25

"W imię zasad skurw...." :-D

0

Ronaldo, jak to on, stoi na palcach przecież

0

Dzięki :-)

0

25 czy więcej lub mniej ?

0

Jest tu ktoś mądry i wie ile hat tricków ma Messi i Ronaldo w lidze hiszpańskiej ?

3

Victor Valdes dziś usiadł na trybunie a Standard Liege gra z KAA Gent

2

Szefuńcio chyba bił się o swoje pieniądze z komornikiem xD

0

Jeszcze mecz na wyjeździe z RSSS

0

No ale ja tam słów przepraszam nie widzę

0

No dokładnie. Kuchemu bardziej się należy ta nominacja

0

I jeszcze Copa America wygrał

24

Czy tylko ja mam banana na twarzy jak widzę uśmiechniętych piłkarzy Barcy ? :-D

0

I robi calma calma :-D

0

Wie ktos moze ile goli ma Lewandowski w tym roku ? :-)

16

Ale w tej Hiszpanii ludzie mają kołki w dupach

0

7:0 było. Nawet jednej bramki nie udało się strzelić

0

Messi pewnie w pomocy

0

i komentatorzy

0

Grał

0

Zmień profilowe bo smutno się robi jak się na nie patrzy :/ Co do Halilovica grał tylko w drugiej połowie i nie miał zbyt często piłki przy sobie i Gijon cały czas się broniło wiec nie miał jak pokazać się z dobrej strony

15

Tak szybo przeczytałem nagłówek że wydawało mi się że jest napisane ból dupy xD

2

To uczucie gdy 12-miesięczne dziecko Isco ma lepszy samochód niż Ty ...
http://fangol.pl/view/113265/isco-swietuje-1-urodziny

0

Xavi dostał jedną czerwoną w meczu z realem. W 2008r. w przegranym meczu 4:1

0

0

cabron - skur**syn

1

Messi ma 23 asysty

0

Macie może link do całego meczu Barcelony z Cordobą ?? Z góry dziękuję :)

0

Na telefonie ?

0

Ktoś może wie jak skopiować/zapisać na komputerze te zdjęcie w tle ? Bardzo mi się podoba ale nie mam pojęcia jak to się robi. Może dlatego, że nie mam twittera ;) Licze na odpowiedź. Z góry dziękuję ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?