0

BAN

0

dla takich chwil warto żyć !!!

0

zgadzam sie z m_d .

0

Nadal chcę żeby ekipę Blaugrany wzmocnił Ribery :]

0

Bardzo dobra informacja :]

0

Malouda - BAD IDEA !!!

0

Zgadzam z z JaCkNWA !!! . Najważniejszy jest Ribery !!!

0

Uffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ... . Super .

0

Ribery apeluję : Przejdź do Barcelony !!! . PS. Nie zapominajmy o Lahmie który moim zdaniem powinien trafić do Blaugrany .

0

i bardzo dobrze .

0

Recpect !!!

0

Ribery musi trafić do Barcelony !!!

0

Ja go chcę w Barcelonie :).

0

Ribery , Lahm i przedłużenie kontraktu z Eto'o .

0

Po kiego grzyba kupować Forlana lub Ibrahimovica skoro mamy Eto'o !!! .

0

Bad idea . Przecież Eto'o jest 100 razy lepszy od tej łajzy Ivrahimovica :/ . Niech nawet nie żartują sobie . Eto'o musi zostać i tyle .

0

Ribery , Lahm , Evra i tyle . Wystarczy . Będą kupieni , będą sukcesy . Gwarantuje .

0

Pep Guardiola to trener na którego czekałem . Jeżeli chodzi o transfery to Ribery i Lahm .

0

Ronaldo ty łajzo . Jak nie umiesz sie zachowac far play to zamknij swój głupi ryj !!! Żal mi ciebie

0

Taka mi sie jedynastka marzy .

0

Blaugrano !!! Jestem z Wami całym moim sercem !!!

0

będzie zajebiście ciężko ale wierzę w Dumę Kataloni .

0

Henry trzymam kciuki !!!

0

kapitalne koszulki . podobają mi sie :)

0

Oby do transferu nie diszło . Ja chcę Lahma .

0

dla mnie bomba . Lahm i jeszcze przy okazji Ribery . Sami pomyślcie . 100% na tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?