swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NIEBIESKI77 Nie mam powodów do "napinki" i tego nie robię, wyraziłem tylko swoją opinię. Pozdrawiam.
4
@NIEBIESKI77 A ja Ci mówię, że wiesz tyle co każdy inny kibic i tak samo nie masz pojęcia co będzie. Ja uważam, że jest poprawa i mamy taką samą szansę na LM jak każdy. Liverpool miał się przejechać po Atletico, Totki po RB, wychwalany tu płaczek Neymar miał podobno LM zdobywać i co? Też przewidziałeś?
0
Dzięki Ajax. W czwartek btts nie wszedł i kupon do kosza a dziś 2 kupony i oba również przez Ajax. Z tej drużyny powoli zostaje nazwa tylko, bo to co grali to parodia.
6
Standardowo belka w dół i znowu nudy. Dostanie rekompensaty ok 3 pkt za belkę a skoczy 6-7 metrów mniej i traci 12-14 pkt. Nie wiem czy dobrze liczby akurat wypisałem, ale jak dla mnie skoki robią się coraz bardziej zachowawcze i po 2-3 lepszych skokach wieje nudą.
0
@rumilas A kogo mieli wziąć według Ciebie? Ile razy trzeba powtarzać, że wyboru dużego nie było a nikt bez wpłacenia klauzuli nie odda zawodnika po zamkniętym okienku transferowym. Wzięli Griezmanna za 120mln to lament, że tyle hajsu itd. Teraz wzięli za 18mln zawodnika (o którym połowa płaczków nic nie wie, ale swoje napisze) i źle, bo Haalandy się marzyły.
0
@LuisSalvano Wszystkim nie dogodzisz i ja szanuję Twoje zdanie, nawet jeśli się z nim nie zgadzam ;-)
0
@LuisSalvano Oby plotka okazała się prawdziwa i przedłużył, nie wracał do Barcelony i może w końcu będzie z nim spokój.
0
@Err0r Ciekawe czemu w takim razie mówisz, że Haaland kosztował grosze i tam już nie przytaczasz gaży agenta (najbardziej skąpego w dodatku) i innych bonusów :-) Zresztą powiedz ile dostali gaży agenci za transfery Dembele, Coutinho czy Griezmanna? Wnioskuję, że wiesz :-)
0
@rumilas A on w tej drużynie mimo wszystko strzelał więc dziwny ten Twój argument.
0
@yla Nikt wtedy nie zakładał, że Dembele znowu wyleci. To nie transfer w stylu widzi mi się, tylko związany z kontuzją Dembele. Ile razy można to powtarzać?
1
I kupon do kosza, bo zabrakło 1 żółtej kartki w meczu Atletico.... W sumie to była, ale dla Kloppa, która się nie liczy :-/
1
@Err0r Jeśli mowa o Coutinho, Dembele i Griezmannie to równie dobrze mogłeś napisać "niemal 800mln". 120+145+125 daje faktycznie niemal 500.
3
@Skowa O dziwo mamy takiego zaeodnika- Arturo Vidal. Nijak pasuje do Barcy a porównywanie go do Xaviego czy Iniesty było by śmieszne a jak gra to jestem spokojniejszy niż gdy jest w składzie jakikolwiek inny pomocnik.
0
@Hushovt No nic, ale jakoś w moim przypadku to zatraca swój urok, gdy wiem że jest to ustawione :-D Sam oglądałem więc nie neguję :-P
2
@Hushovt Szkoda tylko, że szkoła przetrwania to jedna wielka ustawka, tak samo z magazynami czy wspomniane przez kogoś "Gwiazdy lombardu" :-D
1
Nie chce powrotu Neymara i będę to powtarzał przy każdej wspomince na jego temat odnośnie transferu. Jeśli jednak już tu wróci to trudno. Kibicować będę Barcelonie więc siłą rzeczy i jemu. Jako człowieka go nie szanuję, bo to co zrobił z Barceloną, potem PSG, czy cały smród jaki się koło niego wiecznie kręci, to świadczy tylko o nim.
Bardziej upatruję się na powrót Coutinho, bo wierzę w jego umiejętności i w to, że Setien potrafił by go wykorzystać i ustawić. Niemniej jednak 90mln to raczej kwota od której zaczną się negocjacje niż realna cena, którą Barcelona mogła by zs niego uzyskać.
1
@DaPi Pamiętam jakby to było wczoraj gdy kończyłem 19 lat a w tym roku kończe swoje ostatnie z 2 z przodu. Dekada jak z bata strzeliła :-D Najlepszego!
0
@Hiacynk Moje ostatnie 3 kupony, to 1 mecz zawalony a wczoraj była kulminacja: 1 gol a nie nawet mecz, bo dorzuciłem na podbitę, że Auxerre strzeli i 0-0 -_- Teraz Brest daje d...
7
Z tych wszystkich plotek marzę jedynie o Lautaro fichado w lipcu. Aaa przepraszam, jest 2 marzenie- że nie przyjdzie żaden Neymar.
1
@MaTt_BarcaFan Otóż to, dlatego tym bardziej nie rozumiem tylu przeciwników jego sprowadzenia skoro nic nie wiedzą.
1
@MaTt_BarcaFan Jak 90% wypowiadających się (tych przeciwnych transferowi) na jego temat. Też nie wiem jak gra i nie widziałem go w akcji, statystyki robi genialne, ale nie wypowiadam się, bo nie mam argumentów.
Zauważ ile osób się sprzeciwia a wie tyle co my. No i oczywiście zarząd do dupy, bo się zainteresowali kimś kto prawdopodobnie gra a nie ma nazwisko. Wysłuchałbym chętnie osób, które w miarę regularnie go obserwują i co o nim myślą.
12
@bixmix Już jakiś czas temu pisałem, że w moderacji siedzą osoby, które nie zawsze kierują się regulaminem, tylko własnymi pobudkami. Jak się odwołasz to podepną pod coś i tyle. Ja napisałem słowo Money pod artykułem z Neymarem i mi usunęli komentarz a jak się odezwałem, że co w tym złego i że usuwają z własnych pobudek to poleciał ban za obrazę dobrego imienia redakcji.
1
@tunczas4 Co zrobić? O.o
6
@jacob345 @Damianosbarca Wyczujcie ironię koledzy :-)
0
W środę United popsuło kupon a dziś zabrakło gola Levante... Klątwa 1 meczu trwa :-(
0
@FC1899Barca Prawie zwymiotowałem kebaba a był bardzo dobry i bym Ci tego nie wybaczył.
0
@FCBMati22 Jak polecasz Piątka, to ja polecam zapoznać się bardziej z tematem Krzycha. Od dawna Milan trąbi, że minimum 30mln i transfer. Żadne wypożyczenie, odrzucili zresztą nawet taką ofertę Tottenhamu.
0
@kejdzi W Barcelonie adaptacja jest bardzo ważna. Moim zdaniem to najbardziej specyficzny klub pod tym względem i wielu lepszych zawodników nie sprostało. Także dla mnie nie jest to aż tak absurdalne, tym bardziej, że przyszedł by na decydującą fazę sezonu i z miejsca miał by postawione wysokie wymagania.
2
@Jacku1990 Niektórzy to niech się zastanowią lepiej czy w końcu chcą graczy z La Masii czy obiecujących Brazylijczyków. Nie rozumiem niby w czym zarząd zawinił teraz? Sam zawodnik mówi, że jest fanem Realu od czasu Galacticos, ale to też pewnie wina zarządu, że im kibicuje.
0
@Triv44 Oby coś ruszyło, bo zapowiadają się chude lata.