La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

1

Mimo, że dziś gramy u siebie z najsłabszym na papierze przeciwnikiem, to mam nadzieję, że Xavi wraz ze sztabem nie zlekceważą go i dokonają jednie niewielkich rotacji w składzie, może 3-4 zmienników dołączy do pierwszej 11. Niezmiernie istotne jest dobrze zacząć nowe rozdanie w LM, gdyż ostatnie nasze występy w pucharach raczej chluby nie przynoszą i zdobycie 3 punktów po dobrej grze jest zespołowi potrzebne. Vamos Barca!


konto usunięte

0

@Pilka_jest_okragla dziś bym zagrał pierwszym składem, a rotację na Cadiz

1

@Pilka_jest_okragla nie ma co się oszukiwać - strata punktów w dzisiejszym meczu może mieć katastrofalne konsekwencje, ale przy kadrze jaką posiadamy nawet z rotacją 5-6 zawodników lekko powinniśmy wygrać 3:0. Pamiętajmy że rotowani zawodnicy będą chcieli się pokazać i udowodnić coś pod kątem sportowym, zatem o lekceważeniu przeciwnika nie będzie raczej mowy.

0

@Pilka_jest_okragla Salzburg, Dinamo pokazały czym jest lekceważenie. Szachtar udowodnił to w dodatku na wyjeździe.

1

@Pilka_jest_okragla Dzis odczarują :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?