Wierny Połowa tych co chcą jego powrotu to zwykła dzieciarnia, która nie pojmuje takich spraw. Dla nich liczy się to, że to Neymar po prostu.
Co do reszty zwolenników zastanawia mnie jedno. Zarzucają zarządowi brak stawiania na La Masię, że Mes que un club już nie ma znaczenia, ale chcą powrotu kogoś takiego. Czysta hipokryzja.
8
@Trepol17Veb Tylko u Pele :-D
0
@fenix1983 Co ty z tym Sancho? Przeczytałem 10-15 ostatnich komentarzy z czego 2 Twoje o Sancho. W jednym, że za rok a w drugim że już teraz pod koniec okna. Raz, że nie wiem po co a dwa za co?
0
@Messisinio Won to raczej takie chorągiewki co cisnęły go po odejściu a teraz nagle chcą jego powrotu i widzą w nim zbawiciela. #niedlamoneya
3
@monsterrize Nie sprowadzać Neymara.
4
@Salchent A u nas? Dembele, Messi, Suarez, Griezmann i cały czas Coutinho. Prędzej w Realu jest dla niego miejsce niż w Barcelonie.
0
@WildKidzML Trochę na wyrost stwierdzenie. Trzeba wziąć pod uwagę z kim oba tridente by zagrały. Jeśli młodzi mieli by z przodu Suareza czy Griezmanna to na pewno wypadli by lepiej niż z Perezem czy Ruizem np.
0
@Ghandi I ci co teraz chcą Neymara, za 2 lata będą jechać za ten transfer zarząd i że sprzedają taniej niż kupili :-D
0
@Janiama Z tego co widzę to Ty dla większości pieprzysz głupoty :-) Alba swoją drogą dośrodkowuje? Jak dla mnie to jest podanie, wyłożenie piłki a nie dośrodkowanie. Często znajduje się przy linii po wymianie piłki a nie dlatego, że ją sobie tam wypuścił i leciał na hurra, byle do linii i wrzucić. Dzięki Bogu, że nie grają tak jak mówisz, bo nie wiem kto miał by u nas z tych wrzutek strzelać.
1
@MariuszVeB Pytanie czy taki Segura się nadawał? Niby się tym zajmuje i doświadczony a każdy widział jak było. Mi się podoba, że Barca idzie w tym kierunku, ale jak większości tutaj- śmierdzi mi polityką przed wyborami.
0
@Janiama Typowa polska myśl szkoleniowa gry na skrzydle, do linii i wrzuta, może ktoś strzeli albo sama się odbije i wpadnie :-D
1
@Volk Aaa dzięki za info w takim razie :-) Łysy też swoje odsiedział itd. i myślałem, że poszedł odwet za jego nagrywane dokumenty.
0
@socha Dziś się jeden typek ze mną wykłócał o to samo w podsumowaniu plotek transferowych. Jeszcze stwierdził, że to jeden pies jak się pisze i że nikogo to nie obchodzi -_-
2
@Phatro Tak jakoś pierwszy na myśl przyszedł mi Ibrahimović. Gość robi karierę wszędzie, dalej jest kocurem i myślę, że gdyby nie zadra z Guardiolą, to pograł by o wiele dłużej u nas. Lubię go i nie zapomnę jak wleciał między zawodników w obronie Messiego, czy też tej bomby z wolnego :-)
0
@Volk Oglądałem kilka odcinków, nawet chyba jeden w Polsce był nagrywany, ale że chłop nie żyje to nie wiedziałem :-/
1
Jak nie Puiga to kogo chcą z wychowanków wprowadzać? Rafinha out, Rakitić też (mimo że gościa lubię i szanuję), który nie dostanie nowego kontraktu i potem odejdzie za symboliczne 15-20mln, bo będzie mu się kończyła umowa.
0
@19cukier48 Grimaldo to wręcz idealna opcja, ale to jak sam powiedziałeś, mało realne :-/ To jak gra Firpo nie mam pojęcia, dlatego też staram się na temat tego transferu nie wypowiadać. Sądząc jednak po opiniach tutaj na stronie i tego, że Barca mocno o niego zabiega wydaje się być idealnym zmiennikiem dla Alby :-)
0
@magic303 Dzięki Ci wielkie, że doszedłeś do takiego wniosku, bo czytanie tego słowotoku bez jakichkolwiek znaków interpunkcyjnych mnie męczy. A szczególnie odpisywanie na te bzdury. A jeśli nie obchodzi Cię jak kto się nazywa, to nazywaj sobie Messiego Neymarem i będziesz miał tego rozkapryszonego dzieciaka w Barcelonie. Zawsze możesz też go sobie kupić w Fifie czy FM.
0
@magic303 Pisanie w ogóle o sytuacji Dembele to kolejna śmieszna sprawa. Ciekawe czemu nie piszesz o sytuacji, której Messi nie wykorzystał? A premia dla Neymara to powinna zostać wypłacona w srebrnikach.
0
@19cukier48 Prawdopodobnie tak :-) Jeśli czytałeś dzisiejsze podsumowanie plotek na stronce, to tam też coś wspomnieli o włączeniu Mirandy w transfer Firpo.
1
@magic303 Odnośnie kompromitacji chodziło mi, że to Ty się kompromitujesz gdy piszesz takie rzeczy a nie znasz nawet nazwisk osób, o których się wypowiadasz. I owszem masz prawo do własnego zdania. Tak samo jak ja i uważam, że odejście Neymara (przepraszam, skoro używamy zmyślonych nazwisk to dla mnie jest to Moneymar) to świetny biznes. 222mln w kasie a on gra coraz gorzej, jest coraz starszy i ma coraz więcej kontuzji. Wypiął się na Barcę i odszedł za wpłaconą klauzulę, więc w którym momencie jest to kompromitacja zarządu?
0
@magic303 Mówisz o kompromitacjach a po roku gry zawodnika w klubie, któremu kibicujesz i którego nazwisko napisane jest pogrubioną czcionką w artykule- piszesz źle.