1

Jeśli do Barcelony przejdzie de Ligt, to wątpię że Ajax "rozłoży nogi" jeszcze bardziej przed Barcą :-)

0

15mln, które mogły by pójść na jego roczną pensję, więc to jest różnica.

13

1 czerwca mam urodziny i najlepszym prezentem dla mnie miała być wygrana Barcy z Ajaxem po pięknym meczu w Madrycie. Tymczasem nie mam ochoty nawet oglądać finału. Mourinho narzekał, że Klopp i Pocchetino nie wygrywają trofeów a dalej się im ufa. Może właśnie dlatego, bo ktoś z nich na pewno tą LM teraz przytuli.

4

Cristiano Ronaldo lubi to. To najprostszy przykład 34-letniego weterana. Motywacja i chęć gry a nie wiek. Nie lubię go, ale tyle co osiągnął i wygrał przejdzie do historii, już jest legendą a on dalej chce więc dziwny ten morał.

0

Nie ma co ukrywać, że Valverde to ciepła klucha. Dla mnie idealnym trenerem był Enrique, nie dał sobie nikomu wchodzić na głowę i żył meczem. Też teraz oglądam Ajax (ale z wielką zazdrością) i tak jak mówisz, tam widać chęci, zaangażowanie, zabawę a nie granie na pół gwizdka i spinanie się na mecze z Realem i ewentualnie gdy trzeba odrabiać straty. Mam dość piłki Barcelony jak narazie po wczorajszym meczu i na ten moment nie mam ochoty oglądać finału PK nawet. Mimo wszystko zawsze VeB!

1

Z drugiej strony Valverde raczej nie kazał zapomnieć, np. Albie jak się podaje czy zawodnikom jak się biega. Poza taktyką i planem na mecz (o ile w ogóle był), to zawodnicy chyba pamiętają jak się gra w piłkę.
Jesteśmy mistrzami remontad w obie strony :-/

6

Nie krytykowałem Valverde, mimo że też nie wszystkie jego decyzje mi się podobały, ale zaznaczyłem odejście po sezonie. Jestem strasznie rozgoryczony porażką i dalej w to nie wierzę, ale nie krzyczałem jak niektóra patologia na tej stronie. Nie rozumiem jak można "przejść" taki mecz...7km mniej przebiegnięte, 0 pressingu (oprócz Vidala) i totalna zlewka. Więc albo leci trener albo święte krowy. 2 razy to samo a tak się zarzekali, że wyciągnęli wnioski a rozjechał nas szpital.

0

Powiedziałem gdzieś, że jest wspaniały? Jeśli ja dostałem kamieniem to nad toba widocznie cały czas ktoś siedzi i cie napierdziela kamieniem.

Najgorsze jest to, że takie przygłupy i miernoty życiowe jak ty mogą lub będą mogły głosować w wyborach w Polsce.

1

W sensie od 17 a masz 17,5?

1

IQ to ty masz niższe niż kamień prawdopodobnie.

1

Tylko mistrzostwo... Rozumiem rozgoryczenie, bo sam nie zasnę dzisiaj i w pracy będę znosił wszystkie komentarze, ale niektórzy to powinni się zastanowić co pieprzą.

2

I "kibiców" jak ty. Żegnamy.

2

Medycy na fcbarca i tak pewnie wiedzą lepiej więc nie ma się co cieszyc na zapas :-D

0

Skoro pytasz ile ma czekać, to powiedz ile pokazał? Bo jak dla mnie nic. Puig dostał tyle szans co on i nie smęci nosem gdy wraca do drużyny rezerw tylko pracuje dalej.

2

Wielu na stronie lamentuje o braku wychowanków i oczywiście obwinia za to Valverde. Pytanie tylko ilu się tak naprawdę nadaje? Nie mówię tu o umiejętnościach, bo je na pewno mają, ale o ich nastawieniu. Taki Miranda dopóki nie powąchał pierwszej drużyny to było cicho. Otrzymał szansę gry w kilku meczach, w których zagrał po prostu słabo, nie otrzymuje powołań, Barca B nie awansuje i chce odejść.
Pojawia się wiele opinii, że czego wymagamy od 18-19 latków? Może właśnie cierpliwości i pracy. Xavi, Iniesta, Puyol i reszta "złotego pokolenia" ciężko pracowała, chłodna głowa i oddanie za te barwy. Dlatego uważam, że obwinianie trenera jest słabe. Alena, Roberto, czy teraz Puig są świetnym przykładem, że można, tylko trzeba chcieć sercem i głową a nie porzucać marzenia po kilku nieudanych meczach.

0

Ty należysz do bandy. Mogę się założyć, że więcej jest tu ludzi którzy doceniają pracę Valverde. Ty sobie teraz krzykniesz, znajdzie się taki jeden co odpisze (tym razem ja) i tyle. Psy szczekają a karawana jedzie dalej.

0

Dostał tyle czasu, na ile trener zdecydował się go wystawić. Sam Dembele jakoś z tym problemu też raczej nie miał a masz ty. To jest dopiero śmieszne. I jak już ktoś tu próbuje być mądralą, to ty, bo przecież wiesz najlepiej kto i kiedy powinien wejść na boisko.

Ciekawe czy w ogóle dokładnie oglądałeś mecz skoro Arthur miał wejść wcześniej według ciebie a nie grał nawet sekundy.

0

Żadne drugie konto. A to są fakty a nie "zalizanie", bo w każdym komentarzu (co by się nie działo) masz coś do Valverde.

3

Ciekawe czy kiedyś w końcu zejdziesz z Valverde. Przykład Twojego czepialstwa? 45 osób (w momencie gdy piszę komentarz) zgadza się z MarioVeB!, z Tobą 0.

1

Dał ciała? Znowu? Dembele mógł zamknąć dwumecz a to co zrobił, to reakcja Messiego mówi wszystko.

Co za brednie.

2

Jak ja odpisałem jednemu użytkownikowi tego portalu, że najgorsze w meczu to "kibice" tacy jak on (krytykujący wszystko i wszystkich, bo było 3 a nie 5-0), to mi usunięto komentarz. Widocznie kilka osób w redakcji ma podobne zdanie, co niektórzy pseudokibice i ślinią się przez sen, że wrócą czasy Guardioli.

1

Coutinho, Valverde, Suarez, na początku sezonu był Pique. Pierwsze lepsze przykłady, które przychodzą na myśl. Ja w ogóle nie zwracam na to uwagi, ale czasami nie da się siedzieć cicho. Tam gwizdają na Cou (jakaś część) a tu dzieciarnia będzie płakać i zwalniać trenera nawet jak zdobędą tryplet.

0

Komentarz usunięty

3

Weźcie co niektórzy mocny rozbieg i na ścianę łbem. A potem stąd wyjdźcie. 3-0 i ja nie mam pytań a wy idźcie płakać z kibicami Liverpoolu, którzy w ciemno wzięli by ten wynik. Idioci.

0

Czasami trochę mi zajmuje znalezienie sensownego komentarza (jak ten np.), bo tylu tu jest "znawców", że aż dziwne, że jeszcze żaden z nich nie prowadzi Barcelony. W czasie tego sezonu zjechali już chyba każdego. Barca gra o tryplet, TRZECI TRYPLET w historii (gdzie jako jedyna zdobyła 2 a niewiele trypletów zostało w ogóle zdobytych) i ku*** źle i zwolnić Valverde.

7

O jakim Langlecie mówisz? Ile razy można popełniać ten sam błąd, który został wytknięty miliony razy na tej stronie? Pomijam fakt niewiedzy na temat zawodników jacy grają w drużynie, której się kibicuje.
De Ligt sam mówi, że nie podjął jeszcze decyzji. Umtiti mówi, że zostaje a na wylocie to co najwyżej jest Verma i Murillo.

1

Jeśli odpadną to będziesz kibicował, ale swoje na Valverde pewnie wylejesz. Co komu po takim kibicowaniu?

1

Ja byłem neutralny i czekałem na rezultaty. Oprócz wpadki z Romą, nie mam do niego większych zastrzeżeń i jak widzę lament w komentarzach na EV, to przewijam jak najszybciej dalej.

Mam nadzieję, że Barca pod jego wodzą zdobędzie ten tryplet i zamkną się szczekacze :-) Szczególnie ci, którzy wolą wieczną tiki-takę niż trofea. Śmiać się chce :-D

0

Ja wręcz ignoruje jego komentarze, raz nie zignorowałem i żałuję, że odpisałem. Wystarczy sprawdzić jego komentarz przed meczem z United albo jakimś ligowym niedawno, gdzie wręcz otwarcie pisze, że jak Valverde wystawi 4-4-2, to ma nadzieję że Barca przegra i Valverde dostanie pstryczka w nos. Wstyd.

1

Wtedy będzie spokój tydzień i znowu coś poszukają na Valverde :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?