szaman18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wola
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety tak wygórowane ceny są przyczyna wydawania fortuny przez pana Pereza.Wiec jezlei Real wydał prawie 100mln na Cristiano to czmeu Bayern miałby nie zarzadac duzych pieniedzy biorac pod uwage klase francuza.Mimo wsyztsko wierze ze Frank trafi do nas.Jezlei nie jestesmy w stanie zaproponowac wyzszej gotówki to pozostaje transakcja łączona Hlbe moze Guddy w tym jest nadzieja:)
0
i w efekcie ich egoistyczna gra doprowadzi do kłotni i zespuł sie rozleci :)
0
Niektórzy kibice realu sa albo dziecmi albo inteligencji im wogole brakuje.Jak mozna myslec ze sprowadzajac pare gwiazd stworzy sie zespuł na miare wielkich sukcesów.To bedzie jedna wielka porazka.Niech sprowadza jeszcze Zlatana i gra bedzie wygladac nastepujaca Ronaldo bedzie chciał pokazac na boisku ze jest lepszy od Kaki brazylijczyk ze jest lepszy od Cristiano a Zlatan ze jest od nich dwóch razem wzietych:)
0
arkag17 pewności nie ma dlatego napisałem prawdopodobnie
Mysle ze jezlei sprowadza Cristiano to kolejny skrzydłowy im juz chyba nie bedzie potrzebny a po drugie mam przeczucie ze po transferze Ronaldo sam Ribery niechetnie bedzie sie zapatrywał na mozliwosc gry w realu
0
Trzeba kibicowac Perezowi zeby ten transfer doszedł do skutku bo wtedy prawdopodobnie Barca zagrnie Riberyego :)
0
zdecydowanie bardziej wolałbym Davida Viile.
0
Oby Ribery trafił do nas.Świetny piłkarz , do tego stworzyłby możliwość duzej rotacji w ataku a przeciez czeka nas wiele spotkan.Mysle ze byłaby to świetna odpowiedz na transfer Kaki.Chociaz kazdy wiec ze to Real jest w stanie wylozyc wieksze pieniadze...jedyna nadzieja ze sam Frank woli zdecydowanie grac w Katalonii Trzymam Kciuki
0
Coldplay - Viva La Vida ulubiona piosenka Naszego trenera:):)
0
co Messi powiedizał ze wszyscy złapali sie za glłowe
0
Laporta jest ewidentnie "nawalony":):)
0
Manchester napewno nie zagra otwartej piłki , beda sie bronic i czekac na kontry.Jest to najbardziej skuteczna taktyka na Barce.Mimo iz Manu sa faworytami w obliczu tylu kontuzji Barcy wierze ze dzisiaj przezyjemy niezapomniana noc jak w 2006 VeB! ale mnie nosi z nerwów od rana pewnie jak wszystkich:)
0
I nastał ten wielki dzien.Człowiek chciał sie uczyc ale od rana mysli tylko o tym meczu.Mam nadzieje na piekne widowisko z happy endem oczywiscie:).
"Jeśli trzymasz z Barcą,Real to Twój wróg-ja wybralem Barcelone"VeB!
0
szkoda tylko ze tak mało osob to zauwazyło i na portalach pełno jets tytułow karny z kapelusza itd no ale trudno
0
sciah trafiłes w sedno teraz ogladałem to 5 razy klatka po klatce i chyba był faul.Wszyscy zwracaja uwage na wysunieta noge a tym czasem lewa nozka powoduje upadek.Miałem tego nie pisac bo nikomu do głowy tego nie wbije ale widze ze nie jestem sam:]
0
skoro uwazasz ze to nei sa kibice to po co robisz to samo co oni? nie kumam
0
i po co mi to cytujesz.wiadomo ze znajda sie szczeniaki i tacy kibicuja zarowno Barcelonie jak i Realowi ale to nie powód zeby sie znizac do ich poziomu
0
ja ich nie bronie ale czytalem ich komentarze i jest wiele bardzo madrych i obiektywnych wiec nie zgadzam sie ze wszyscy to idioci.Wrzucasz wszystkich kibiców do jednego worka wiec napisałem ze dla mnie to jest chore a Ty rob jak chcesz
0
widzieliscie reakcje Laporty na karnego chciał wybuchnac radoscia ale sie powstrzymał widzac prezesów w szlikach rywala:D
0
bramkarz do taktyki troche to dziwne z tego co ja wiem top musi grac bardzo dobrze nogami:)
0
to dla Ciebie kibicem jest ten ktory mowi ze wszyscy kibice rywala to idioci gratuluje.
0
gra ładna skutecznosc tragiczna tyle w temacie
0
jak mozna pisac ze wszyscy kibice realu to idioci ??żal
0
TOOOOO BYŁ KAAARNYYYY CZZZYYYYY NIEEE CHLLOPAAAKi bo miobraz uciekł na koniec:D
0
juz dawno tak sie nie denerwowałem rece mi sie trzepia moze ktos powiedziec cyz był karny??????????????????????????????
0
jak padłaa braaammaaaaa plissss
0
serce sie kraja
0
kolejna akcja 100% zmarnowana jak tu wygrac mecz??:( ale wierzymy
0
szkoda ze przegrywamy bo po raz kolejny jetsemy zepsołme moim zdaniem zdecydowanie lepszym ale co zawodiz to co zawsze skutecznosc espanyol jedna akcja i gol to najbardziej denerwuje
0
jak gra Barca????? mamy sytuacje czy co? bo obraz mi zniknal
0
kosciej7 to wynika z tego ze ktos bardzo kibicuje z Barca i nie moze sie pogodzic z tym ze przegrywa bo tak ja kocha jezlei komus jest Barca obojetna to siediz cicho i nie przezywa proste dla mnie