O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 91
  • Polecenia 0

Komentarze

0

By mod: Ban!

0

Pisane o Lampradzie miało na celu pokazanie ze kazdy piłkarz grający na pozycji Kaki dostałby nagrode.Bo mysle ze najbardzie przyczynił sie do tego mecz z Włocham,i kiedy Brazylia najlepsze akcje grała z kontry.Wtedy z racji nazwiska kazdy zagrywał piłke do Kaki a on niepilnowany biegnął kilkanascie metrów z piłka i podawał do niepilnowanego kolegi.Uwazam ze w ten sposób potrafi zagrac co 2 pomocnik.Natomiast w meczu np z Usa Brazylia musiała zagrac atak pozycyjny i Kaka nie istniał gubił sie kiedy było koło niego paru bronco nie potrafił zagrac dokładnej piłki za linie obrony itd piłkarz bazujacy na szybkosci nic wiecej

0

sam nie przedstawiasz argumentow za tym ze Kaka zagrał dobry turniej i ze jest fenomenalnym graczem a tylko krytykujesz wiec tu ja z toba nie mam zamiaru gadac

0

RMCF fans x9x31

Gdyby na miejscu Kaki na boisku zagrał Lamparad to on by dfostał nagrode.Tyle w teamcie

0

To ze dostał nagrode nie oznacza ze musze sie z tym zgodzic.Wyroznienie chyba zsotało przyznane juz przed truniejem wkoncu grał zawodnik za blisko 70 mln to sie z góry nalezy

Zobacz wszystkie

0

i jak tu sie nie wkurzac czytajac takie komentarze jakie pisze "F.C Messi".Gosciu Ty nawet do pięt brazylijczykowi nie dorastasz a masz czelnosc pisac takie pierdoły.A tak nawiasem mówiąc to do Sylwka mam wielki szacunek szczegolnie za finał LM.Piłkarz jest rezerwowym a tu nagle musi zagrac w finale zapierdziela jak motorek i gra swietne zawody:)brawo i powodzenia:)

0

masz prawie bramnke Betis strzelił bo Pan Alves sie nie wrocił kolejny przykład wiec nei gadaj głupot

0

Łapie sie za głowe i krzycze jak mozna tylu okazji nie wykorzystac to woła o pomste do nieba przez to jescvze wyjdzie ze bedzie 2-2:/

0

A co do tej kluczowej roli Sylvinho

Mało jest piłkarzy bardzo dobrych którzy godzą się z rolą rezerwowego bez żadnego pyszczenia . Dla trenera taki zawodnik jets chyba bardzo wazny bo w przypadku kontuzji lub wykluczenia ma zawodnika który z powoodeniem jest w stanie wyjsc na boisko i zagrac na najwyzszym poziomie

0

visca jak Ty nie widzisz ze przez to ze Alves nie wraca mamy problemy w obronie to nie wiem co myslec gołym okiem to widac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?