0

To coś więcej to również szacunek i bycie na dobre i złe z klubem. Na tej stronie od dłuższego czasu jest sprzedawanie wszystkich, wyzywanie, naśmiewanie i krytyka za byle co. Taki Valverde co by nie zrobił, to i tak go zjadą więc sorry, ale ja nie pokochałem klubu, w którym byli tacy "kibice". Widocznie musi być co rok tryplet, 0 porażek i gra niczym za Guardioli.

0

No właśnie nie wiem w jakim świetle. Ja nie widzę nigdzie żadnych głosów oburzenia itd. oprócz Twojego. Z tego co widzę to z resztą zawodników też się dobrze dogadują a to chyba najważniejsze w kwestii gry zespołu.

0

A czy zawodnicy, których wymieniłeś, robią takie rzeczy w Barcelonie? Ardzie odwaliło w Turcji a nie w Barcelonie. Vidal czy Boateng też nic nadzwyczajnego w Barcelonie nie odwalają a każdy ma prawo popełnić w życiu błędy. Dla mnie ważniejsze jest to, czy wyciągnęli wnioski i się zmienili. Każdy zasługuje na szansę a oni dostali taką, o jakiej marzy niejedna osoba na tym świecie. Dlatego ja poczekam z ich oceną.

2

Wystarczy trochę poczytać o przebojach Icardiego, nawet nie trzeba szukać zbyt daleko i nie wiem czy taki gracz pasował by do Barcy. Nie mówię o samych umiejętnościach, bo owe ma i to wysokie, ale o nim jako o człowieku.

1

Podobno Valverde też już zna wszystkich z tej strony.

1

Ponad 20 lat i widzisz tylko obecnie taki problem? Albo jeat to aluzja do zarządu albo nie wiem co. Jeśli ktoś kibicuje tyle lat klubowi i nie widzi ile było przez ten okres nieudanych i dziwnych transferów, to albo nie widzi mu się zarząd albo kibicuje 2 a nie 20 lat.

0

Porównywanie Guardioli do kogokolwiek, to jak porównanie husarii do konia z chomąto ciągnącego pług z rolnikiem na polu.
Uczepiliście się Valverde jak nie wiem co. Na pewno Erni wraca do domu i jest zadowolony, że Suarez znowu zagrał słabo a potem czyta Wasze komentarze i poprawia sobie jeszcze bardziej humor.
Koleś robi więcej niż nie jeden trener w tym klubie zrobił (tylko w niekoniecznie w efektownym stylu) a jedzie się po nim gorzej niż po Benitezie w Realu.

0

Nie tłumaczę i przyznałem Ci rację, ale do pewnego momentu obie formy były poprawne i oficjalnie przyjęto jedną- gwiżdżą :-)

2

Owszem to poprawna forma, ale jak się bardziej zagłębisz w historię tej odmiany, to zobaczysz że nie tak do końca :-)

59

Symulowanie też powinno być bardziej karane. Niech się zastanowi wtedy seniorek czemu sędziowie nie chronią zawodnika, który co drugi kontakt z przeciwnikiem się kładzie. Zaczynają wierzyć, że cały czas próbuje wymusić faule i nie gwizdają czasami nawet oczywistych fauli. Podobnie było z Suarezem.

2

Powiedzieć złe słowo, czy wyrazić normalną opinię a wyzywać, naśmiewać się i najlepiej opluć jadem, to "lekka" różnica.

0

Daleko szukać nie trzeba takich komentarzy. Dosłownie jakieś 15-20 minut temu niżej ktoś zapytał o Lukaku i od razu pojawiły się aluzje i wyzwiska pod adresem Suareza. Dla mnie to nie kibice a jakieś obszczymurki zaśmiecające tą stronę swoimi wypocinami.

2

Mnie najbardziej zirytowała jedna sytuacja, w której Roberto podłączył się prawą stroną, Messi go nie wypuścił, stracił po kiwaniu się, poszła kontra a Messi nawey nie ruszył z powrotem żeby załatać pozycję Roberto.

Nie pamiętam dokładnie minuty, ale była to bodajże akcja Valladolid przed karnym dla Barcy.

0

Ja chcę, Ty chcesz i wielu innych chce i nie zaprzeczam temu, co napisałeś. Ale ile klubów na świecie ma tak rozpieszczonych kibiców jak Barca? Co roku z jakimś pucharem?

Mi głównie rozchodzi się o to, jak traktuje się tu zawodników drużyny, której rzekomo kibicują. Coutinho był tu pożądany przez 95% ludzi a teraz połowa by go sprzedała. To samo z Dembele było a teraz cisza aż do momentu, w którym złapie dołek formy. Ja jestem na tej stronie codziennie i codziennie kogoś by sprzedali.
Kolejna sprawa to La Masia. Już by chcieli Puiga czy paru innych w wyjściowym składzie, ale z drugiej strony chcą LM. I teraz pytanie, czy osoby tutaj powiedziały by, że to dobra decyzja Valverde, że dał szansę wychowankom, czy zlinczowali za kolejny brak LM czy wpadki w lidze?

Osobiście chciałbym zobaczyć jak La Masia znowu stanowi o sile Barcelony, ale jestem realistą i nie uważam żeby obecnie byli tam zawodnicy, którzy z miejsca zagwarantują nam sukcesy. A jak sam widzisz- tego głównie w Barcelonie się oczekuje, czego przykładem są te komentarze i krytyka Valverde za brak LM.

4

Najgorsze: dzieci wylewające tu swoje żale, bo mają wolne od szkoły.

Większości komentarzy nie da się czytać. Też mi się dzisiejsza gra nie podobała, Suarez z tymi kiksami, ale zawsze będę za tą drużyną, zawodnikami i trenerem. Krytyka, a to co niektórzy tu wypisują, to dwie różne sprawy. Wyzywanie, sprzedawanie zawodników, brak jakiegokolwiek szacunku. A jak marzą wam się znowu czasy Guardioli to zapraszam do kibicowania City.

0

A czy zawsze trzeba popadać ze skrajności w skrajność? Wystarczy nie mówić nic albo odpowiadać wymijająco.
A odpowiadając na Twoje pytanie o wywaleniu, to jakoś w Chelsea z Conte, czy w Manchesterze z Mourinho, nie krępowali się piłkarze ze swoją niechęcią.

3

Wszyscy w klubie, z zawodnikami i Messim na czele chce dalszej współpracy z Valverde, ale duuuża grupa "kibiców" na fcbarca wie i tak lepiej. Zazdroszczę takiej bliskości z klubem, że tyle wiecie :-/

1

Recber Rustu! :-D

1

Ja po 1 połowie przeczytałem, że Semedo i Malcom to porażka w pierwszych 45 minutach. Mamy swoje Hala dzieci :-)

1

Ty sprawdź, bo kolega wyżej ma jakieś 98%-2% racji na swoją korzyść. Dla Ciebie 2% za kartkę Lucasa na Albie.

2

Nie no, bez przesady :-)

0

Sport365.live :-)

0

Malcom!!!!!!!!! Dzisiejsza prawa strona Barcy super!

1

Połowy z tego bełkotu nawet nie rozumiem. I chyba dobrze.

0

Na szczęście tylko Ty tak twierdzisz. Wymienić dwóch najlepszych jako tych najgorszych w tym meczu. Co za pojęcie.

2

Jakie kombinacje?

0

Szkoda gadać -_- Ale niech i będę naukowcem, a co mi tam :-D

1

Tak całkiem spokojnie i bez spiny, ile masz lat? Każdy Twój komentarz to ciąg bez żadnej interpunkcji, czy nawet zachowania dużych liter itp.

0

Myślę, że w tym sezonie z rotacjami nie wygląda to tak najgorzej. Gorsza jest postawa niektórych zawodników, którzy mają tendencje do gry na pół gwizdka.

0

Niektórzy to chcieli by tu Pogbów, Griezmannów, Pjaniciów, Verrattich, Mbappów i tak dali by dobrze, bo nie grają wszyscy w 1 składzie i zarząd jest ciulowy, więc w sumie to sprzedać ich, ale najlepiej to za 2x tyle za ile przyszli i może, ale to może wtedy zagłosuję wyżej.

A tak całkiem serio, to jak na każdej stronie, tak i na tej, dużo jest dzieci, które głosują po nazwiskach a nie po tym jak dany zawodnik gra i na ile potrzebny jest Barcelonie. Paulinho też był hejtowany a potem lawina przeprosin, ale to tylko potwierdza bezsens tych ankiet na takim etapie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?