szaryjor
Dołączył/a: maj 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napisałbym co sądze o tym meczu, ale dostałbym za to bana ;D troche zmieniona przeze mnie wypowiedz cr11 ;D
0
Nie, z realem w przegranym meczu 3:1 :/
0
0 12
0
To dziękuje jeszcze raz za pomoc ;)
0
Dziękuje bardzo. Mogłbym zadać jeszcze jedno pytanie ? Dla Barcy ma 150 asyst, a ogólnie ma 176 ? a z tych 150 dla Barcy to ma 108 w la liga ?
0
Te 150 asyst ma dla Barcy ? Pytam, ponieważ zbieram statystyki Messiego i ta wiadomość byłaby dla mnie wazna
1
0
skąd ta statystyka ? Messi rozegrał dla Barcy 463 mecze
1
Pewnie Pele. 77 hattrickow
0
Teraz dopiero xD
0
Benzema, Bale, Cristiano
0
Ancelotti katował najlepszą 11-tkę. Było pięknie ale do pewnego momentu. Teraz piłkarze wydają się zmęczeni. Nasz Lucho rotował składem i nie zamęczał cały czas najważniejszych piłkarzy. Może to było czasami denerwujące( z Realem Sociedad) ale teraz są wyniki i trzeba się cieszyć. Może jednak LE nie jest taki głupi na jakiego wyglądał :D
1
A tak sobie napisałem. Mało ludzi na tej stronie lubi naszą ligę. Niski poziom ma ale tak jak napisałeś jest nasza :D Dobrego, wyrównanego i czystego meczu życzę :D
0
Też chciałem napisać o meczu Legii ale stwierdziłem że zostałbym jeszcze wyśmiany :D
4
Messi ma już 18 bramek w tym roku ;D
8
o 21 jest ciekawy mecz. Atletico z Valencią :)
7
ma 14
0
Ja też byłem na meczu z Lechią :D Byłaś na trybunie z kibicami Barcy ? ;)
0
Błąd Bravo puścił 15 goli
2
Gdyby nie czerwo dla Naniego
9
http://static.fangol.pl/content/3/2/d/32d6651def830d64341539e4bfee9164-554.jpg ta mina xD
0
Ale i tak dużo ludzi stwierdzi że Messi ma słaby rok ...
0
Cały czas tylko ten Munir i Munir a Sandro to co ? Już nie może trenować z pierwszym zespołem ? Sandro>Munir
0
Ronaldo ma 54
0
Jeszcze czekamy na decyzje TAS-u
0
A co do najlepszej trójki oczywiście: Messi, ronaldo i Robben/Neuer
0
Mourinho nominowany ? hahahaha dobre. Za co się pytam ?? Nic nie wygrał. Na jego miejscu powinien być Low w końcu mistrzostwo świata wygrał
0
Montoya znów nie powołany jest
0
A tego to nie wiedziałem. Dzięki, będę mądrzejszy ;)
0
Ronaldo ma 68 goli w LM. Redakcja się pomyliła. W Manchesterze United zdobył 16 goli, a nie 15