symbolic
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dojdzie czy nie dojdzie, podoba mi się jego podejście. Benfica to firma z ogromnie bogatą przeszłością i nie chcą żyć tylko wspomnieniami, szczególnie w dobie dominacji Porto. Ich ostatni finał to chyba 1990 rok i porażka z Milanem, więc sporo już czekali. Nawet Sporting był nie tak dawno w finale. Nie wiem jaka jest drabinka, ale wolałbym dwumecz Barca - Benfica w półfinale... bo do finału ma wejść też mój ACM ;)
0
Pato - Robinho - Silva... i Brazylia zamiata :) pozdrowienia dla Katalońskich Braci :) Forza Milan / Visca el Barca.
0
FlyEmirates: ja mam obrączkę na palcu, więc mogę śmiało pokazywać :) coś czuję, że Madryt znów w tym sezonie zdobędzie 1/8 Ligi Mistrzów...
0
"Rycz mała rycz, płacz maleńka płacz..."
0
Ja tylko żałuję, że Krysia samobója nie strzeliła. Byłoby to ukoronowanie całego wieczoru.
0
lola1668: bo kiedyś przegrywał albo wygrywał tylko jedną bramką... poza tym autobus w polu karnym i sporadyczne kontry.
0
A mnie dziwi pozycja Liverpoolu w porównaniu do pozycji Milanu... odnieśmy to do zdobytych najważniejszych trofeów: Liga Mistrzów 2-1 na korzyść Milanu, mistrzostwo krajowe 1-0 na korzyść Milanu, Puchar Interkontynentalny 1-0 na korzyść Milanu, Superpuchar Europy 2-2 i dopiero w Pucharze UEFA 1-0 dla Liverpoolu i w Pucharze krajowym 2-1 dla Liverpoolu...
0
Przepraszam za podwójny tekst :) Pozdrowienia z czerwono-czarnego Mediolanu dla braci z Barcelony!!!
0
Do lola1668: Mourinho ma już nową ksywę... "The Special One, 2, 3, 4, 5".
0
30 tys. ludzi - liczba imponująca, jednak dla mnie, jako kibica Milanu od ponad dwudziestu lat, w pamięci pozostał finał Pucharu Europy, rozegrany na Waszym Stadionie... 80 tys. czerwono-czarnych - wyjazdowy rekord wszechświata. Pozdrowienia dla Katalońskich Braci z czerwono-czarnej części Mediolanu!!!
0
Jak widzę Etoo w niebiesko-czarnych barwach to mnie mdłości nachodzą. Szkoda, że tak to wszystko wyszło, że musiał iść do interu w ramach rozliczenia za Zlatana. Z wcześniejszych pogłosek wynikało, że być może trafi do Milanu. W każdym razie stało się jak się stało... nie zmienia to w niczym faktu, że Etoo gra słabo w tym sezonie, albo inaczej - nie jest wykorzystywany jego potencjał w 100%.
0
Witajcie katalońscy Przyjaciele! Mam nadzieję, że wczorajszy mecz Real - Milan to taki mały prezent dla Was od Rossonerich, na pocieszenie po Waszej porażce z Rubinem. Wy nie musicie się za bardzo przejmować porażką, Wasi gracze w następnych meczach zapewne nie pozostawią złudzeń przeciwnikom. My jesteśmy w niepewności, czy ten ostatni mecz (2 mecze doliczając ten z Romą) nie był "wypadkiem przy pracy". Ale trzeba mieć nadzieję, że i mediolańska maszyna zacznie działać. Teraz tylko czekamy na dowód wdzięczności od Was i rozjechanie niebiesko-czarnych ;) Powodzenia Przyjaciele! Forza Barca! Forza Milan!
0
Witajcie katalońscy Przyjaciele! Mam nadzieję, że wczorajszy mecz Real - Milan to taki mały prezent dla Was od Rossonerich, na pocieszenie po Waszej porażce z Rubinem. Wy nie musicie się za bardzo przejmować porażką, Wasi gracze w następnych meczach zapewne nie pozostawią złudzeń przeciwnikom. My jesteśmy w niepewności, czy ten ostatni mecz (2 mecze doliczając ten z Romą) nie był "wypadkiem przy pracy". Ale trzeba mieć nadzieję, że i mediolańska maszyna zacznie działać. Teraz tylko czekamy na dowód wdzięczności od Was i rozjechanie niebiesko-czarnych ;) Powodzenia Przyjaciele!!! Visca el Barca! Forza Milan!
0
Ravpelc - dobre porównanie do Maldiniego. Jestem fanatykiem Milanu i wiem ile znaczy taki zawodnik dla drużyny. Dlatego życzę Wam Katalońscy Bracia żebyście cieszyli się grą Carlesa przez długie lata, ale to nie wystarczy - konieczne jest "wychowanie" następcy. Paolo zakończył karierę i popatrzcie co stało się z Milanem... ale to już temat na zupełnie inną dyskusję. Życzę powodzenia w Gran Derbi - rozjedźcie tych galacticASS jak w poprzednim sezonie. Cały czerwono-czarny Mediolan jest z Wami. Forza Barca!
0
gdyby od razu postawił sprawę jasno, że chce odejść, to nie byłoby żadnego problemu. a tak pozostał smród... jeszcze tydzień temu mówił, że zostaje, żeby dać mu spokój itd. a teraz mówi, że od razu zaakceptował ofertę realu. może "zdrada" to zbyt moce słowo, ale niesmak jest i to duży. bo okazuje się, że on sam chciał tego transferu (mimo wcześniejszych zapewnień) - zarząd Milanu nie naciskał na niego (co niektórzy sugerowali). dla mnie Kaka jest skończony. zachował się jak wyrobnik, nie jak legenda, którą mógł się stać. nie życzę mu źle... on mnie już nie interesuje. Milan to nie jedna osoba, Milan to rodzina, zespół, jedność... Wy - kibice Barcy - moim zdaniem najszlachetniejszej drużyny - wiecie na pewno o czym mówię.
0
bierzcie Zlatana a Eto'o do Milanu :D ale tak na poważnie to nie życzę Wam Ibrahimovica. popsuje Wam atmosferę w drużynie. z drugiej strony Milan sięga po Dżeko z Wolfsburga... mam nadzieję, że to drugi Sheva. najlepsze rozwiązanie jest takie: Eto'o zostaje w FCB, Dżeko do ACM, a Zlatan do galacticASS - niech tam psuje i stroi fochy.
0
mam nadzieję, że odpowiednio go potraktujecie w Gran Derbi Katalońscy bracia. Czerwono-czarny Mediolan nie zapomni temu oszustowi tego co mówił jeszcze tydzień temu... życzę zwycięstw nad galacticASS... i mam nadzieję, że w Champions League sami się z nimi policzymy, a w finale ACM - FCB :D
0
hmmm. z tego co wiem to Kobe utożsamiał się z Milanem, w związku z tym, że wychowywał się we Włoszech. no ale to się w sumie nie wyklucza, w końcu Milan i Barca to przyjaciele.