swiergol2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
8 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Borek Sedlak out. W końcu ciekawe i długie skoki to standardowo trzeba obniżyć 2 belki i cieszyć się jak ktoś skoczy za punkt K... Z tym dziadem to na lotach będziemy się cieszyć ze skoków po 200m.
0
@anxted Narzekanie na Puiga to "odwet" za jego nadmierne wychwalanie gdy na to nie zasługiwał. Dla mnie tak samo żałosne było pisanie, że żaden trener się nie zna i Puig jest świetny a w tym roku kończy 23 lata i nigdy nie pokazał czegoś, co by dawało ku temu powody.
0
@anxted Ale to Puig jest waszym nowym Xavim przecież. Podobno żaden trener się nie zna tak świetny on jest.
0
@mokrychlopiec Tylko, że poza Albą każdy z tych zawodników zaczyna swoją przygodę z Barcą i zdążyli już nawet coś pokazać a Puig podobno nowy Xavi według jego fanboyów a wręcz wyróżnia się swoją nieudolnością.
2
Jak Xavi nie wstrząśnie w przerwie Puigiem i Minguezą to równie dobrze możemy wyjść w 9 i nie będzie różnicy.
1
@cyron1 @XTobiX Po co Wy mu odpisujecie. Poczytajcie jego komentarze chociaż z dziś. Plecie takie bzdury jakby był wiecznie naćpany. Dla niego Mats nigdy nie był top bramkarzem a Szczęsny był od niego zawsze lepszy. Pomijam fakt, że ciężko zrozumieć w ogóle jego wypociny.
1
@kaamil1910 Dawać z siebie wszystko to może każdy, ale nie oznacza to, że się nadaje. Połowa składu z Mallorci spędza większość sezonu jako rezerwowi i jednak coś potrafią zrobić na boisku a Puiga traktują tu niektórzy jako mega niedoceniany talent a chłopak kończy w tym roku 23 lata i nigdy nie pokazał czegoś specjalnego. Jak to ktoś dobrze napisał: "lata po boisku jak na wf".
1
@FCBMati10 Dla mnie najbardziej irytujący. Jak mu idzie to taki milusi i pierwszy do wywiadów a jak zepsuje skok to zachowuje się jak rozkapryszone dziecko. Rozumiem sportową złość, ale u niego ciężko tak to nazwać. Taki obrażony, duży dzieciak.
0
@amanter Niestety dla jednych, "stety" dla innych. Ja płakać nie będę i jestem w tej drugiej grupie.
0
@Don Lucas Trzeba być skończoną świnią żeby wieszać psy na Stochu. Jak dziś oglądałem kwalifikacje to mi go tak szkoda było... Widać, że się uśmiecha itd., ale to raczej dobra mina do złej gry.
0
@Xxxbarca4ever I najgorsze w tym wszystkim jest to, że to nie są chłopacy po 25 lat tylko doświadczeni zawodnicy, którym bliżej do końca kariery niż jej początku i poszedł sezon na straty. Doleżal pewnie zostanie do końca sezonu, ale nowego już z Polską kadrą nie zacznie.
1
Coś ucichli jego fani. Żaden trener się podobno nie znał/zna a okazuje się, że każdy nowy, debiutujący zawodnik jest od niego lepszy a Puig w sierpniu 23 lata na karku i czasu coraz mniej, bo traktowanie go w kategorii młodego talentu jest śmieszne.
2
Kamil wróć. Trondheim i 146 metrów z 1 belki to wisienka na torcie.
0
@Coutinho007 A jakiś eqawuesta czy jakoś tak pod artykułem najgorsze/najlepsze pisze, że Xavi nie ma taktyki i trener Mallorci go zjadł w drugiej połowie. Za wygranie tego meczu to mu się dobra flaszka należy a chłop jeszcze narzeka -_-
3
@Pawel13sz Co za czasy, że ktoś sobie coś zmieni na profilu na jakimś koncie i ludzie już gdybają a to mogła być zwykła zachcianka :-D
10
@equwesta Szkoda, że można tylko plusować, bo za oba komentarze pod tym artykułem powinni cię zminusować na maxa. Jesteś taki bystrzacha to ustaw drużynę złożoną z takich zawodników żeby grali jak na Barcę przystało. Pewnie nawet w managerze byś sobie nie poradził. Xavi mógł mieć taktykę, ale co tam, że w obronie gra 4 ŚO, w pomocy beznadziejny Puig a w ataku i na ławce zawodnicy z przymusu, którzy parę razy potrenowali z 1 zespołen a tym bardziej z Xavim, który jest tu 2 miesiące.
3
Wchodzę na flashscore, patrzę 94 minuta i nadal 1-0 dla Getafe, 7 doliczone, kończą w 99 więc patrzę w komentarz co tam się działo, jakiś VAR itp. a tu wielkie nic. Ale widzę na La Rambli gorący temat z tymi minutami więc domyślam się, że tam faktycznie te 7 minut rzucił sędzia w prezencie.
0
Odesłanie Dembele na trybuny niczego nie zmieni, bo chłop i tak siedział 3/4 kariery w Barcelonie na trybunach. We łbie się poprzewracało i jemu i jego agentowi w szczególności.
3
To jest aż niemożliwe, że ten typ ma czelność stawiać jakieś warunki. 3/4 kariery w Barcelonie na L4 i tak jej się odpłaca za propozycję przedłużenia kontraktu. Cały czas się za nim wstawiałem i liczyłem, że się ogarnie a ten sobie ubzdurał, że jest top topów, mokre sny o ZP i pensji się zachciało jakby nie wiadomo co on dla tego klubu zrobił. W normalnej robocie jakby ktoś tyle czasu na L4 siedział to raz, że płacone miałby mniej, to w końcu by go z tej roboty wywalili.
1
@Lucassito A ty lubisz tylko narzekać i co by nie było to u ciebie jest wszystko na odwrót.
0
Rok temu Diego a w tym Hugo Maradona. Rodzina ledwo z jednej tragedii się pozbierała a tu kolejna...
2
@Dertinho Aż dziwne, że nie nagrał tego gówna w duecie z Edzią.
0
@Gaucho Jest elektryczny, bo gra mało i nie złapał widocznie jeszcze rytmu. Jak ktoś ma klapki na oczach i z automatu każdego ciśnie to nie ma szans, że zauważy poprawę gry u Lengleta. Tu niektórzy dalej cisną po Busquetsie, który obecnie gra na prawdę dobry sezon a gloryfikują Puiga, który nie pokazał akurat nic.
0
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMzU1MzU1ODQwMjpj74gO-bIB8DpN9Z4%3D
Dobrze, że bezpieczny i chociaż te 8.80, ale Atalanta, serio? :-(
2
@Mareeek2050 Mam to samo :D Dla mnie to nie tylko nie jest śmieszne, ale wręcz głupie. Co gorsza, tego typu gów** jest najwięcej :(
4
@Yoshi94 Tak to jest jak ktoś interesuje się tym klubem "po łebkach".
0
@Comfortable_ Na pewno tak, bo jak ktoś dał czysto Napoli to pewnie był wniebowzięty. Mimo wszystko sam spalony komedia i chyba to mnie najbardziej boli, że nie wszedł mi kupon przez coś takiego. No trudno :)
0
@Comfortable_ Niby czemu? Cokolwiek bym nie miał to odgwizdanie spalonego w takich sytuacjach jest moim zdaniem żenujące. Nawet sami zawodnicy od razu po meczu oglądali o co w ogóle chodziło.
1
I kupon nie wchodzi, bo sędzia cofnął gola Milanowi... Tak idiotycznego spalonego jeszcze nie widziałem i dla mnie to żenada.
3
Żeby ten Luuk dawał chociaż jakiś jeden pozytywny aspekt w grze, ale on potrafi zepsuć nawet najprostsze podanie. Już Boateng był od niego lepszy.