0

@Borneo Obraziłem? Dziecinada? Jak ktoś pisze o dziecinadzie i jednocześnie, że Neymar jest fajny, bo stosuje sombrero to kto tu ma dziecinne spojrzenie. On jest tu tak potrzebny na ile chcą go jego fani, bo jakim on jest gwarantem zdobywania LM o której mówisz skoro zdobył ją RAZ. Po stokroć wolę Sancho i nawet szklankę Dembele niż Neymara. Nie chce mi się serio odpisywać na wszystko co napisałeś, bo wielu rzeczy nawet z tego nie da się zrozumieć ani rozczytać, ale pisząc, że ktoś jest frajerem, bo go tu nie chce świadczy tylko o Tobie. Ciekawy jestem czy w życiu prywatnym też nigdy nie kierujesz się sentymentami, wybaczasz i nie patrzysz na własne korzyści i czy jak ktoś "sra Ci do gniazda" to je jeszcze po nim sprzątasz, bo odnoszę wrażenie, że jesteś po prostu zajarany na Neymara i kierujesz się własnymi pobudkami.
Pozdrawiam.

0

@Borneo Nikt mu umiejętności nie odmawia, ale czy Barca to klub, który patrzy tylko na umiejętności? Uważam, że nie i do tego klubu trzeba pasować. "Jest też temat społeczny i biurokratyczny, a w to nie wchodzę". Zresztą co innego ma powiedzieć Xavi, który jest jego kolegą? Dla mnie okienko transferowe będzie w 50% udane jeśli Neymar nie przyjdzie. A teorii nie tworzą kibice, tylko Neymar swoim zachowaniem pokazał jaki jest i tu niczego nie trzeba wymyślać. Nie widzę żeby jego "kumple" odnosili się do tego jak potraktował Barcelonę, o tym jak jest rozkapryszony itd. Osoby związane z Barceloną czy nawet trenerzy, osoby związane z piłką, często mówią to samo, że jest świetnym zawodnikiem, ale jego zachowanie zostawia wiele do życzenia. No ale to kibice tworzą teorie.

0

@tbas Przynajmniej po tych komentarzach i ich "lajkach" widać jaki niektórzy prezentują poziom. Pomijam fakt, że niektórych komentarzy nie da się już czytać ze względu na jeden wielki bełkot, bez interpunkcji, polskich znaków, z błędami ortograficznymi (gdzie jest możliwość, że samo nawet podkreśla te błędy).

Szkoda Ivana, bo w formie był bardzo dobrym grajkiem, zdobył z Barceloną wiele tytułów i należy mu się szacunek. Przypomnę też, że ma kontrakt do 2021 roku i ma PRAWO chcieć tu zostać do jego końca.

3

@Fabik87 W tym momencie to nawet nasi środkowi pomocnicy mają problem żeby dawać takie piłki. Alves dziku! Jak ja tęsknie za takimi zawodnikami jak Ty.

0

@MrShakira 1. Nie nie nie nie nie
2. Nie kosztem Griezmanna
3. Już widzę jak Grimaldo wraca i siada na ławce
4. Wątpię, że przed 2021 do tego dojdzie
5. Niby spoko, ale skąd pieniądze na niego przy nazwiskach, które wcześniej wymieniłeś, Neymar, Lautaro, Thiago, Grimaldo w dobie kryzysu

Pogby to bym nawet za darmo nie wziął chyba.

1

@Pstryk Właśnie, żyć czy wegetować :-D Bo nie sądziłem, że aż tak będzie brakowało mi sportu. Ja kuźwa oglądam na Fortunie ping-ponga na Ukrainie -_- Oby sytuacja jak najszybciej wróciła do normy a z nią ukochany sport ;-)

0

@Gacu95 Zapomniałem, że Neymar to jedyny skrzydłowy na świecie...

3

@ksobi W Rossmanie też ochroniarz pilnuje ilu wpuścić :-)

0

@XaviHeart To jest tak proste w rozumowaniu i nie wiem czy da się lepiej wytłumaczyć :-D

20

Neymar posłuchaj brata, cioci, wujka kogokolwiek, nawet Grażynki z Odido i zostań w PSG.

2

@Mazi 1. Pracownicy z przymusu siedzą w domach i większość z nich ma niższe wypłaty lub są na przymusowych urlopach. A 500+? Często są to osoby, które właśnie nie pracują, bo po co. Nie wrzucam tu wszystkich do jednego worka oczywiście, ale nie raz słyszałem, że "nie pracuje, bo mam 3 dzieci i mi się nie opłaca jak mam 500+".

0

@johny11 W końcu. Ja skończyłem czytać twój komentarz przy "kliknoles".

1

@johny11 Napisałeś do użytkownika Luisa odnośnie dyskusji ze mną, więc co mnie obchodzi liczba mnoga skoro podajesz to na moim przykładzie i porównujesz do ludzi którzy cisną po zawodnikach. Zaboleć to zabolało Ciebie skoro czułeś potrzebę wtrącania się.

2

@ALDON84 Gdzie i kiedy wyzwałem jakiegoś zawodnika? No pokaż mi to skoro wysnuwasz takie teorie. Przez całą tą bezsensowną dyskusję powtarzam, że jesteście malutcy, bo przypisujecie wszystko do kogoś jeśli nie chce dana osoba powrotu Neymara a Ty typie wyjeżdżasz z jakimiś wyzwiskami w stosunku do piłkarzy. Tak samo w którym momencie komuś tu ubliżałem? Nie odzywaj się lepiej jak masz pieprzyć farmazony, bo chciałeś się podlizać a nawet nie wiesz co bełkotasz. Dam Ci małą podpowiedź co do znalezienia tych rzekomych wyzwisk- możesz poczytać historię komentarzy geniuszu.

0

@mekston Ciekawa seria ogólnie :-) O której i jak często się pojawia? Bo wcześniej nie miałem okazji trafić a chętnie wezmę udział w dalszych bojach :-D

1

@mekston Sezon 1999/2000 był 9 w TCS i 6 w PŚ. Co do Letnich to 9 miejsce w 1997 roku. Mistrzostwa Świata- zdobył z Finami w 2001 w Lahti 2 srebra.

3

@mekston Ville Kantee?

1

@LuisSalvano Ty dajesz idealny przykład logicznego myślenia :-D Pierwszy lepszy tekst: kto nie chce Neymara to wyzywa Albę lub Suareza. Kto nie chce Neymara ma urażoną dumę. Ja pierdzielę, interpretacja na poziomie dziecka. Zapisz sobie mój nick grubą czcionką nawet i nie wmawiaj mi, że nie chcę go tu, bo miał kosę z zarządem. Nie chce go tu z wielu innych powodów. Jak już kiedyś napisałem: Neymar wypiął się na swoich fanboyów dupą a oni go jeszcze w nią całują. Więcej do dodania nie mam, bo i tak już dość czasu na Ciebie straciłem. Czekam jedynie na ten Twój odzew na La Rambli, chętnie się pośmieję.

2

@johny11 Ty spadłeś z wysokości? Sami pokazujecie swój poziom wrzucając wszystkich do jednego worka. Jak nie jestem za Neymarem to znaczy, że cisnę Suareza czy Albę? :-D Eureka! Geniusze interpretacji wypowiedzi i naczelna inteligencja na tej stronie.
Ja właśnie robię screenshot Twojego nicku, bo mnie rozwaliłeś. "Pajace, piszczą, wyzywają, podnieca ich to", serio? W każdej wypowiedzi fanboyów Neymara widać właśnie podniecenie a nie na odwrót :-D Zresztą szkoda słów.

1

@LuisSalvano Tak samo jak mnie i wielu innych na tej stronie obchodzi pod każdym postem Twój lament na temat Neymara. Znajdź sobie ciekawsze zajęcie niż "nawracanie" i przekonywanie ludzi jaki on jest niezbędny, bo każdy ma inne wartości niż tak jak Ty, tylko czysto piłkarskie.

6

@LuisSalvano To właśnie Ty jesteś kibicem na pół etatu skoro dla Ciebie ważniejszy jest Neymar niż to, co zrobił z klubem któremu rzekomo kibicujesz.

Tobie nie warto poświęcać nawet 5 minut, bo jak widać przeciwnik Neymara dla Ciebie, to ktoś kto miesza z błotem wszystko i wszystkich. Ani razu nie ubliżałem zawodnikom Barcelony, nawet Bartomeu, który jest codziennie obsypywany wyzwiskami. Ale znalazł się typ jak Ty, który zakochał się wręcz w Neymarze i broń Boże coś na niego powiedzieć. I docenianie talentu (który niewątpliwie ma) a on jako osoba to dwie różne rzeczy.

6

@LuisSalvano A Ty sobie załóż klub kibica Neymara i tam się wypłakuj jaki to on potrzebny nie jest. Tak się nim jarasz pod każdym postem, że droga wolna. I Ty śmiesz mówić o życiu w alternatywnym świecie. Pewnie w swoim biegacie razem z Neymarem boso szczęśliwi po łące.

5

@LuisSalvano Oby kolejny raz zapiekł Was jak się wypnie na swoich fanboyów z Barcelony i złoży kolejny pozew.

0

@FDJ Tyle, że raczej nikt na świecie nie spodziewał się pandemii. Kto wie, może teraz coś takiego pojawi się w kontraktach, ale to nie znaczy, że każdy taki kontrakt podpisze.

1

@FDJ Czyli krótko mówiąc, każdy pracodawca według Ciebie ma prawo obniżyć zarobki pracownikom? I Ty też byś się zgodził, bez gadania? I od razu mówię, że dla mnie nie jest argumentem to, że oni zarabiają w grubych milionach. Nam kibicom odpowiada takie rozwiązanie ze względu na klub, ale idąc Twoim tokiem rozumowania, to ludzie sprzątający na stadionie, w szatniach itd. też powinni zgodzić się na obniżkę zarobków.

2

@AmigoBlancos Owszem :-/ Tak samo reklama gdzie śpiewają coś "z białka i wody składa się, ten słodki smak zaskoczy cię". Cały dzień wczoraj mnie to męczyło :-D

1

@Tasde A kto powiedział, że to pewne? To są tylko wstępne propozycje i chyba logiczne, że będą czekać jak sytuacja się rozwinie. Serio myślisz, że jak nie będzie lepiej i RFEF mimo wszystko będzie chciała grać, to związek piłkarzy i kto wie czy klubów (chociaż im może zależeć bardziej ze względu na pieniądze) się nie sprzeciwią?

0

@th@les Logiczne, że każdy transfer nie wypali, nawet jeśli są to głośne nazwiska. My patrzymy przez pryzmat gry na boisku a to też są ludzie. Być może nie potrafią odnaleźć się w nowym miejscu, kraju, z innym językiem i kulturą i odbija się to na ich grze. Jest wiele czynników mających wpływ na to, co prezentują. 50 innych zawodników też zapewne spełnia kryteria gry w Barcelonie, ale mogą skończyć równie dobrze jak, np. Coutinho albo potwierdzić, że warto było na nich postawić.

2

Pierwsze zdanie trzeciego akapitu to dla mnie najlepsza wiadomość w tym tekście.

0

@nadachu Jedyny sensowny komentarz w tej dyskusji. Nie rozumiem jak można w ogóle zadać pytanie, że co nam da kwarantanna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?