swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mesi12 W Kujawsko-Pomorskim też, co mnie bardzo cieszy. Na ulicach pustki, ale jak już ktoś chodzi to zazwyczaj.....emeryci, czyli ci co w szczególności powinni siedzieć w domu -_-
0
@Ciuus No tak i Dembele to jest szklanka a Neymar nie :-) Nie zająkałbym się za każdym razem gdybym to miał jeszcze raz napisać.
0
@donleo12 Ty za to w ogóle piłki nie oglądasz chyba. Widziałem mecze PSG i ligi francuskiej i nie mam ochoty dalej tego robić, bo ta liga jest dla mnie nudna i słaba. Co to za argument w ogóle? Ty rozumiem Bundesligę oglądasz namiętnie skoro też się wypowiadasz na jej temat? A to, że ma statystyki w PSG nie oznacza, że jest jej liderem. Nawet w codziennych sytuacjach nie zawsze ten, co robi najlepsze liczby, np. w pracy jest liderem. Kolejna śmieszna sprawa- ciągnie zespół a Twój zwolennik niżej sam pisze, że Neymar też jest więcej kontuzjowany niż gra. No ale Dembele to jest szklanka a celebryta przecież co roku ma prawo być kontuzjowany, bo nazywa się Neymar.
0
@donleo12 Dembele niszczą kontuzje a to duża wina klubu, który nie potrafi poprowadzić zawodnika i wyciągać konsekwencji z pewnych zachowań. Gadasz tak, jakby Neymar był jedynym zawodnikiem na świecie, który odmieni losy drużyny. Co więcej, mówisz o Bundeslidze a Twój idol gra w o wiele słabszej francuskiej. Skoro jest taki zbawienny, to czemu z PSG nawet do półfinału LM nie doszedł? Skoro taki z niego lider i zbawiciel to w czym problem? Umiejętności mu nie odmawiam, ale ten mentalny gówniarz nie nadaje się na lidera nawet w polskiej B klasie. Na samą myśl o nim, jego odejściu tylnymi drzwiami, pozwach, aferach i symulowaniu chce mi się wymiotować. Co dopiero oglądać go w koszulce Barcelony ponownie. Widocznie nie każdy rozumie słowa "Więcej niż klub". Zarządu nie powinno obchodzić jego " widzi mi się", tylko krótko mu uświadomić, że ten klub jest ponad każdym, nawet Messim.
0
@donleo12 Ciekawe, że Mbappe może być. Zresztą Sancho kręci niesamowite liczby w Dortmundzie i gadanie, że nie może być liderem (gdzie można powiedzieć, że już jest w Borussi) to głupota. Zobacz co potem pisałeś: zmarnowane talenty m.in. Coutinho. Coutinho właśnie przychodził jako ukształtowany piłkarz, w najlepszym okresie kariery jakim mógł przyjść.
Wolisz kolesia, którym będzie Ci się chyba tylko w fifie lepiej grało, bo skoro to ma być lider i przykład dla innych to ja dziękuję.
0
@mlody_gniewny On ma przecież silny układ odpornościowy, nawet raka by sam zwalczył :D
1
@Jacek770 Cywilizowana. Słowo klucz. Jak widzę te osoby, które garściami z półek wrzucają wszystko do koszyków, patrzą na siebie złowrogo, to zastanawiam się czy można o nich tak mówić.
Wczoraj mówię do dziewczyny (przy okazji kupna ćwiartek na zupę) żeby jeszcze wziąć ze 3 podudzia, bo lubię czasem upiec. Pani za mną też chyba bardzo lubi, bo powiedziała do ekspedientki, że weźmie wszystko. Pomijam fakt wchodzenia w kolejkę przez ludzi. Sytuacja w Polo Markecie.
1
@maroon Przestałem czytać na "Neymar aktualnie jest bardzo potrzebny Barcelonie". Za to zgodzę się z Twoją propozycją, w szczególności podoba mi się gra Sancho i jestem wielkim zwolennikiem takiego transferu. A nie typa, który się wypiął na Barcę a teraz ludzie go jeszcze w tą dupę całują.
1
@Galford Przez cały mecz jak miał piłkę to gadał "bohater meczu". Do gola Llorente.
0
@Recha_0684 Sam ter Stegen chyba nie mówił nic na tenat kończenia kariery w BM a Ty jesteś pewny? :-D
Co do wymienionych drużyn to sorki, ale Arsenal albo Tottenham? Ani nie grają lepiej ani w tabeli nie zachwycają. Tym bardziej wymienić Arsenal a nie Wolves?
0
Na lidze typerów dałem 2-1 dla Betisu, ale nie mam nic przeciwko jak będzie 3 :-D
0
@Recha_0684 5? Ciekawe które :-D I nie sądzę, że wolał by Moenchengladbach niż Chelsea.
2
@VenoM I koniec końców Ty wychodzisz na tym jeszcze najgorzej.
0
Czasami zastanawiam się ile osób ma jakąkolwiek wiedzę lub czyta chociaż artykuły ze zrozumieniem. Szczerze? Czy w ogóle je czyta.
Komentarz z pod artykułu o transferze Rakiety mnie w tym upewnił, że większość wypowiadających się to typowe dzieciaki.
Jeden użytkownik pisze, że transferem Rakiticia powinien zająć się nowy zarząd, bo znając obecny oddadzą go za grosze. Nowy będzie za rok a Rakitić ma kontrakt do 2021 roku więc gdzie jeste sens tej wypowiedzi, że obecny odda go za grosze a nowy nie?
W sumie trochę racji jest w tym, że nowy nie odda go za grosze, bo odda go za darmo.
Przerażające jest to, że w artykule wszystko było napisane a ktoś i tak wstawił taki komentarz.
7
@Konias4318 Po tym co wypisałeś brakowało mi tylko potwierdzenia, że jesteś team Neymar. Daleko szukać nie musiałem. Ciekawe, że on jest dla Ciebie świetnym przykładem. Nic, tylko czerpać garściami z tego co sobą prezentuje.
0
@kolagadawid Busquets jest jak dla mnie największym wygranym u Setiena na chwilę obecną. Dla niektórych powinien odejść i to razem z Messim- nie będę nawet pisał kto, bo te osoby cały czas to powtarzają na La Rambli.
0
@SonBarcaGoku Nie wiem jak reagować na takie komentarze nawet. Chwilę temu jechałeś jeszcze po Busim. Busquets u Setiena gra naprawdę dobrze i widać, że ostatnimi czasy jest kluczowym zawodnikiem Barcy a Ty sprzedajesz go z Messim.... Brakuje mi tu jeszcze tylko, że zbawić nas może Neymar -_-
1
@Marco87 Gdybanie. Skoro boczny obrońca podchodzi wyżej to zawodnik z jego strony go asekuruje. Przecież to mi nawet w trampkarzach o tym mówili w latach 90.
Martin spartolił i tyle. Stał w tej akcji sam, nie krył i nawet nie reagował na gesty Kroosa. To wszystko jest zresztą w ocenach od redakcji napisane.
0
@pawello_93 Tu chodzi chyba o mecze wyjazdowe i odrabianie. Barca i Roma grały u siebie, co nie zmienia faktu, że szanse z PSG były nikłe. Co prawda ja wierzyłem i się zakładałem o awans, ale to był cud :-D
0
@GlowixZiom A mi nie przeszkadza to pompowanie w niektórych aspektach. Wolę pompowanie i pewność siebie niż gadanie, że będziemy walczyć, ale nic nie wiadomo, przeciwnik też ma szansę i koniec końców gadanie jest o wszystkim i o niczym. W tej sytuacji, gdzie gramy na Bernabeu, lepiej właśnie zrzucić presję na Real i przypominać te statystyki itd.
2
A taki dobry dzień był bez tej facjaty i musiał się tu znowu pojawić. Zresztą, może jak będzie jakiś proces to fani Neymara ucieszą się, że żunior jest znowu w Barcelonie :-D
14
@itmustbejoke A co takiego Griezmann zrobił? Jedynie poinformował o swojej decyzji w niedojrzały sposób. Porównywanie tych sytuacji to wręcz żenada.
1
@V e B 96 Lepsze to niż jak wczoraj o Wichniarku cały czas :-D
0
@itmustbejoke No raczej tak :-D Jesteś kibicem Barcelony i jak widać Neymara a nie powiesz mi, że odszedł z godnością :-P
0
@LuisSalvano Niektórym? Więcej jest tych co go nie chcą więc to stwierdzenie pasuje raczej do was, że się Wam nie da wytłumaczyć.
0
@itmustbejoke Nie boli mnie Neymar a jego fanboye. Cisną wszyscy zarząd, że "Więcej niż klub" nic już nie znaczy a chcą powrotu kogoś takiego. Wypiął się na klub, na kibiców i na Ciebie. Sądzi się z Barceloną, jest nieprofesjonalny i wyróżnia się na tle ligi, której nikt nawet nie ogląda.
1
@itmustbejoke Po 4 it must be joke.
0
@witkacy36 strims.world zapewne
0
@KamQiX Przy tej kadrze to żadna sztuka wytypować skład :-D
0
@l0Messini Do pracy idę jak chcę, jadę MZK, 5 piw czeka i na dodatek dziewczyna przyniesie mi pizzę :-D Jeszcze jakbym mógł gdzieś wykupić na 1 dzień premium to miodzio, bo ipli na miesiąc podziękuję :-/