O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 214
  • Polecenia 0

Komentarze

0

jestem gejem

0

To podsumowanie to jeden wielki skandal. W pierwszej połowie Messi był chyba jedynym zawodnikiem, który stwarzał zagrożenie pod bramką Malagi. W drugiej połowie brameczka i kilka akcji na najwyższym pozimie, świetne podanie do Zlatanovica, po którym powinna byc bramka."Wprawdzie strzelił bramkę, ale więcej w tym zasługi kolegów niż jego samego"- był tam gdzie powinien być rasowy napastnik, był tam gdzie od dłuższego czasu nie ma Szweda.

Fakt miał straty, fakt nie jest w najwyższej formie ale tak jechać po Argentyńczyku to jest kompromitacja. Dlaczego nie ma choćby wzmianki o wygwizdaniu Ibrahimovica, czyżby redaktor nie słyszał czy nie chciał słyszeć gwizdów, bo jeżeli ktos zawiódł we wczorajszym to po raz kolejny tym kims jest Zlatan Ibrahimovic.

0

Słyszeliście? Camp Nou ma dość pozerstwa...

0

FCB-kat

Dodam tylko że tym facetem miał byc Zlatan, ale jak jest to widzimy.

0

Pedro po raz kolejny ratuje nam tyłek. Ucz sie Zlatanie.

Zobacz wszystkie

0

Oj tam, i tak Messi był bez formy, przeszkadzał by tylko, a tak przynajmniej zagra genialny, strzelający gola za golem Pedro.No i może wreszcie Begiristain odwiesi buty z kołka- świeży, wypoczęty na plażach Stanów Zjednoczonych.

0

Moyart

Sam sobie zaprzeczasz, takich karnych sie nie gwiżdże i nie powinno sie gwizdac, to jest piłka- gra kontaktowa, nie przesadzajmy.

0

Jeffren wypada na ponad miesiąc, zakup lewoskrzydłowego to absolutna konieczność

0

Wszystko wraca do normalności i dobrze, szkoda tylko, że tak szybko- za szybko. Pokora- zapamiętajmy to słowo. Dobranoc.

0

JimMorrisonFCB

To Ty też mi coś powiedz:gdzie ja napisałem "słaby Zlatan", "harujący jak wół wykorzystujący każdą stuprocentową okazję"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?