3

Ciekawe, co na odpadnięcie Juve i City, niektórzy kibice na tej stronie teraz powiedzą. Chodzi mi tu o tych, według których mieliśmy brać przykład z Wielkich Faworytów. Jak się jednak okazuje, to grupa Barcy byla bardzo silna, skoro w półfinałach są 2 drużyny z tej grupy i jedna z nich wyszła rzutem na taśmę (a mogą spotkać się nawet w finale). Co więcej Barca jako jedyna nie przegrała w tej edycji LM meczu i oby tak było już do końca i to niech z nas biorą przykład :-)

0

Ja zaatakowałem personalnie? Gdzie? Podobno to ja jestem pupilkiem Valverde i nikt się tu nie zna na piłce, to po co mam z nim dalej dyskutować? A Ty mi z jakimiś ankietami wyjeżdżasz.

0

Szkoda strzępić ryja na to co piszesz i po przeczytaniu 1 zdania tylko się w tym utwierdziłem. Znafffco.

7

No widać jak się Ty znasz. Właśnie ci co wiecznie krytkują Valverde nie mają zielonego pojęcia o piłce. Marzy im się manita co tydzień a jak nie to zwolnić trenera. I jakie 2/3 cules go nie chce? Ja widzę więcej głosów poparcia dla trenera i to płynących prosto z Katalonii (czego najnowszym przykładem jest Laporta) a Ty nawet pod ocenami zawodników napisałeś, że jak tylko wyjdą 4-4-2 to niech zostaną ukarani. Taki z Ciebie kibic właśnie. Dlatego nie nazywaj dzieciarni z La Rambli Cules i mów za siebie.

1

Jacy wszyscy? Bo mi jakoś Valverde nie przeszkadza.

0

Moment, w którym hejterzy Valverde przestaną szczekać, będzie niczym puchar dołożony do trypletu (w który mocno wierzę).

0

Ale ja to wiem i mam podobne zdanie na ten temat. Mówię tylko, że mieli sporo racji w tym, że Benzema mógł ten mecz z taka ilością goli skończyć a przynajmniej z 4 gdyby to wykorzystał (nie wliczając bramek cofniętych). Gazeta też tylko napomniała o tym i wymieniła sytuacje, które zmarnował a powinien był wykorzystać.

0

Suarezowi nie cofają co mecz 2 goli VARem :-)

4

Akurat oglądałem ten mecz i to prawda. 2 anulowane gole, zepsuta sytuacja sam na sam, przestrzelenie z 7 metrów na pustaka i słupek po naprawdę świetnym strzale. Śmiesznie brzmi 7 goli i to u Benzemy jeszcze, ale pisząc to mieli dużo racji.

2

Bo Messi i CR się przesiedli jak on się dosiadł xD

59

Liczę, że jutro Barca ostatecznie skończy sezon Atletico a jednym z najbardziej widocznych zawodników będzie mimo wszystko Coutinho. Bardzo życzę mu aby nakrył czapką Griezmanna i zakończył temat jego transferu do Barcelony. Niech sobie księciuniu siedzi przy tym swoim stole i nie wstaje, bo się jeszcze potknie o własne ego.

1

To tak modnie teraz chyba wylewać pomyje na Valverde ;-) Dostanie taki jeden kilka, kilkanaście lajków od innych fanów #valverdeout i ego idzie do góry. Mnie jego niektóre decyzje też drażnią, ale robi moim zdaniem bardzo dobrą robotę.

4

Dlatego ja już nie biorę na poważnie tych ludzi :-) Rozumiem normalną dyskusję, ale te komentarze na poziomie dziecka...Szkoda tylko, że tymi komentarzami tak zaśmiecają La Ramblę i pod artykułami, że długo trzeba szukać fajnych wypowiedzi. Jak ta na przykład, pozdrawiam :-)

0

A zmęczony Suarez zna swój organizm i skoro chce grać wszystko, to sam powinien wiedzieć, że przy takim wyniku czasami trzeba sobie odpuścić.

4

No tak wina Valverde, że Suarez się poślizgnął o.O fuck logic

4

Sam zrób out i naucz sie złożyć zdanie w języku polskim po drodze. I jaki kur** Malcolm?!

1

Co za osioł......

0

I pomyśleć, że komentarz wyżej napisałeś do innej osoby "umie czytać" :-D śmiechłem :-D

0

Na tym etapie rozgrywek to nic dziwnego, że są szlagiery :-)

0

Dodatkowe mecze? Raz na 4 lata i zastąpią 2 inne rozgrywki. To przepraszam, ale tych nie nazywałeś dodatkowymi meczami? W dodatku mało atrakcyjne rozgrywki zastąpione będą jednymi i bardziej prestiżowymi.

Ja nie mam zdania ukierunkowanego w żadną stronę w tej sytuacji, ale KMŚ ani Pucharu Konfederacji nie oglądałem a te rozgrywki chętnie bym zobaczył.

23

De Light.... xD

0

Ktoś, coś o prawdopodobnym "transferze" Guardioli do Juventusu od nowego sezonu?
Na Insta wpadł mi post, gdzie była ta informacja i to samo źródło podawało też plotki o transferze Ronaldo do Juventusu.
Swoją drogą w 4 najsilniejszych ligach trenować i to takie kluby, ciekawa kariera :-)

5

Prędzej przeciwnicy Valverde zjadą go przy każdej możliwej okazji. Tak się składa, że jego "obrońcy" nie robią tu takiej gównoburzy jak jego przeciwnicy. Ja nie widziałem krzyków, że zjedliśmy Real a Ty jesteś przykładem prowokatora, który owe gównoburze zaczyna takimi komentarzami.

1

Carvajal słyszał jak go drapnięto xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Coś czuję, że ci co wyzywali Suareza (nie krytykowali, tylko wyzywali, bo krytykę rozumiem) będą dziś usuwać swoje stare komentarze :-)

1

Tyle, że Ibra miał na myśli to, co powiedział. Ty napisałeś to samo, ale się wypierasz i każesz czytać "ze zrozumieniem" więc widocznie chodziło Ci o coś innego.

0

W sumie ciekawy scenariusz :-D Na treningi chodzi jak każdy do pracy, w weekendy zasiada jak my do oglądania meczu. Z tą różnicą, że my płacimy a jemu płacą za oglądanie i to w o wiele lepszych warunkach :-D No i "pracuje" z najlepszymi w swoim fachu ^^

1

Na boisku :-) A Icardi odwala poza nim i utrata opaski kapitana, odmówienie wyjazdu na mecz, bo się obraził itd., konflikty z kibicami...Trochę słabo.

0

Śmiechów nie było końca -_-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?