szaryjor
Dołączył/a: maj 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
"W imię zasad skurw...." :-D
0
Ronaldo, jak to on, stoi na palcach przecież
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=809070249221137&id=445493435578822
0
Dzięki :-)
0
25 czy więcej lub mniej ?
0
Jest tu ktoś mądry i wie ile hat tricków ma Messi i Ronaldo w lidze hiszpańskiej ?
3
Victor Valdes dziś usiadł na trybunie a Standard Liege gra z KAA Gent
2
Szefuńcio chyba bił się o swoje pieniądze z komornikiem xD
0
Jeszcze mecz na wyjeździe z RSSS
0
No ale ja tam słów przepraszam nie widzę
0
No dokładnie. Kuchemu bardziej się należy ta nominacja
0
I jeszcze Copa America wygrał
24
Czy tylko ja mam banana na twarzy jak widzę uśmiechniętych piłkarzy Barcy ? :-D
0
I robi calma calma :-D
0
Wie ktos moze ile goli ma Lewandowski w tym roku ? :-)
16
Ale w tej Hiszpanii ludzie mają kołki w dupach
0
7:0 było. Nawet jednej bramki nie udało się strzelić
0
Messi pewnie w pomocy
0
i komentatorzy
0
Grał
0
Zmień profilowe bo smutno się robi jak się na nie patrzy :/ Co do Halilovica grał tylko w drugiej połowie i nie miał zbyt często piłki przy sobie i Gijon cały czas się broniło wiec nie miał jak pokazać się z dobrej strony
15
Tak szybo przeczytałem nagłówek że wydawało mi się że jest napisane ból dupy xD
2
To uczucie gdy 12-miesięczne dziecko Isco ma lepszy samochód niż Ty ...
http://fangol.pl/view/113265/isco-swietuje-1-urodziny
0
Xavi dostał jedną czerwoną w meczu z realem. W 2008r. w przegranym meczu 4:1
0
0
cabron - skur**syn
1
Messi ma 23 asysty
0
Macie może link do całego meczu Barcelony z Cordobą ?? Z góry dziękuję :)
0
Na telefonie ?
0
Ktoś może wie jak skopiować/zapisać na komputerze te zdjęcie w tle ? Bardzo mi się podoba ale nie mam pojęcia jak to się robi. Może dlatego, że nie mam twittera ;) Licze na odpowiedź. Z góry dziękuję ;)