0

Tylko nie piszcie, że nic sie nie stało- stało się i to bardzo dużo: zobaczcie na terminarz- Real wyjazd, Villareal wyjazd, Mallorca wyjazd, Sevilla wyjazd. Jak najbardziej zasłużone zwyciestwo Atletico. Całą robotę jaką zespół wykonał w poprzednim sezonie, począwszy od pretemporady Pep Guardiola zniszczył transferem Zlatana Ibrahimovica.

0

Przyznam się szczerze, że mnie się ten skład nie podoba- wystawiać gościa, który jest w zasadzie napastnikiem i nie gra przez 2 miesiące, z tak trudnym rywalem na obronie- decyzja bardzo kontrowersyjna wg. mnie.

0

lemoniada

Mój przekaz w poniższym komentarzu był na tyle jasny i zrozumiały, że licytowanie się na słowa, bynajmniej na ich interpretację nie ma większego sensu.

lucsasm

Za to Twoja ilość argumentów jest doprawdy powalająca.Szukajcie a znajdziecie.

0

lemoniada

Idąc Twoim tokiem dyskusji można zapytać: A co zrobił Ibrahimovic w fazie pucharowej CL? Liczyłeś ile bramek nastrzelał?

0

lemoniada

Nikt nie wchodzi w kompetencje Guardioli, my możemy sobie co najwyżej podyskutować i tyle. Oczywiscie, że ciezko pokonać taka Chelsea, ponieważ to znakomita, silna fizycznie drużyna, świetnie poukładana pod wzgl. taktycznym. Czy z Ibrahimovicem będzie łatwiej?- śmiem wątpić. W mojej opinii jutro jest pierwszy mecz z cyklu nie ma miejsca na błędy i tyczy sie to przede wszystkim osoby Szweda. Bo margines tych błędów Ibra już wyczerpał, zważywszy jeszcze na cene.

0

kelevra16

Ty chyba masz jakieś problemy natury emocjonalnej, co komentarz to płacz.

0

Namiętnie na pewno nie oglądam, a gdzie Ty z tym Rubinem widziałeś te wysokie piłki, co? Świetne, prostopadłe podanie od Xaviego za plecy obrońcy zakończone celnym strzałem Szweda- co ma piernik do wiatraka?

Gra bez piłki, pressing: lata świetlne za Kameruńczykiem, to co wnosi więcej?Jedna i ta sama gadka od początku sezonu,

0

kepasa90

Dawno większych głupot nie czytałem-

"można grać na niego długie piłki, z którymi szwed sobie bez problemu poradzi, dzięki swoim znakomitym warunkom fizycznym"- tak, Barca i długie piłki, faktycznie znakomite rozwiązanie

"Również Ibra lepiej sobie poradzi z angielskimi zespołami, gdzie siła fizyczna jest prawie najważniejsza"- może tak, może nie, jak na razie sobie nie radził, skoro siła fizyczna jest prawie najważniejsza to niech Messi czy Iniesta nie wychodzą na boisko.

0

Dopóki są wyniki, boiskowa indolencja Szweda nie ma jeszcze wielkiego znaczenia, jednakże kluczowa i najważniejsza część sezonu zbliża się wielkimi krokami, albo zacznie strzelać i wniesie do zespołu to po co go tutaj sprowadzono-nową jakość- albo do widzenia Panie Zlatanie.

0

sphinks

"jego gra jest bardzo dobra..."

Nie jest, jego gra jest katastrofalna, a gra tylko dlatego, że kosztował 50 baniek. Temu gościowi nie chce się nawet biegać.

0

Bykunn

Póki co nie ma się co pastwic nad Szwedem, z ocena nalezy sie wstrzymać przynajmniej do końca tego sezonu, ale to dobrze że jest coraz wiecej fanów potrafiących realne spojrzeć na transfer i postawe Ibrahimovica, bo od czasu przyjscia do Barcelony poza pojedynczymi przebłyskami, na pewno nie prezentuje tego, po co go tutaj sprowadzono.

0

FCB-kat

Nic dodać, nic ująć- Barcelona potrzebuje "napastnika o profilu Eto".

0

kelevra16

O tak, udowodniłeś- "szybki" jak błyskawica i niech tak pozostanie, pojęcie względne.

0

kelevra16

W tym sęk, że za dużo tych zespołów nie wymieniłeś.

0

kelevra16

"nie ma pozytku ze wzrostu Ibry? a ciekawe kto wybija pilke z roznych z pierwszego slupka i kto trzelil 4 gole z bani w tym sezonie?" - aha, czyli po to zapłacono 70 baniek, żeby wybijał piłkę po rożnym z pierwszego słupka, nawet Saviola strzelał z bani.

"skoro ty mowisz, ze Ibra nie jest szybki, to poogladaj sobie jego mecze w Interze"- wystarczy mi to co widzę teraz w Barcelonie.

0

Wynik lepszy niż gra, choć jak na grę w 9 to i tak jest nieźle- Henry odcina już kupony od swojej wielkiej kariery, a Ibrahimovic w Barcelonie wygląda jak Rasiak w Premier League (z całym szacunkiem dla Rasiaka).

0

Tak czytam sobie te wasze komentarze i co ciekawe jedynym argumentem na obronę dokonań Ibrahimovica jest osoba Samuela Eto, to wy bez przerwy odnosicie się do Kameruńczyka. Poza tym nie macie żadnych argumentów, żadnych konkretnych argumentów, bo takich być nie może, "Ibrahimovic gra w zupełnie innej bajcie niż jego koledzy"(Orłowski).Z jednym jestem się w stanie zgodzić- na ocenę transferu Ibrahimovica jest jeszcze za wcześnie, przed nami liga i liga mistrzów, gdzie nie ma już miejsca na błędy, więc przyjdzie na nią czas tylko nie wpierajcie nikomu, że jest dobrze, cudownie, rewelacyjnie bo na razie nie jest.

0

Wesol03

Tak miał rację, amen.

stricker

"To nie jest problem Ibry"- nie,św Mikołaja.

0

Wspaniały mecz i wielkie brawa dla Barcelony, trudno panowie nie udało się ale wiecznie nie będziemy wygrywac. To co robił dzis Iniesta to po prostu poezja, jednego niestety nie przeżałuje- Zlatana Ibrahimovica w koszulce Blaugrana- a tezy o nowej jakości dzięki grze Szweda włóżcie sobie między bajki.Dobranoc.

0

Podsumowując dzisiejsze spotkanie, chciałbym zwrócić tylko na jeden aspekt naszej gry- pressing i odbiór piłki, czyli coś co było absolutną podstawą wygrania trypletu- czy wy to widzicie?, czy widzicie tą różnicę?

0

Wszystko wraca do normalności i dobrze, szkoda tylko, że tak szybko- za szybko. Pokora- zapamiętajmy to słowo. Dobranoc.

0

Looky

Jak najbardziej powinny być i pora zacząć z tym robic porządek.

0

Jak na debiut w lidze i to z tak wymagajacym rywalem to można powiedziec, że było to bardzo dobre spotkanie młodego pomocnika. Znakomite prostopadłe podanie do Henryego, niesamowity spokój i siła fizyczna, mało stat, teraz potrzeba tylko czasu i regularnej gry w pierwszym zespole.

0

maciej83

A w meczu z Espanyolem nie zrobił? Dobrze, że go Guardiola ściągnął bo do końcowego gwizdka by nie dotrwał.

0

Ja osobiście chętnie zobaczyłbym na szpicy Pedro, uważam że kiepski z niego skrzydłowy ale świetna dziewiątka, prawdziwy kiler pola karnego z świetnie ułożoną stopą.

0

Pyrzo_Barca

Nie sądze że zobaczymy Bojana od pierwszej minuty, kompletnie nie ma do niego zaufania Pep Guardiola.

0

Dobra, trochę odreagowałem przy kilku piwkach i teraz podzielę sie kilkoma swoimi nic niewartymi myślami odnośnie tego spotkania. Barcelona zagrała dziś bardzo słabo i niezasłużenie zremisowała bo powinna przegrać. Pierwsza rzecz- Sergio Busquets- to jest dramat co wyprawia ten zawodnik na pozycji dmc- jego rolą nie jest kiwka czy zakładanie piłkarskich siat na własnej połowie boiska, 3 katastrofalne straty po których powinny paść bramki dla Villareal, nie było go tam gdzie powinien być przy akcji po której Barca straciła bramkę(zwyczajnie spóźniony), jeszcze zapłacze Guardiola za Toure.

Duga sprawa- Zlatan Ibrahimovic: apeluje tutaj o resztki obiektywizmu drodzy redaktorzy w stosunku do osoby Szweda- nie dość że rozegrał kolejne fatalne zawody, to takie zachowanie jak to w 89min nie powinno mieć nigdy miejsca, tym bardziej w klubie, który występuje jako mes que un club.

0

Bardzo dobry mecz Jonathana Dos Santosa, jak na pierwszy mecz i to z takim rywalem to zasługuje na wielkie brawa, najsłabszy Ibrahimovic.

0

Sport natomiast podaje, iż oprócz Thiago i Jonathana trzecim wzmocnieniem na styczeń bedzie Oriol Romeu.

0

Łatwo jest wydać 100 mln i szczycić sie jakiego to my zawodnika nie posiadamy, może niech wreszcie wielki real sobie wychowa zawodnika i wtedy marca liczy punkty za poszczególne umiejętnosci- choćby już z tego powodu porównanie jest kompletnie nie na miejscu - Messi jest wychowankiem Barcy, to Barca ukształtowała go piłkarsko, dała mu wszystko, Ronaldo to piłkarski najemnik i gdyby nie miliony Pereza to widziałby biel w telewizji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?