szaman18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wola
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem cyz to ze my stwarzamy sytuacje gramy ładnie dla ok a przeciwnik strzela to jets przypaddek???? to sie zdarza co mecz serce sie kraja:/
0
Nie wiem jak WY ale mnie to dobija real ghra słabo wygrywa juz humor zepsuty patrzysz na Barcelona gra dobrze ma sytuacje pachnie golem a tu espanyol nic nie gra i nagle gol kurwwwwwwwwwww idzie człoeiwka trafic Valdes brawo co prawda bytł faul ale powinien nad poprzeczke przerzucic
0
Cały Real nawet kiedy nie gra dobrze wykorzystuje sytuacje i wygrywa trudne mecze.W odroznieniu od Barcy ktora nawte gdy zagra dobrze nie zgarnia zawsze pełnej puli
0
Alves 7? ja pytam za co? rozumiem asysta ale to była jedyna dobra wrzutka w tym meczu
0
Dla mnie odpowiedzią na forme Barcy bedzie mecz z Espanyolem.Gijon gra słabo Betis rowniez sam fakt ze do meczu z Barcy nei strzelili zadnej bramki sprawia ze mam mieszane uczucia zobhacyzmy jak bedzie w derby.A Real wygrywa 4-0 bo sa skuteczniejsi i przede wszystkim duzo bramek strzelaja z przed pola karnego co u nas jest mankamentem
0
Kooooonieccc mozemy sie cieszyc:]
0
I co powiecie teraz Ci co mowili ze Gaurdiola jest skoncczony itd? teraz bedziecie go wychwalac pewnie typowe popadanie ze skrajnposci w skrajnosc zzzzzzzaaaaaallll
0
Gol dla Betisu Barca mnostwo szans nei umie wykorzystac Ci 2 akcje i 2 bramki jak co mecz kuuurdddeee!!!
0
visca jak Ty nie widzisz ze przez to ze Alves nie wraca mamy problemy w obronie to nie wiem co myslec gołym okiem to widac
0
masz prawie bramnke Betis strzelił bo Pan Alves sie nie wrocił kolejny przykład wiec nei gadaj głupot
0
moz a to ze w tym meczu zagrozenie bramki Barcy idzie cały czas naszą prawą stroną to przypadek?? raczej nie:]
0
ale Oleguer chociaz zawsze pilnował tyłów co u Alvesa jest rzadkoscia:]
0
m_o_z Alves prezentuje sie bardzo dobrze?? jets najsłabszy na boisku chyba meczu nie ogladasz:]
0
Kurrrdde dlaczego Eto gra na skrzydle szlag cżłowiek amoze trafic :/
0
zdjąc Alvesssaaa wpucic Puyola!!
0
Martwi tylko forma Alvesa jets tragicczny w ofensywie jak dostanie piłke to dosrodkowuje zupełnie do nikogo nie daje rady wrocic do obrony i ataki zawsze ida nasza prawą strona
0
Przepraszam za pomyłke oczywice Eto i Messiego
0
Mysle ze gdyby Gaurdiola ustawił Eto i Samuela na swoich nominalnych pozycjach druzyna miałaby z tego duzo wiecej pożytku
0
Pamietam jak ktos mowił ze Iniesta nie umie grac 1 na 1 czytałem te komentarze i myslałem kurde co oni mowią ten mecz pokazał kto powinien grac na skrzydle i nie Henry tlyko Iniesta jest swietny
0
gooooolll Iniesta:) Gaurdiola szukał jak głupi napastnik w miejsce Eto w koncu sie przekonał do Kamerunczyka.W ten sposób mamy w swoich szewregach jednego z najlepszych napadziorów a on stawia go na skrzydło no szlag człowieka moze trafic Henry marnuje sie na skrzydle teraz jescze Saaami
0
*prawej
0
Gaurdiola marnotrawi umiejętności Eto ustawiając go na skrzydle .Messi w ataku a sami na lewej nie rozumiem go
0
Cieszy lepsz gra Henryka mimo ze nie strzelił bramki:)Widac ze zyskał na szybkosci:)
0
Łapie sie za głowe i krzycze jak mozna tylu okazji nie wykorzystac to woła o pomste do nieba przez to jescvze wyjdzie ze bedzie 2-2:/
0
Czy Barcalona nie umie strzelic z 12 m poprostu tego nie rzumiem
0
Gramy tak jak zwssze czyli utrzymujemy sie przy [piłcer Sporting nie umie wyjsc za p[ołowe ale nic z tego wynika bo nei mamy skutecznosci pewnei Sporting zrobi akcje i bedize brama
0
Tak jak poprzednik uwazam ze Sporting nie bedize grał otwartej piłki.Dobrze wiedzą ze Numancia Racing grały bardzo defensywnie i udało sie im uzyskac dobre rezultaty.Mam ndzieje ze Barca nei bedzie starała sie wejsc z piłką do bramki tlyko sprobuje rowniez strzałów z dalesz odległosci a to moze przyniesc sukces.Widizałem jak zagrał Real z Numancia mimo słabej gry 3 pkt 2 bramki z dystansu i wsyztsko. VeB
0
Valdesa i Henryka
0
Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie!Kibicujemy jednej druzynie a wy przy kazdej okazji wyzywacie siebie.Przegralismy w słabym stytlu ale to nic nie oznacza,mielismy zaliczke wysoka z pierwszego meczu piłkarze nie wyszli zmotywowani na 100% i przegralismy.Przeciez Panowie to nic nie oznacz wazne zeby dobrze zaprezentowlai sie w pierwzych kolejejkach PD.Zamiast tych wsyztskich napinek powinnismy pogratulowac Wisle zwyciestwa bo zagrali dobry mecz:) VeB
0
Widziec piłkarzy którym kibicuje się od dziecka-niesamowita sprawa:):)