0



Ja tez miałem jechac ale niestety tak wsyzło ze nie pojehcałem:)ale rok tremu przywitałem ich w Edynburgu i tam zdobyłem az 2 autografy :)mam nadzieje ze bede miał jescze nie jedną okazje:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?