23 czerwca 2009, 14:11
0
BAN
21 czerwca 2009, 12:13
dla takich chwil warto żyć !!!
19 czerwca 2009, 16:35
zgadzam sie z m_d .
19 czerwca 2009, 11:29
Nadal chcę żeby ekipę Blaugrany wzmocnił Ribery :]
19 czerwca 2009, 11:28
Bardzo dobra informacja :]
9 czerwca 2009, 13:01
Ribery musi trafić do Barcelony !!!
6 czerwca 2009, 13:29
Po kiego grzyba kupować Forlana lub Ibrahimovica skoro mamy Eto'o !!! .
13 czerwca 2009, 21:39
Zgadzam z z JaCkNWA !!! . Najważniejszy jest Ribery !!!
21 maja 2009, 15:59
kapitalne koszulki . podobają mi sie :)
16 czerwca 2009, 16:38
Malouda - BAD IDEA !!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN
0
dla takich chwil warto żyć !!!
0
zgadzam sie z m_d .
0
Nadal chcę żeby ekipę Blaugrany wzmocnił Ribery :]
0
Bardzo dobra informacja :]
0
Ribery musi trafić do Barcelony !!!
0
Po kiego grzyba kupować Forlana lub Ibrahimovica skoro mamy Eto'o !!! .
0
Zgadzam z z JaCkNWA !!! . Najważniejszy jest Ribery !!!
0
kapitalne koszulki . podobają mi sie :)
0
Malouda - BAD IDEA !!!