2

Ale gdzie tam Messi w 3 nominowanych do nagrody FIFA :D

4

Jakoś Valverde wspominał o tym dzień wcześniej to LaRambla naśmiewała się, że drugi Xavi się znalazł. Teraz nagle wszyscy popierają opinię, że murawa była tragiczna. Trochę hipokryzją zalatuje u niektórych, ale oby więcej nie było takich sytuacji, gdzie nie wiadomo w którą stronę odbije się piłka :-/

1

Dlatego też napisałem, że mnie iryruje czasami jego gra. Moja dziewczyna jest naprawdę cierpliwa gdy słucha jak wyzywam na takie zagrania o których wspomniałeś. Sęk w tym, że komentarze wielu użytkowników są na poziomie rozkapryszonego dziecka, które nie dostało cukierka. Tylko by sprzedawali i co tydzień wymieniali połowę składu, wiedzą lepiej od całego sztabu kto powinien grać i generalnie to trener nam niepotrzebny, bo La Rambla na fcbarca wie wszystko :-)

20

Oczy krwawią od czytania tych hejtów na Suareza. Też mnie czasem irytuje jego gra, ale tych co wiecznie sprzedają tutaj zawodników i ich cisną jak wroga, nie można nazywać kibicami. Na szczęście "psy szczekają a karawana idzie dalej" i słychać was tylko do pewnego momentu.

0

Zastanawia mnie tylko jedno. Jeśli Everton zdecyduje się na sprzedaż Miny w 2019 roku, to co wtedy? Może coś przeoczyłem i jak wiadomo szczegółów za dużo nie ma, ale jeśli zostanie sprzedany (a nie ma opcji pierwokupu przez Barcelonę), to wszystkie te plany użytkowników na fcbarca biorą w łeb, że wróci itd itd.

60

Ta cieszynką Dembele wypatrywał hejterów na fcbarca :-)

2

Kolesiowi odpisuje już w 3 poście jaki dziś skomentował i twierdzi, że Rakitić wg transfermarkt jest warty 50mln i nikt więcej nie da. Jednocześnie płacze, że Mina odchodzi za 35mln a nie za 100 i tu już nie przytoczył wartości z transfermarkt, czyli 20mln. Żal czytać tych wypocin.

1

Courtois z rokiem kontraktu jest dla niego wart 150mln euro (patrz komentarz wyżej) a wicemistrz świata sprzed miesiąca, odgrywający kluczową rolę 50mln z pocałowaniem ręki :D Następnym razem jak zobaczę jego nick to nawet nie zacznę czytać komentarza :D

0

Namówić? Zawodnik odmawia treningów, stawia tak naprawdę ultimatum i otwarcie wyraża chęć gry dla Realu, ale tak, Perez masował mu stopy i namawiał żeby przyszedł. Co tu jest do rozumienia? Rok kontraktu do końca więc te 35 mln mnie w ogóle nie dziwi. Za rok i tak by przyszedł i to za darmo, co więcej brał by przez rok pensję i nie grał. Skończcie w końcu ten lament jaki to nie jest cudowny transfer, skoro nie docierają do Was podstawowe i najprostsze argumenty.

0

Najśmieszniejsze i jednocześnie najsmutniejsze jest to, że i tak wielu tego nie zrozumie i napiszą komentarz w stylu "wolę..."
Tak jakby facet miał 2 fajne koleżanki, spotykał się, kumplował i nagle stwierdził, że jedna z nich jest tą jedyną. Kumple zaś "woleli by" drugą, bo WIDZIELI ją raz, nie poznali, ale jest ładniejsza wg nich.
Głupie a prawdziwe. Ja nie widziałem ich obu zbytnio w akcji, ale jeśli Valverde wybrał Mirandę , tzn. że jest lepszy i tyle.

5

Chyba wszyscy czekają na koniec jego lamentów.

2

Co za pełna zgodność na stronie :D Ja pomyślałem, że to bzdury gdy czytałem na meczykach, że Barca jest nim zainteresowana, a tu proszę :D

0

Porównujesz Munira, który miał swoje szanse do zawodnika, który miał swój 1 sezon (I nie jest wychowankiem, który ma wpajane od młodego ideologię Barcelony) i więcej był kontuzjowany niż grał.
Nie twierdzę, że masz mieć taką opinię jak moja, ale Twoja jest po prostu śmieszna i tyle według mnie. Chyba nawet nie tylko mnie.
P.S. wierzę w Munira.

5

Mam wielką nadzieję, że "kibice" tacy jak Ty, nie będą potem pisali jak Dembele odpali: "Zawsze w niego wierzyłem" itp.

0

Z tego co ostatnio było słychać, to Barcelona chce w końcu wygrać LM i w tym sezonie ma być ona priorytetem. Nawet na stronie tutaj dużo osób mówiło o zawodnikach na tu i teraz w takim razie. Zawsze wolę młodych i dobrze zapowiadających się grajków, ale myślę że lepiej postawić na tych ze szkółki w tej kwestii. Jeśli LM ma być priorytetem to taki Willian wchodzący nawet z ławki na pewno zrobi więcej od tych zawodników. Też uważam, że 50 mln to max, ale co niektórzy łykają wszystko co piszą o ofertach za niego wyzywając zarząd. Jak widać te sumy są od siebie bardzo różne co chwila.

0

Komentarz usunięty

0

Cały czas Twój jedyny argument to 30 lat więc lepiej Ty przestań się odzywać. Tak logiczny jest ten argument, że aż 0 osób Cię poparło. Rynek się zmienił, ceny są inne i za młodszych i lepszych daje się minimum 100. I na pewno Martial czy Fekir przyszedł by do Barcelony za 70 mln :-D Jestem wniebowziety tym, że Twoja opinia nigdy w zarządzie nie będzie nikogo obchodziła, bo w drużynie byli by sami bohaterowie sezonu.

0

Twoim jedynym argumentem jest "30 lat" i wymagasz od kogoś innych sensownych argumentów. Twój jest tak z dupy wzięty, że przy Twojej wypowiedzi to jemu TYLKO sufit spadł na głowę. Nie jestem fanem tego transferu i 70mln wart nie jest, ale na pewno jest graczem, który z miejsca dałby coś drużynie i 50mln jak najbardziej tak.
PS. "Chelsea dała za niego śmieszne pieniądze" więc oddajcie za równie śmieszne -_- wielki Pan od argumentów się znalazł :-D

0

Ale ile razy mam Ci jeszcze powtórzyć, że zmęczenia organizmu nie przelicza się na bramki i asysty? Dlaczego w taki razie Rakitić nie wraca po tych 71 meczach od razu do treningów? Pewnie dał by radę strzelić nawet gola czy fajnie podać, ale czy biegał by tyle co zawsze?

0

Sam napisałeś, że to nieoficjalne rozgrywki więc statystyk się nie liczy, ale mecz ZOSTAJE W NOGACH i organizm ma gdzieś czy to był mecz towarzyski, czy finał LM. Czy jak pójdziesz na podwórko pokopać z kumplami gałę a na drugi dzień masz powiedzmy ligowy mecz w swojej drużynie (o ile grasz, to tylko przykład), to samego Ciebie będzie obchodzić czy strzeliłeś 10 bramek czy dałeś 20 otwierających podań? Zapewne nie, ale na drugi dzień odczujesz ten mecz w nogach i Twój organizm też się przypomni :)

0

To żadne zawyżanie. Gole czy asysty w spotkaniach towarzyskich pójdą w zapomnienie, ale mecz w nogach zostaje.

1

To, kogo chce sprowadzić Barca a to, co piszą gazety...Nie zdziwiłbym się gdyby nagle przyszedł zawodnik, o którym nic nie mówiono. Tym bardziej, że moim zdaniem tak powinny odbywać się każde negocjacje.

5

Co za beznadziejne porównanie :D Od kiedy to nr na koszulce jest "narzędziem pracy" piłkarza? :D Zawsze myślałem, że głównym narzędziem są nogi i głowa (psychika itp).

0

Idealny na ławkę- no właśnie. Nie sądzę by mu ta rola odpowiadała.

5

Męczące są te komentarze o dymisji Bartomeu. Jesteście takimi znawcami to podajcie mi wszystko ze szczegółami jak to w klubie działa. Idąc tokiem myślenia niektórych, to wiedzą chyba nawet w którym kiblu Bartek sra.
Skąd pewność, że osoby które podają się do dymisji, nie są tymi które właśnie szkodziły klubowi? Może nie chcąc kręcić więcej afer dostają "szansę" na dobrowolne odejście bez szumu medialnego?
Odeszła wiceprezydent od spraw ekonomicznych i nie ma nowej osoby na stanowisko. I co z tego? Ja widzę Barcelonę, która po jej odejściu robi z roku na rok cały czas progres ekonomiczny. Jakby tego było mało, to znienawidzony Bartomeu podobno przejął jej obowiązki.
Nie jestem obrońcą obecnego zarządu, ale też nie przeciwnikiem i nie będę zwalał wszystkich nieszczęść tego klubu na jedną osobę.

0

Że też chciało Ci się mu odpisać :D Te "hahaha", zero interpunkcji, "przychodzi pionek". W dodatku wg niego Pekerman wie o Minie wszystko, ale w Barcelonie są sami amatorzy i przez pół roku regularnych treningów nie mogli ocenić jego gry. Przez te pół roku trenowania i wcześniejszej obserwacji widzieli go częściej niż ten jego "Peckerman" zapewne, ale "cała Barca". W dodatku koleś wypowiada się na podstawie tego co wyczytał na meczykach.pl czy w porannym przeglądzie prasy, bo skąd niby wie jakie Valverde ma plany :D Jak jest taki obeznany to zapewne Ci odpowie na zadane pytanie :)

1

Wierzę głęboko, że Ousmane w tym sezonie rozwinie skrzydła o ile tylko ominą go znowu kontuzje. Było już wielu dobrze zapowiadających się grajków, którym przeszkodziły kontuzje w osiągnięciu pełni możliwości i jestem pełen nadziei, że przed nim tylko to, co najlepsze.

0

W Barcelonie też by siedział tylko na ławce. Nie umniejszam umiejętności Dybali i uważam że jest świetnym zawodnikiem, ale na chwilę obecną to mi nawet przez myśl nie przeszło żeby grał w Barcelonie. Na szczęście Ty albo na szczęście ja nie jesteśmy osobami decyzyjnymi :)

0

Mówiłem, że Neuer w będzie robił takie babole, że Low będzie mógł je sobie kulać kilka lat.
Co do Arthura, to nie pamiętam kiedy tu nie wszedłem i nie było by informacji, że wszystko dogadane...

0

Od początku uważałem, że jak nie Griezmann (tylko po co? bo 100mln?) to dopiero wtedy Eriksen. Dlatego jestem za taką pomocą na TAK. Chociaż dalej mam nadzieję, że naszym filarem zostanie jednak Alena...I jak kolega wyżej napisał, Sergio też młodszy nie będzie a o następcy się nic nie mówi :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?