La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1305 Culés

3

Mamy na wyjeździe remis. Nie jest dobrze, ale nie jest i źle. Skoro gramy lepiej u siebie, to raczej lepiej, niż gorzej. Liczę, że z rewanżu wyjdziemy zwycięsko.
A to jaką frustracje wylewają jakieś przegrywy (niektórzy nawet awatarki zamontowali, aby nie trzeba było długo węszyć, by się zorientować) przyprawia mnie o taki bezradny uśmiech. Dobranoc tyłeczki :).

1

@Tom0VeB Ja nie wiem co mnie już bardziej nudzi- gra Barcelony w co niektórych meczach, czy czytanie tych samych komentarzy na temat Valverde pod każdym artykułem (tych samych osób ciągle). Co by nie zrobił to i tak źle, co by nie powiedział też źle.
Za każdym razem wyobrażam sobie takiego sfrustowanego "kibica" jak pisze kolejny raz o Valverde i aż mu się ręce trzęsą tak się musi podzielić 147391929 raz w tygodniu, że Valverde out :-D

0

@swiergol2 Dokładnie, zobacz ile komentarzy od rozpoczęcia meczu potrafili wyprodukować ludzie o których mówię.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?