szczel11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
piłkareczka
Trafiłaś w sedno, taka jest uroda tych plebiscytów i trzeba to przyjąć do zasra... wiadomości. A co do miny Cristiano- błazenada tego grajka przechodzi już ludzkie pojecie.
0
Jeffren wypada na ponad miesiąc, zakup lewoskrzydłowego to absolutna konieczność
0
Marquez-Milito: środek obrony,
Bartra-Maxwel: prawa, lewa obrona
Czyhrynski: defensywny środkowy pomocnik
Jeffren-Vazquez: prawy, lewy atak
Reszta wiadomo
0
gczoo77
Nic dodać, nic ująć- nie po raz pierwszy Ibrahimovic ma zdecydowanie zawyżoną ocenę, ale widać, ze tak ta piętka urzekła redaktorów, iż od razu 7 sie należy- 86 min 20 s. Pique z linii obrony biegnie do bramkarza a mający najblizej do niego Szwed drapie sie po jaj...
0
arkady
Wiem, że jesteś bardzo podniecony, ale myśmy w tym roku wygrywali tak co drugi mecz więc oszczędź sobie takich gadek na tej stronce." LOS BLANCOS"- chyba LOS MARKET, dajcie jeszcze 200 baniek, to wtedy gra sie wam bedzie kleić że ho,ho.
0
FCB-kat
Tak, tak- dzisiaj jest Ibracadabra w całej okazałości.
0
Riv.
Z Valencia i Interem(home) Ibrahimovic nie grał.
0
JimMorrisonFCB
Skoro tak polecasz tą Wikipedię to myślę, ze powinieneś jeszcze raz tam zajrzeć- tym razem na słowo "zinterpretować". Osobiście dziękuję Ci za rade, na pewno z niej skorzystam(ironia).
"Ibra wykorzystuje to co ma", vide Rubin Kazań away.
0
JimMorrisonFCB
To Ty też mi coś powiedz:gdzie ja napisałem "słaby Zlatan", "harujący jak wół wykorzystujący każdą stuprocentową okazję"?
0
"w zeszłym sezonie aż tak nie było to widoczne"- nie było bo było zdecydowanie więcej prostopadłych podań na wolne pole do których Eto potrafił dojść, dużo szybsza gra, szybkie kontry, lepsza gra bez piłki, lepsza wymienność pozycji na co wydatny wpływ miał właśnie środkowy napastnik.
0
"To nic że Ibra nastrzela bramek"- wcale ich tak wiele nie nastrzelał jak do tej pory, "świetnie rozumie się z Messim"- ja tego nie dostrzegłem,
"genialnie pasuje do stylu Barcy"- w ogóle nie pasuje, asystuje- jedyny, "niedurnowaty" argument.
0
JimMorrisonFCB
No tak, w tamtym sezonie parkowania nie było...
0
JimMorrisonFCB
Czytanie ze zrozumieniem się kłania to raz, dwa- mnie się nic nie wydawało,chyba po to sprowadzono Szweda za niebagatelne pieniądze( sensu largo).
0
Jeszcze jedno, skoro tak dobrze idzie wam liczenie tych bramek Ibrahimovica, to może policzycie ile bramek na tym samym etapie rozgrywek liga bbva miał Eto- otóż dla przypomnienia: 15- średnia jednej strzelonej bramki na jedno spotkanie- to jest dopiero jakość.
0
Może wreszcie wymyślicie jakieś lepsze argumenty niż np. "tamten sezon byl wyjatkowy"- po to sprowadzono napastnika za 70 baniek żeby wszyscy widzieli tę nową a przede wszystkim lepszą jakośc. Czy my widzimy lepsza jakość- nie wydaje mi się- to jest tak jak z tymi statystykami, że barca ma najlepszy początek w historii- tak ma, ale wszyscy z was woleliby widzieć Barcę z poprzedniego sezonu.
0
Moyart
Jeżeli juz kogos cytujesz to zrób to przynajmniej poprawnie, wyraźnie napisałem że takich karnych się NIE gwiżdże, a jeżeli nie wiesz co to znaczy to nic Ci na to nie poradzę.
0
Moyrat
Jeszcze jedna kwestia- nikt by nawet nie rozpamiętywał tego czy był karny czy też nie przy wyniku 2 czy 3- 0, zagwizdałby czy nie, co za różnica, ale przy stanie 0-0 takich karnych się nie gwiżdże.
0
Bo idąc Twoim tokiem rozumowania faktycznie trzeba by było było gwizdać po 4, 5 karnych dla jednej drużyny w jednym spotkaniu. Nie przesadzajmy Moyrat, każdy ma jednak swoje zdanie na ten temat i trzeba je uszanować.
0
realny89
Nie porównuj i nie zestawiaj tutaj więcej tego, waszego aktorzyny z jakimkolwiek piłkarzem FCB, bo nas po prostu obrażasz.
0
Moyart
Sam sobie zaprzeczasz, takich karnych sie nie gwiżdże i nie powinno sie gwizdac, to jest piłka- gra kontaktowa, nie przesadzajmy.
0
A wracając do wczorajszego spotkania realu z valencia to gratuluje kibicom realu zwycięstwa- jak najbardziej zasłużonego po bardzo dobrej grze, niesamowity jest ten Higuain.
0
Moyart
Bzdura- takich karnych się nie gwiżdże, koniec, kropka.
0
miszczu2006
Nie chodzi o to że ją zwalnia, chodzi o to że jej nie przyspiesza.
0
Pyrzo_Barca
Ja niestety nie mogę tego powiedzieć, jego gra bez piłki mnie dobija... Brakuje mi szybkich akcji, kontr, prostopadłych podań na wolne pole, dużo Barcelona straciła w porównaniu z zeszłym sezonem.
0
Witam Pyrzo_Barca. Co sądzisz o dzisiejszym występie Ibrahimovica?
0
Ale trzeba to obiektywnie przyznać,że nie licząc początku real gra dziś znakomicie i jak najbardziej zasłużenie prowadzi.
0
ViscaBarca!
"Bo on stoi i czeka na pilke do nogi zamiast wbiegac w uliczke"- wreszcie ktoś to zauważył, dodam jeszcze, że bardzo traci na tym gra ofensywna Barcelony.
0
wtyczka
Tak widziałem- 3,4 dobre zagrania to trochę mało by powiedzieć że zagrał super, poza tym powinien był dostać czerwień jak nic. A powiedz mi ile prostopadłych podań na wolne pole za linię obrony do Zlatana widziałeś?
0
Riv.
Takie jest Twoje zdanie i ja je szanuje, po części masz trochę racji- peace.
0
gilbert3
Z tym dzieckiem to mnie trochę rozbawiłeś, ale nie mam o to do Ciebie pretensji, tak ma 11 goli, wiem że wszystko przeliczacie na bramki, ja patrze na to trochę z innej strony, dlaczego chybiony transfer to Ci napisze na koniec sezonu, bądź pewien że się Tobie(i nie tylko Tobie) przypomnę.