swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Suzu Nie powiedziałem żeby zostawić Valverde, tylko żeby nie brać na hurra kogoś, byle by tego Valverde się pozbyć. Jak Erni przychodził do klubu to pamiętam raczej głosy zachwytu niż narzekania a po 1 roku trenowania już go "kibice" wyrzucali. Z Koeman'em będzie to samo i zjedzą go po 1 lepszej wpadce.
7
@Suzu Czyli weźmy co jest? A potem #Koemanout jak z Valverde?
3
@Matej A mieli te 100 mln, że je przepuścili? Sam piszesz "o ile to prawda". Bierzesz pod uwagę też zdanie zawodnika? Albo postaw się w sytuacji gdzie pracujesz dziś w Polsce w jednej z najlepszych firm i szefostwo chce Cię wywalić do innego państwa, gorszej firmy, gdzie Ty dawałeś z siebie wszystko w obecnej. To nie manager czy fifa.
0
Wpadł mi gdzieś ostatnio przypadkiem artykuł, że niby Chevrolet po ostatnich wynikach, czy nawet sezonach nie chce już ładować pieniędzy w United. W takiej sytuacji może byli by zmuszeni do stawiania jak kiedyś na wychowanków i wyszło by im to na dobre. Mimo wszystko ja ich nie lubię i ani trochę ich sytuacja mnie nie rusza. Chociaż pamiętam te finały z Barceloną i jak silni wtedy byli. Życie.
7
@pax A co myślisz odnośnie Griezmanna? Bo dla mnie śmiesznie brzmi zdanie, że gdzie by nie zagrał i jaką miał rolę, to rozliczany będzie jak napastnik. W takim razie co z Roberto? Rozliczamy go jako obrońcę, pomocnika? On gra wszędzie więc może jako napastnika?
Ja uważam, że Griezmann zagrał lepiej niż Suarez, bo mimo słabej gry w ofensywie (całej drużyny) on chociaż zasuwał w obronie. Messi mógł z Suarezem zamknąć mecz parę razy a Griezmann, o ile dobrze pamiętam, nawet nie miał takich piłek co wymieniona dwójka.
0
@Cvzx Rakitić wszedł na Slavię, która przebiegła kilkanaście kilometrów więcej i jeszcze nie miał siły ich dogonić. Prawie zawału dostałem jak wchodził wślizgiem w polu karnym. Lubię go, ale wszedł, miał dać spokój, grać to co lubi- do boku i do tyłu, zachowawczo a nie grał niestety nic i zalatany de Jong biegał więcej od niego :-/
1
@Criss18Barca Z tego co widzę to chyba nie ma opcji pobierania z aplikacji. Co innego jeśli wejdziesz na stronkę Fortuny z ofertą (również na telefonie) i tam powinno bez problemu pobrać.
0
@Tasde Interpretuj to jak chcesz. Dla mnie znaczy to tak samo jak to napisałem. Skoro wciskali do 11 najlepszych Ramosa czy Marcelo, to dla mnie prędzej zasłużył na to Benzema niż ktokolwiek z nich. Co nie znaczy, że jak dla mnie powinien się w tej 30 znaleźć. Tak samo jak kilku innych.
40
@Grubson06 Frankie chyba też nie żałuje i nie wyobrażam go sobie w żadnym innym klubie. Dawno się tak nie cieszyłem z transferu do Barcelony, po tak krótkim pobycie danego zawodnika w klubie. Może zdobywca ZP za parę lat? Trzymam kciuki ;-)
0
@El dominatore I Modricia :-D Wszyscy w 11 FIFA a tu się do 30 nie załapali :-D A co do Benzemy to jako jedyny chyba zasłużył z Realu żeby go do tej 30 wcisnąć.
0
Odnoszę wrażenie, że Lusi musi się po prostu czasami pokopać po czole, usłyszeć kilka słów krytyki i wtedy ładuje gole jak na zawołanie. Potrafi się zmotywować i zamknąć usta krytykom a przy odpowiedniej rotacji na pewno utrzyma formę.
3
Nie sądzę aby Euro skończyło się już w czerwcu. Jak byk jest napisane po ME a wy z tym czerwcem. Daleko nie trzeba szukać trenera, który nie zdążył poprowadzić Hiszpanii na turnieju przez taki numer.
3
@liberoFCB Ale to trener ustala skład więc nie rozumiem "Pique powinien już czasem dać pograć Umtitiemu" xD
1
@th@les Jak strzelał na 6-1 z PSG to większość z tych obecnych krzykaczy weszła by mu w dupę prawie. Ja już nie zwracam uwagi na tych "kibiców", bo im się przestawia z dnia na dzień w głowie.
2
@trolownik Figo też zachęcała większa pensja. Trzeba umieć odróżnić sytuację, w której dostaje się lepszą pensję w zwykłej pracy od takich kwestii jak Barca-Real, gdzie ma to całkiem inny wymiar.
11
Bardzo współczuję wszystkim tym, którzy mieli już bilety, hotele, przelot itd. Chcą promować La Ligę a tą akcją trochę strzelają sobie w kolano, bo kto zaryzykuje kolejnym kupnem biletu itd. na mecz 7 czy 18 grudnia, mając na uwadze obecną sytuację. Barcelona też na tym straci, bo nie oszukujmy się, te 100 tys. kibiców to nie są sami Katalończycy a kibice z całego świata, którzy 2 raz nie zaryzykują.
Najlepsze jest to, że tak bardzo wchodzą w dupę Chinom a mają gdzieś całą resztę. Chyba serio boją się tego, co kibice na stadionie mogą manifestować a przełożeniem meczu mogą wręcz dolać oliwy do ognia.
17
Jeszcze tej mordy tu brakowało. Nawet nie czytam co ten pet ma do powiedzenia.
0
@pax Gdzie ogląda? Na Eleven? Chyba nie w tym sezonie :-D
8
Tylko Messi jest w stanie zniwelować taką stratę, jaką ma do Lewego, więc kto wie :-) Osobiście kibicuję jednak Lewemu, bo pomijanie go w jakichkolwiek plebiscytach to żart. Taki napadzior a nie było go w 10 napastników ostatniej gali.
1
@Rewolucja123 Pytanie na jak długo wróci.
5
@kamapl85 Ja widzę Lengleta, który cały czas robi postępy i jego kariera się rozwija, wywalczył też m.in. miejsce w reprezentacji i Umtitiego z 1 dobrym sezonem i wiecznymi kontuzjami. To tak jakby mówić, że Balotelli jest lepszy od Suareza, bo kiedyś miał dobry sezon. Na obecną chwilę, moim zdaniem to Lenglet jest zdecydowanie lepszy.
1
@FC1899Barca Twój ci widocznie płata figle, że marzysz o powrocie kogoś, kto zaraz po Figo tak bardzo podzielił kibiców, zarząd czy szatnię.
Zresztą nie dziwię ci się, skoro po twojej wypowiedzi widać, że masz takie rzeczy w dupie za przeproszeniem. "Bez Neya jest to niemożliwe", "Messi ma 2-3 szanse na wygranie". Widocznie kibicujesz zawodnikom a nie drużynie.
Ps. I nie pisz mi o czytaniu ze zrozumieniem skoro ty sam nie rozumiesz co bazgrasz. Skoro dla ciebie pisanie "bez Neya jest to niemożliwe" nie znaczy to samo co "bycie gwarantem".
3
@FC1899Barca Już bym wolał pozostania Valverde niż powrotu Neymara. Jak czytam, że on jest gwarantem wygrania LM to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
0
Oby nigdy do tego nie doszło i już wolę powrót Andre Gomesa niż tej pacynki.
1
@Volk Co jak co, ale nigdy się nie zgodzę, że Ivan "płacze". Wręcz przeciwnie, uważam że jest cały czas fair i powiedział, że jak jego sytuacja się nie zmieni, to usiądą i pogadają co dalej. Normalne.
0
@SuperPatsonFCB Mam pretensje, bo te stacje podzieliły się ligą. Co za tym idzie powinni puszczać mecze dla każdego kibica- Barcy, Realu, Atletico itd. a nie tylko te "ciekawe" wg nich. Mówisz też o braniu specjalnie meczy Barcy gdy Real gra z kimś lepszym, to podam Ci prosty i najświeższy przykład. Mecz kolejki Barca-Sevilla na canal+ i kolejny mecz kolejki Valencia-Atletico (tydzień później więc pierwszeństwo wyboru się zmienia) znowu na canal+.
A co do godziny 13.00 to głsoy oburzenia na eleven są wszędzie, nie tylko na La Rambli. I dla mnie wygląda to tak jakby to miał być pstryczek w nos kibiców Barcy, którzy się burzyli. Chcecie Barcy? To macie taki, którego i tak większość nie da rady obejrzeć. Dla mnie to wręcz żałosne, że na TVP widziałem więcej meczy Barcy niż w stacji, która ma prawa do puszczania ligi hiszpańskiej.
0
@Mat_Cat Jak masz Canal+ to lepiej :-) Ja mam eleven, dzielą się ligą, ale czy eleven jest fair? Nie sądzę.
0
@SuperPatsonFCB Tak źle. Bo Eleven na 9 kolejek raczyło w końcu wybrać mecz Barcy. I to tak jakby chcieli zapchać ramówkę, bo o tej godzinie w sobotę bardzo dużo osób chociaż by pracuje. Nawet Camp Nou często świeci pustkami w meczach o tej godzinie. I właśnie ja Canal+ rozumiem, że wybrali mecz ciekawszy dla neutralnego kibica. Jakbyś nie zauważył mam pretensje do eleven a nie canal+. Eleven ma w dupie neutralnych kibiców. I kolega wyżej dobrze Ci też wyjaśnił, że nie każdy ma Canal+.
5
Tyle czekania na mecz Barcy w Eleven i uraczą mnie meczem z Eibarem o 13..... I to zapewne tylko dlatego, że Canal+ już przytulił mecz kolejki Atletico- Valencia. Ktoś zaraz napisze, że pewnie nie znam podziału itd.- znam. Ktoś inny napisze, że nadrobią transmisjami (jeśli mają być to mecze o 13 na wyjeździe z Eibarem to szkoda słów) lub w 2 części sezonu Eleven częściej pokaże Barcelonę (nie nastawiałbym się), to pragnę przypomnieć, że w zeszłym sezonie liga rozstrzygnęła się teoretycznie w marcu i co tu potem ciekawego do oglądania?
I tak wiem. Temat wałkowany jest od dawna, ale ja nie potrafię siedzieć cicho i uważam, że ta stacja nie powinna brać się za ligę hiszpańską skoro wiecznie lecą tam tylko mecze Realu. Ale co się dziwić skoro Eleven reklamowało mecz Realu z Granadą jako hit kolejki.
2
@damianex10 A ja głupi 2x w tym tygodniu postawiłem +1,5 gola w meczu United. Czas zacząć wyciągać wnioski :-(