O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dojdzie czy nie dojdzie, podoba mi się jego podejście. Benfica to firma z ogromnie bogatą przeszłością i nie chcą żyć tylko wspomnieniami, szczególnie w dobie dominacji Porto. Ich ostatni finał to chyba 1990 rok i porażka z Milanem, więc sporo już czekali. Nawet Sporting był nie tak dawno w finale. Nie wiem jaka jest drabinka, ale wolałbym dwumecz Barca - Benfica w półfinale... bo do finału ma wejść też mój ACM ;)

0

Pato - Robinho - Silva... i Brazylia zamiata :) pozdrowienia dla Katalońskich Braci :) Forza Milan / Visca el Barca.

0

FlyEmirates: ja mam obrączkę na palcu, więc mogę śmiało pokazywać :) coś czuję, że Madryt znów w tym sezonie zdobędzie 1/8 Ligi Mistrzów...

0

"Rycz mała rycz, płacz maleńka płacz..."

0

Ja tylko żałuję, że Krysia samobója nie strzeliła. Byłoby to ukoronowanie całego wieczoru.

Zobacz wszystkie

0

30 tys. ludzi - liczba imponująca, jednak dla mnie, jako kibica Milanu od ponad dwudziestu lat, w pamięci pozostał finał Pucharu Europy, rozegrany na Waszym Stadionie... 80 tys. czerwono-czarnych - wyjazdowy rekord wszechświata. Pozdrowienia dla Katalońskich Braci z czerwono-czarnej części Mediolanu!!!

0

Witajcie katalońscy Przyjaciele! Mam nadzieję, że wczorajszy mecz Real - Milan to taki mały prezent dla Was od Rossonerich, na pocieszenie po Waszej porażce z Rubinem. Wy nie musicie się za bardzo przejmować porażką, Wasi gracze w następnych meczach zapewne nie pozostawią złudzeń przeciwnikom. My jesteśmy w niepewności, czy ten ostatni mecz (2 mecze doliczając ten z Romą) nie był "wypadkiem przy pracy". Ale trzeba mieć nadzieję, że i mediolańska maszyna zacznie działać. Teraz tylko czekamy na dowód wdzięczności od Was i rozjechanie niebiesko-czarnych ;) Powodzenia Przyjaciele!!! Visca el Barca! Forza Milan!

0

hmmm. z tego co wiem to Kobe utożsamiał się z Milanem, w związku z tym, że wychowywał się we Włoszech. no ale to się w sumie nie wyklucza, w końcu Milan i Barca to przyjaciele.

0

Ravpelc - dobre porównanie do Maldiniego. Jestem fanatykiem Milanu i wiem ile znaczy taki zawodnik dla drużyny. Dlatego życzę Wam Katalońscy Bracia żebyście cieszyli się grą Carlesa przez długie lata, ale to nie wystarczy - konieczne jest "wychowanie" następcy. Paolo zakończył karierę i popatrzcie co stało się z Milanem... ale to już temat na zupełnie inną dyskusję. Życzę powodzenia w Gran Derbi - rozjedźcie tych galacticASS jak w poprzednim sezonie. Cały czerwono-czarny Mediolan jest z Wami. Forza Barca!

0

Witajcie katalońscy Przyjaciele! Mam nadzieję, że wczorajszy mecz Real - Milan to taki mały prezent dla Was od Rossonerich, na pocieszenie po Waszej porażce z Rubinem. Wy nie musicie się za bardzo przejmować porażką, Wasi gracze w następnych meczach zapewne nie pozostawią złudzeń przeciwnikom. My jesteśmy w niepewności, czy ten ostatni mecz (2 mecze doliczając ten z Romą) nie był "wypadkiem przy pracy". Ale trzeba mieć nadzieję, że i mediolańska maszyna zacznie działać. Teraz tylko czekamy na dowód wdzięczności od Was i rozjechanie niebiesko-czarnych ;) Powodzenia Przyjaciele! Forza Barca! Forza Milan!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?