0

stefek : Jak najbardziej się z tobą zgadzam.- w 100%. Pozdro

0

Może mi ktoś wyjaśnić na czym wy opieracie swój optymizm i wiare w trenera Guardiole?Fakt był znakomitym piłkarzem ale jakim będzie trenerem tego nie wie nikt.Nie widać żadnej koncepcji tej drużyny, brak skrzydeł, nie ma gry z pierwszej piłki, w dalszym ciągu dziurawa obrona i do tego jeszcze słaba ofensywa.Bo ja juz sam nie wiem co o tym myslec

0

nie martwcie się. Za rok grającym trenerem będzie Leo Messi- sukces gwarantowany. Liga, liga mistrzów, copa dek rey nasze.

0

nie matwcie sie. Za rok grającym trenerem będzie Leo Messi- sukces gwarantowany. A wtedy liga, liga mistzów, copa del rey nasze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?