szaman18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wola
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
By mod: Ban!
0
Pisane o Lampradzie miało na celu pokazanie ze kazdy piłkarz grający na pozycji Kaki dostałby nagrode.Bo mysle ze najbardzie przyczynił sie do tego mecz z Włocham,i kiedy Brazylia najlepsze akcje grała z kontry.Wtedy z racji nazwiska kazdy zagrywał piłke do Kaki a on niepilnowany biegnął kilkanascie metrów z piłka i podawał do niepilnowanego kolegi.Uwazam ze w ten sposób potrafi zagrac co 2 pomocnik.Natomiast w meczu np z Usa Brazylia musiała zagrac atak pozycyjny i Kaka nie istniał gubił sie kiedy było koło niego paru bronco nie potrafił zagrac dokładnej piłki za linie obrony itd piłkarz bazujacy na szybkosci nic wiecej
0
sam nie przedstawiasz argumentow za tym ze Kaka zagrał dobry turniej i ze jest fenomenalnym graczem a tylko krytykujesz wiec tu ja z toba nie mam zamiaru gadac
0
RMCF fans x9x31
Gdyby na miejscu Kaki na boisku zagrał Lamparad to on by dfostał nagrode.Tyle w teamcie
0
To ze dostał nagrode nie oznacza ze musze sie z tym zgodzic.Wyroznienie chyba zsotało przyznane juz przed truniejem wkoncu grał zawodnik za blisko 70 mln to sie z góry nalezy
0
Pisze tak gdyz nigdy nie byłem do niego przekonany i nadal uwazam ze zagrał słabo na tym turnieju.A wiec tak jego zwody ograniczaja sie do pojscia w lewo lub w prawo ( bardzo ubogo w porównaniu do np Cristiano)na pełnej predkosci jednak nie trzyma on piłki tak krotko jak Messi czy Iniesta w efekcie wielu zwinnych obronców wystarcyz ze przewidzi w ktora strone pojdze a juz odbieraja mu piłke co był widac w finale.Dla porownania w przypadku Messiego czy Iniesty wycuzcie w która strone zagrają nic obroncy nie da(czyt. trzymanie piłki przy nodze na milimetry)Kaka WYpuszcza piłke i bazuje jedynie na szybkosci która posiada setki piłkarzy.Na turnieju zachwycacają sie meczm z Włochami ok spoko.Tylko Brazylia zagrał wtedy z kontry gdzie Kaka szybko otrzymywał piłke miał mnostwo wolnego miejsca biegnał kilkanascie metrów i podawał do najblizszego kolegi.Uwazam ze to nie jest nic wielkiego roznie dobrze zagrałby to Robinho cyz ktos inny.Podsumowując Kak jest piłkarzem dobrym ale nic wiecej .Gra dobrze w kontrataku ale nie w ataku pozycyjnym
0
Ślepy to jesteś może Ty. Przyjeło sie ze Kaka jes genialny to słabszych meczów taki ktoś jak ty to nikt nie widzi a jak nie umiesz podac mi argumentów to sie nie odzywaj wogole
0
no dobra blisko 70 mln poniosło mnie;p
0
Kilka zejsc do srodka i strzałów Panu Bogu w okno,jedna udana akcja w ktorej wypuscił piłke na kilka metrów (niby zwód) i wyprzedził zmęczonego obronce?? to ma byc jeden z najlepszych zawodników? za którego sie płaci blisko 100 mln sory ale mam zupełnie inne zdanie
0
A Kaka po raz kolejny udowodnił że jest piłkarzem przereklamowanym:)
0
Guiza do Barcy!!!!!!!!!!
0
Na stronie "Marci" jest zarejstrowana rozmowa dziennikarzy z agentem francuza.Po zapytaniu czy jego klient chce przejsc do Barcelony czy do Madrytu przedstawiciel Franka odpowida bez wahania Madrid
0
A mialem nadzieje ze Ribery marzy o Barcelonie i do nas trafi cóż najwyrazniej sie myliłem.Bedzie wielkim wzmocnieniem dla realu,swietny zawwodnik:/:(
0
Mógł byc nawet poczwórnym królem i tak go nie chce....:)
0
Ja wole nikogo niż Forlana...:p
0
aaaa tam po co .....z Hleba sie zrobi defensywnego pomocnika i bedzie ok:):)
0
*Henry
0
Znając życie to transfer bedzie oscylował w granicach 30 mln dlatego jestem na nie.Wole juz dolozyc i powalczyc o Riberiego.Jego sprowadzenie stworzyłoby mozliwosc duzej rotacji i wyjazd na PNA wiekszej krzwdy by nie zrobił gdyz zostałby Hanry i Bojan
0
A co do tej kluczowej roli Sylvinho
Mało jest piłkarzy bardzo dobrych którzy godzą się z rolą rezerwowego bez żadnego pyszczenia . Dla trenera taki zawodnik jets chyba bardzo wazny bo w przypadku kontuzji lub wykluczenia ma zawodnika który z powoodeniem jest w stanie wyjsc na boisko i zagrac na najwyzszym poziomie
0
i jak tu sie nie wkurzac czytajac takie komentarze jakie pisze "F.C Messi".Gosciu Ty nawet do pięt brazylijczykowi nie dorastasz a masz czelnosc pisac takie pierdoły.A tak nawiasem mówiąc to do Sylwka mam wielki szacunek szczegolnie za finał LM.Piłkarz jest rezerwowym a tu nagle musi zagrac w finale zapierdziela jak motorek i gra swietne zawody:)brawo i powodzenia:)
0
tyle masz co se pogadasz...
0
oj ludzie luudzie zarząd Valencii wydał komunikat ze nie sprzeda Villi tylko dlatego zeby wyłuskac jak najwiecej pieniedzy bo wie jaką kase moze zaoferowac Perez .... wy dalej tego nie rozumiecie
0
Ze nie piszą o Silvie to nie znacyz ze go nie kupią:)Wszystko to jest zasłoną dymną a tak naprawde niedługo ktos z najwzyeszj półki do nas dołączy:)
0
Ale SIlva jest lewonozny czy wy to rozzuuuuumiiieeeeeeeeeccciiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
Widac ze nasz trener woli na pozycji lewego pomocnika piłkarza prawonoznego proste
0
Samuel nie pojdzie do City mimo ze chce duzych pieniedzy to wydaje mi sie ze ma ambicje zeby walczyc o tytuły
0
Sciagniecie Villi bedzie bardzo trudne .Jezeli Madryt nie zdołał przedstawic zadawalajacej oferty to Barca chyba tym bardziej tego nie zrobi. Laporta sam mowi ze wilkich pieniedzy na zawodników wydawac nie bedzie
0
17 mln smiech na sali
0
a co niby patrząc na real chcesz mi powiedziec ze wsyzstkie transfery sa przemyslane ?? Pan Perez sciaga piłkarzy z nazwiskiem nie patrrzac czy progil piłkarza pasuje cyz nie.Wqazne sa sprawy marketingowe.O ile wiem to o sprawach najwiecej powinien miec do gadania trener .A trener w madrycie to ma guzik do powiedzenia.Perez sciagnie medialnych garczy a trener ma z tego zrobic druzyne czy mu sie to podoba cyz nie
0
ianczej bedziesz spiewał jak Perez wprowadzi was w neizle bagno bo sukcesów swoimi gwiazdeczkami to wy nie zdobedziecie