La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 656 Culés

1

Pojechałem dziś do Biedronki, a na miejscu okazało się, że te sklepy mają teraz 1h przerwę techniczną. Jako, że do jej zakończenia zostało ok 25min. to stwierdziłem, że poczekam w aucie. No i muszę przyznać, że ludzie są bezmyślni. Przyjechało sporo osób no i część pobiegała po wózki i zaciągnęła je pod swoje samochody na parkingu (no jakby im miało braknąć), a część stała w dużej grupie i gawędziła w najlepsze (ofc bez zachowania żadnego odstępu...). No i co z tego, że ktoś miał rękawiczki, część maskę jak nie dość, że gadali face 2 face to jak w padli do sklepu to mało na siebie nie powchodzili.... Osobiście odczekałem, aż się trochę poluźni, wpadłem po kilka rzeczy i do domu... Powinien ktoś stać i wpuszczać np. po 10 osób i jak ktoś wyjdzie to dopiero następni bo ludzie zachowują się jak bezmyślne bydło.

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Hah bez kitu u mnie to samo, czuby co poradzisz mordo.

konto usunięte

2

@IronSanHybrid no u mnie w biedrze stoi ochroniarz i liczy:) 10 osób i koniec.

2

@ksobi No i tak powinno być wszędzie. W Delikatesach Centrum jak byłem to są naklejone żółte taśmy na podłogę co 1.5m, żeby zachować odległość.

3

@ksobi W Rossmanie też ochroniarz pilnuje ilu wpuścić :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?