szczel11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jestem gejem
0
To podsumowanie to jeden wielki skandal. W pierwszej połowie Messi był chyba jedynym zawodnikiem, który stwarzał zagrożenie pod bramką Malagi. W drugiej połowie brameczka i kilka akcji na najwyższym pozimie, świetne podanie do Zlatanovica, po którym powinna byc bramka."Wprawdzie strzelił bramkę, ale więcej w tym zasługi kolegów niż jego samego"- był tam gdzie powinien być rasowy napastnik, był tam gdzie od dłuższego czasu nie ma Szweda.
Fakt miał straty, fakt nie jest w najwyższej formie ale tak jechać po Argentyńczyku to jest kompromitacja. Dlaczego nie ma choćby wzmianki o wygwizdaniu Ibrahimovica, czyżby redaktor nie słyszał czy nie chciał słyszeć gwizdów, bo jeżeli ktos zawiódł we wczorajszym to po raz kolejny tym kims jest Zlatan Ibrahimovic.
0
Słyszeliście? Camp Nou ma dość pozerstwa...
0
FCB-kat
Dodam tylko że tym facetem miał byc Zlatan, ale jak jest to widzimy.
0
Pedro po raz kolejny ratuje nam tyłek. Ucz sie Zlatanie.
0
Pierwsze gwizdy od Camp Nou dla Ibacadabry.
0
bykunn
Ale on jest przecież tak silny fizycznie, a jaki techniczny, no i realowi strzelił.
0
Spadek poziomu gry jest zatrwazający...
0
misiek112
Oczywiście, że był.
0
tayron36
I cały świat śmieje sie z babola Ikera na Teneryfie.
0
justFCB
He he, Ty to napisałes, tymczasem druga brameczka Gonzalo :(
0
Tymczasem brameczka Higuaina, to jest to- świetna gra bez piłki, przyśpieszenie, zimna krew.
0
Panowie, widzieliście co sie stało Ramseyowi, masakra i wielka tragedia niesamowicie utalentowanego zawodnika- wracaj do zdrowia.
0
arturinho10
"Zlatana nie ma o co winić miał mało piłek, co może ma za każdym razem pakować piłkę do siatki?"- hehe, prawdziwa perełka.
0
blazeq
Teraz widzisz co miałem na myśli jezeli chodzi o Busquetsa?Nie przeliczajmy wszystkiego na statystyki, choć w czasie meczu nie mam zamiaru nikogo obrzucać mięsem.
0
Oceny dobre i jak najbardziej trafne. Co do Busquetsa to przychylam sie do oceny Challengera: zero kreacji w środku pola, bardzo mało odbiorów, mnóstwo strat- jednym słowem cały ciężar rozgrywania akcji spoczywał na Iniescie. I niech uczy sie od Toure jak powinien grać defensywny pomocnik, choć akurat w tym meczu jedynie w końcówce grał na tej pozycji.
0
Na potwierdzenie:
http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=27039
0
"Thiago Alcántara zadebiutował we wczorajszym meczu z Racingiem w La Liga i od razu pokazał na co go stać."- Thiago debiutował w poprzednim sezonie w spotkaniu z Mallorca, to tak na marginesie.
0
challenger
Na pewno tym brakującym ogniwem nie jest Argetynczyk- katastrofa co gra ten zawodnik, Mascherano w Barcelonie to jakiś żart.
0
kris2313
Jakiekolwiek porównania Ibry do Messiego sa żałosne, śmieszne i nie na miejscu, to po pierwsze. Nikt tutaj Bojana nie gloryfikuje, oczywiście, że zagrał bardzo przeciętne zawody tylko jest jedno ale zważywszy na okoliczności. Na takie "ochłapy" jakie Bojan gra w tym sezonie w niczym nie odstawał od poziomu jakim raczy nas Ibrahimovic.
0
Śmiem twierdzić, że gdyby Bojan dostał faktyczną szansę od Pepa nasza gra z przodu wyglądałaby zdecydowanie lepiej niz z Ibrahimovicem. Teneryfa- 5 bramek, Racing- 4 bramki, dużo lepsza wymienność pozycji, gra bez piłki i to jest niezaprzeczalne. Fakt Bojanowi brakuje pewności, lepszego czucia piłki ale Barca jako zespół nic nie traci na braku Szweda i tylko potwierdził to wczorajszy mecz. Mam gdzies jego piętki czy zastawienia piłki, niech wreszcie zacznie biegać i ruszac sie jak pozostali w tym zespole.
0
Absolutnie zgadzam się z Sir Barti co do Busquetsa i również apeluje do redaktorów o obniżenie oceny- nota 5 to kompletne nieporozumienie, pierwsza stracona bramka w największym stopniu obciąża konto właśnie defensywnego pomocnika- od dłuższego czasu ten zawodnik gra fatalnie, kompletnie nie wywiązując sie ze swoich boiskowych zadan,na Vicente Calderon po prostu sie skompromitował.
0
blazeq
Tak wiem, absolutnie nie mam Ci nic do zarzucenia i nie to było moją intencją, naprawde ciekawy artykuł i chwała Twojej osobie za wykonaną prace. Tylko, że tak Sport jak i Mundo Deportivo lubią pewne rzeczy ubarwiać, a szczególnie ostatnio w kwestii wychowanków.
0
Z wielką rezerwa podchodzę do tego typu artykułów z dużą domieszką kolorytu. Owszem barcelonska cantera szkoli wybitnych graczy ale i typowych przeciętniaków(Gabri, Oleguer, itp). Co do w/w graczy to Bartry oceniał nie będę, pół godz. w meczu z Atletico to trochę mało na to, choć trzeba przyznać, że zrobił całkiem dobre wrażenie. Natomiast co do Sergi Roberto- widziałem go w nie tak dawno zakończonych MŚ 17 i wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił, typowy przeciętniak w swojej kategorii wiekowej. Z drugiej strony jeżeli do klubu mają przychodzić kopacze typu Maxwell czy Czygrynsky to faktycznie lepiej dać szansę swoim wychowankom.
0
No dobrze, nie napisałem-moja wina, co nie znaczy, że musisz od razu ripostować wiekiem. Czas pokaze kto ma racje. Dobranoc.
0
Tylko bez takich sarkazmów "kolego".Bądź pewien, że wrócimy jeszcze do tej dyskusji, przyjdzie na to czas. Tymczasem życzę dobrej nocy.
0
Real jest o klase lepszym zespołem od tego z poprzedniego sezonu. Wielcy, nieomylni mędrcy bojanskyboniek i bykunn płaczą ze śmiechu- doprawdy wzruszające: Panie bykunn zobaczymy ile tych punktów straci real i czy tak będziesz kwiczał po sezonie, a co do wypowiedzi tego pana o egzotycznym niku to z reguły gdy komuś brakuje merytorycznych argumentów to zniża sie do takiego właśnie poziomu- na samo dno.
0
A wręcz śmieszne są komentarze, że wczoraj nic się nie stało- zobaczcie w kalendarz to może co po niektórych oświeci co sie stało, tym bardziej, że real jest o klase lepszym zespołem i głupio punktów nie bedzie tracił.Po 2 nie jest to pierwszy tak słaby mecz Barcelony w tym sezonie, trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć, trzeba być ślepym, żeby nie widzieć ile stracił zespół na transferze Ibrahimovica.
0
bykunn
Nie nazwałbym bym tego pechem, mało tego- było to absolutnie do przewidzenia, bodajże w lipcu na tej stronce pewien znakomity felietonista opisał czym grozi brak transferów, niestety szkoda tylko że wycofał sie później z wiekszości słów. Polityka transferowa przed tym sezonem to absolutny skandal, za który niestety w przyszłych wyborach odpowie Laporta- niestety bo ja również uważam, że prezydentura Rosella to nic dobrego dla klubu.
0
To, że Jeffren sie nie nadaje na prawą obronę każdy wiedział tylko czym do jasnej chol... kierował sie Guardiola- na tak dobrego przeciwnika, który nam wybitnie nie leży na wyjazdach na prawą obronę wystawia napastnika, który nie grał na dodatek 2 miesące w piłke.