szczel11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dramatycznie słaby mecz, dramatycznie słaba Barcelona, gdyby sędzia miał jaja to Ibrahimovic nie powinien był skończyć tego meczu- dzisiejsze spotkanie tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że transfer Ibrahimovica to wielkie nieporozumienie, większym jest tylko sprowadzenie Maxwela. Henry, Maxwel, Ibrahimovic najsłabsi, Toure najlepszy.Miłej nocy życzę.
0
Balian88888
A co się ma dziać- Messi to nie maszyna, nie będzie w każdym meczu walił po 3,4 bramy, wazne że ma te sytuacje, po drugie Messi jest młodym zawodnikiem, brakuje troche doświadczena czy cwaniactwa pod bramką ale to przyjdzie z wiekiem.
0
Osobą, która pomogła wpuścic szmatę VV jest zdecydowanie nie Puyol, nie Pique a Dani Alves po stracie którego musiał faulowac Pique- bezmyślne zagranie piętką na własnej połowie. Wreszcie dobra i adekwatna ocena dla Ibrahimovica. Reszta ocen tez trafna.
0
Witam wszystkich- osobiście jestem ciekaw tylko jednej rzeczy- czy przy wystawianiu ocen za ten mecz redaktorzy wreszcie zdobędą się na odrobinę obiektywizmu w stosunku do Ibrahimovica,bo ostatnio ciezko o to, brawa dla Abidala- jedna z najjaśniejszych postaci ostatnich tygodni.
0
Panowie ale taki jest fakt- ławe grzeje jeden z najlepszych dmc na świecie, który taką głowke wygrywa z palcem w du... a Busquets po raz kolejny rozdaje prezenty.
0
GaGo8
"Chciałem nawiązać do tego,że jednak taka wielka przepaść między nami nie jest, prawda?"- oczywiście, że nie, 300 baniek zrobiło swoje.
0
Pyrzo_Barca
Niestety gczoo77 ma rację co do Busquetsa- tak defensywny pomocnik nie powinien grać a tym bardziej w takim spotkaniu- nie chodzi tu tylko o czerwień ale przede wszystkim nonszalancję w grze.
0
To co grał dziś Puyoles to jest poezja, nasz kapitan jest wielki.
0
Nie będe krytykował poszczególnych zawodników ale to co wyprawia dziś Henry woła o pomstę do nieba- bardzo źle to wszystko Guardiola wymyślił.
0
Wygląda to bardzo źle jak na razie. Taktycznie Barcelona gra katastrofalnie.
0
mazi183
Na N nie ma al jazeera sport +3 i na pewno na tym kanale meczu nie zobaczysz, faktycznie w/w nazwa kanału sie zgadza ale nic poza tym.
0
czarna wołga
A co najgorsze o transferze Brazylijczyka decydowała nie klasa zawodnika a układy i interesy z firmą traffic. To samo z Henrique- 10 baniek za zawodnika, który nie jest w stanie przebić sie do pierwszego składu Racingu.
0
FCB-kat
Pytanie tylko, czy jest to wina Guardioli czy może dyrektora sportowego Begiristaina?
0
Pyrzo_Barca
"nie bez przyczyny Pedro czy Bojan sa w Barcelonie, umiejetnosci maja odpowiednie"- niestety nie mają, a już na pewno nie mają by grać i wygrywać w takich spotkaniach jak te dwa najbliższe, które nas czekają.
0
Oj tam, i tak Messi był bez formy, przeszkadzał by tylko, a tak przynajmniej zagra genialny, strzelający gola za golem Pedro.No i może wreszcie Begiristain odwiesi buty z kołka- świeży, wypoczęty na plażach Stanów Zjednoczonych.
0
misugi
Na szczęście każdy ma swoje własne, odrębne zdanie, można fajnie podyskutować. Moje jest takie w myśl starej zasady- masz przeciwnika na łopatkach to go wykończ. Chelsea tego nie zrobiła i zapłaciła za to. Twoje jest inne i je szanuje.
Jeszcze jedno- pamiętasz, kogo obiecał sprowadzić Laporta w zamian za zwycięstwo w wyborach, a kogo sprowadził? Bez Brazylijczyka nie byłoby żadnej ery Franka Rijkaarda.(oczywiście to moja subiektywna opinia). Pozdrawiam
0
misugi
Ja nie przecze, że Hiddink to znakomity szkoleniowec, tak, znakomity to fachowiec ale też popełnia błędy i jeden z nich popełnił( na całe szczęście) z Barcą- miał nas na łopatkach, graliśmy w 10 i zamiast za wszelką cenę dążyć do zdobycia bramki to on jeszcze Drogbę ściągnął- brakiem szczęścia tego nie nazwę. Oczywiście -"On wiedział co robi i nie mógł zrobić inaczej", ale w niczym nas nie rozpracował, tak grał Real na Camp Nou i dzięki temu przegrał "tylko" 2-0, nie inaczej wygrał i Espanyol.
A dlaczego mamy nie oczekiwać, że Guardiola będzie wyjątkiem od reguły ?Może to właśnie Pep będzie tym wyjątkiem.
0
misugi
"Guus Hiddink zrobił to perfekcyjnie i pokazał, że forma piłkarzy to nie wszystko- Hiddink nie rozpracował Barcelony, nie wymyślił nic nowego, zagrał ohydny antyfutbol, który nie przystoi klasowej drużynie, a już na pewno nie perfekcyjny skoro Chelsea odpadła.
"Zauważ, że każdy klub który dominował w Europie na dłuższą metę zmieniał..."- a po co sięgać aż tak daleko- weźmy np. Fergusona- świetny Manchester, którym dowodził Roy Keane, w którym grali Yorke, Cole, aż do teraz: zeszły rok zwycięstwo w CL, w tym finał: Ronaldo, Rooney, Ferdinand- czy porażka z Barcą oznacza koniec ery Sir Alexa? Ferguson= własna filozofia i styl prowadzenia zespołu, nikt tam nie wymaga by co roku zdobywał Puchar Europy.Nie łudźmy sie Guardiola też nie zawsze będzie wygrywał, jego wielkość poznamy jak i czy będzie wracał.
"Nowi trenerzy - nowa świeżość i nowe pomysły"- oczywiście, że tak, tyle że czasem lepsze, czasem gorsze pomysły, nowa świeżość i nowe pomysły-np. nowi zawodnicy.
Ibrahimovic został sprowadzony po to by dać coś nowego Barcelonie, czy daje- kwestia subiektywna.
"Dlatego teraz wielki test przed Guardiolą"- zgadzam się w 100%.
0
misugi
Nie do końca się z Tobą zgadzam. Na sukces składa się bardzo wiele czynników, a decydujące znaczenie mają najmniejsze detale i szczególiki. Jeżel w formie są tacy zawodnicy jak Messi, Xavi, Iniesta to kto jest w stanie rozpracować Barcelonę?- to jest geniusz fantastycznych piłkarzy. Warunkiem jest forma- ta fizyczna, a przede wszystkim psychiczna, o której znowu decydują szczegóły. Barcelona Cruyffa poległa z wielkim, fantastycznym, genialnym Milanem i trzeba o tym pamiętać dlatego daleki jestem od nazwania tego klęską. Era Rijkaarda też nie zakończyła się przez jedną czy drugą porazkę, wiele czynników złożyło sie na jej koniec. A czy Barca Guardioli różni się bardzo od tej Rijkaarda?- ta sama filozofia gry, ten sam system, zmienili się tylko główni aktorzy: był fenomen Ronaldinho, jest "wielka trójka"- zmienili się wykonawcy. I tu moim zdaniem jest klucz do przyszłych sukcesów Guardioli- trafione transfery, nowi piłkarze dający nową jakość całości- zespołowi. Najlepszym przykładem jest tutaj transfer Daniego Alvesa, ile jeden tylko obrońca wniósł do tego zespołu.
Dla mnie osobiście największą magią Barcelony Guardioli jest błyskawiczny odbiór piłki, pressing bo jeżeli to funkcjonuje z Barcą nikt nie ma szans(L. Orłowski), to wtedy "drużyna ma jakość doskonale skoordynowanego organizmu, którego wszystkie części, pozornie podporządkowane jednemu umysłowi, poruszają się w jednym celu".
Dlatego to nienowe pomysły na grę czy zaskoczenie czymś nowym są najważniejsze a wykonawcy, którzy swoje nowe jak i trenera pomysły wdrażają.
0
Otóż to freju, Barcelona to nie miejsce na eksperymenty- za dużo już tych niepowodzeń, nie stać nas na kolejne tego typu wynalazki.
0
freju
O jakim rozwijaniu Ty piszesz? Henrique rozwija się na ławce rezerwowych w słabiutkim Racingu, K9 na trybunach w Lizbonie, a Caceres nigdy nie miał uznania u Guardioli- nie ta klasa na Barcę.
0
Jedna zasadnicza kwestia- Barcelonę stać na Silve, stać na Mate, stać na Fabregasa, nie stać na kolejne idiotyczne wynalazki Begiristaina. Jak już wcześniej napisał donfajda, ok. 60 baniek wyrzuconych w błoto- przerażająca kwota.
0
* w Barcelonie.
0
Robinho za 30 mln euro? Niech dyrektor Txiki pojedzie lepiej na Vicente Calderon i zobaczy co gra David Silva- poezja, ten gość wart jest każdych pieniędzy, środek, lewa, prawa strona, gra na pamięć z Xavim i Iniestą. Silva musi grać
0
Ten zawodnik nie powinien był nigdy zakładać koszulki w kolorach BlauGrana, a ta skandaliczna wypowiedź jest tego najlepszym potwierdzeniem.
0
madridista21
Popieram w 100% twoją wypowiedź, kompletnie nie rozumiem z czego tu się śmiać- chyba z własnej głupoty. Eh, tragiczna wiadomość, wieczny odpoczynek....
0
MadMike
"Porównując osiągnięcia tych zawodników w oderwaniu od klubów w których grali z pewnością lepiej wypada Zlatan..."- gratuluję poczucia humoru ale nie ośmieszaj się już więcej.
0
nioton
Na jakich zasadach można zakupić taką kartę, bardzo bym prosił o pomoc w tej sprawie bo sam nosze się z zamiarem kupna takowej karty a za bardzo sie na tym nie znam. Z tego co wiem to nie na wszystkich dekoderach działa ta karta.
0
Jonathan Dos S
Wyluzuj trochę. Im trudniejszy mecz tym słabszy Zlatan. Potwierdza się to co pokazywał w Interze- z ogórkami strzelał bramki jak na zawołanie, ale już na przykład w fazie pucharowej nie strzelił nic. Dlaczego porównujesz Szweda z Eto tylko przez pryzmat strzelonych goli czy asyst, może porównasz grę obronną, pressing, grę bez piłki, ilość sytuacji strzeleckich. Osobiście mam gdzieś indywidualne dokonania poszczególnych zawodników, liczy się zespół, a ten był dużo mocniejszy z Eto. Transfer Ibrahimovica- boiskowego lenia wyjdzie bokiem tej drużynie, zobaczycie- uwierzycie.
0
DAMIANR10
Niestety tak ale nie jest źle, ważne że meczyk można oglądać i to w tw.