1

@QUNJ Cudowne podsumowanie :-) Też zauważyłem, że "rozmowa" z nim nie ma sensu. Najlepsze jest to, że jego komentarze cały czas tu widnieją (gdzie obraża itd. itd.) a mój został usunięty, bo odpisałem że nie jestem żadnym fanboyem Valverde i zarządu. Widocznie ma "ulgi" w redakcji, bo tego nie rozumiem. Pozdrawiam :-)

2

@Le Bob Każdy przytacza mecz z PSG i na tym się kończy. Nie widziałem komentarza z innym przykładem. Swoje w Barcelonie robił i zawsze go lubiłem, ale nie chce jego powrotu, bo wraz z jego odejściem, przeminęła moja sympatia do niego. Nie wiem co by musiało się stać żebym zapomniał mu to, co zrobił.

1

@kerouac Ronaldo w Bayernie za 50mln, kto wie :-D

0

@Coutinho007 W ankiecie głosowałem na Urugwaj jako zwycięzca CA, ale ta cicha nadzieja, że Argentyna coś zagra, nadal się u mnie tli.

2

@Mroziu Atletico na pewno miało by już przygotowane pismo ze skargą. Byle Janusz coś palnie na temat ich zawodnika i już chcą się skarżyć :-D

0

Komentarz usunięty

0

@monsterrize Ja Vidala szanuję i to bardzo. Też wolę żeby został, ale gadanie, że Barca będzie dzbanem roku jak go sprzeda, to głupota. Jestem też ciekawy czy te same osoby potem będą gadać, że EV nie stawia na młodych.

0

@Barca1922 Co ty w ogóle wypisujesz? Barteq napisał dokładnie tak, jak było a ty wymyślasz jakieś bzdety.

0

@Qaz123 W 1 ze swoich ostatnich komenatrzy dostałeś lawinę odpowiedzi na temat popełnianych błędów w nazwiskach graczy i jeszcze mówiłeś, że na tym miał polegać "żart". Jak widać gówno prawda to była, bo po prostu nie znasz tych nazwisk skoro tutaj znowu robisz podobny błąd.

0

@kempnou Ty człowieku wiesz w ogóle o czym gadasz, czy każdy post piszesz podpity? Mówisz o braku kultury i obrażaniu a jak narazie to ty obrażasz cały czas mnie. Dla twojej wiadomości z chorobami mam do czynienia na co dzień i wyraziłem swoją opinię czym jest dla mnie dysleksja i nie powinno cię to w ogóle obchodzić.
Nie potrafisz nawet wskazać, w którym momencie niby kogoś ja obraziłem, czy niekulturalnie się zachowałem (co wiązało by się z banem od redakcji a jak widać tylko ty tak uważasz).
Obraz polskiego społeczeństwa "gnije" przez takich "ekspertów" jak ty, którzy wszędzie wtykają wścibski nos, wszystko wiedzą i jeszcze pouczają innych. Dlatego powiem ci KULTURALNIE odwal się jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, bo tylko szukasz nieskutecznie aprobaty i nie mam zamiaru tracić na dyskusję z tobą ani sekundy więcej.

0

@kempnou Znalazł się obrońca. W którym momencie byłem niekulturalny albo chamski? Wyraziłem swoją opinię i kij ci do tego. To ty się lepiej naucz nie wtrącać i nie zgrywaj bohatera w sytuacjach, w których nikt tego nie wymaga.

0

@Borneo Rozumiem i podziwiam, że próbujesz itd. To jest moja opinia, ale nie musi być ona trafna i słuszna :-)

0

@kempnou Aha. Dziękuję za wspaniałą radę.

1

@Borneo Bez żadnej spiny itd., ale uważam, że dysleksja to wymówka taka sama jak nie przygotowanie się na sprawdzian w szkole lub na egzamin na uczelni itp. Przecież język i pisownia jest ta sama i każdy z nas się jej od dziecka uczy. Jak widzę ludzi, którzy piszą, np. muwić zamiast mówić i robią to regularnie (mimo że wiedzą jaka jest poprawna forma, bo każdy ich poprawia), to nie jest "choroba" a zwykłe usprawiedliwianie się. Z całym szacunkiem, ale jak dla mnie coś takiego jak dysleksja to wymysł społeczeństwa. Pozdrawiam.

0

Dałem Urugwaj, bo mimo wszystko wydają mi się solidną drużyną. Serce Argentyna, rozum podpowiada mi Urugwaj. Brazylia jako gospodarz będzie miała znowu napompowany balonik i szybko może on pęknąć.

0

@piotr szelest Raczej na czysto. Messi 50mln ma netto a napisane jest, że z premiami i nagrodami zarobił 81mln. Więc myślę, że to realna suma (31mln) z premii i nagród.

0

@BarcaFanNamberLan Serio? Rok gry i to w 1 składzie, wieczne wytykanie błędu na stronie, a Ty dalej piszesz Langlet? To jest wstyd i głupota już a nie błąd.

0

@Barwindg Ziemniaczki, mielone na klopsy i jeszcze z 2zl na piwo zostanie (zakupy w biedrze xD). Ewentualnie spaghetti ^^

3

@PACO89 Twój nick i to co napisałeś idealnie się dopełnia :-D

0

@kewin Nie u mnie, niestety :-(

0

@nuter27 Ja mam dziś urodziny i moim najlepszym prezentem miała być wygrana Barcy nad Ajaxem w finale LM i to w dodatku w Madrycie. A tak to może w tle włączę ten finał i tyle :-(

1

@ptsd Valverde? To może ostatnie wysokie opady deszczu w Polsce to też popis Valverde?

0

@PoGGi To była ironia do Kuby. I bardzo trafna.

2

@MILOSZ_F22 Nie no, trener się nie podoba, to dla ciebie najlepiej niech się klub rozpadnie, byle by udowodnić co? Każdy widzi jak jest, ale pierdo*****, że życzy się porażek drużynie której się kibicuje, to przesada. Idź na stronę białych w takim razie jak im tak dobrze życzysz i baw się dobrze.

0

@luki828282 Ja Neymara z powrotem nie chce, ale bardziej bawi mnie to, jak ktoś taki jak Ty, ciśnie po innych a ma tyle samo informacji co reszta. Jak Neymar odchodził to też były tu tego typu komentarze i potem lekkie zdziwko.

0

@tadzik447 PSG wyjdzie na tym lepiej jeszcze. Z wydanych 220mln odzyskali by 120 i zawodnika za 120. Barca za to daje 120mln + Dembele za 120. PSG jest +20mln a Barca -20mln. 
Wolę pozostania Dembele a w ewentualnej wymianie nie dołożyłbym więcej niż 70-80mln.

0

@damian726 Zostawił nam górę pieniędzy hahahaha xD Gdyby klauzula wynosiła 50mln to też by odszedł i zapłacił by szejk a nie Neymar. I owszem, zabił, ale moją i wielu innych kibiców sympatię do niego, tym jak się zachował.

2

@th@les Dlaczego błąd zarządu? Czyli sprzedaż Cillessena też będzie błędem zarządu? Chcą regularnie grać a w Barcelonie nie mają na to najzwyczajniej w świecie szansy.

1

@pacior95 Zacznijmy od tego, że w żadnym momencie nie popierałem trenera, tylko drużynę. Możesz się cofnąć do moich poprzednich komentarzy, gdzie mówię, że jestem neutralny i czekam do końca sezonu. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że mnie zawiódł, bo w najważniejszych momentach sezonu zagrali kupę. Sam jestem fanem szybkiej i ofensywnej gry, ale mam świadomość, że rywale już rozpracowali Barcelonę, nie ma Xaviego, Iniesty, Puyola, Alvesa czy Guardioli i futbol wciąż ewoluuje.
Dlatego nie bronię trenera a drużynę, której kibicuję i irytuje mnie jak ktoś w gorszych chwilach się od nich odwraca. Pozdrawiam :-)

0

@pacior95 Jestem tak samo mądry na żywo. Chcesz się przekonać to zapraszam. Weź od mamy na bilet albo przyjedź nawet z nią. Mnie ciekawi czy na żywo tak samo bełkotasz na jednym wdechu jak tutaj. I nie mów mi tu o szacunku i że szkoda tego klubu dla takich jak ja- odnośnik twój 1 komentarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?