szeryf1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN
0
dla takich chwil warto żyć !!!
0
zgadzam sie z m_d .
0
Nadal chcę żeby ekipę Blaugrany wzmocnił Ribery :]
0
Bardzo dobra informacja :]
0
Malouda - BAD IDEA !!!
0
Zgadzam z z JaCkNWA !!! . Najważniejszy jest Ribery !!!
0
Uffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ... . Super .
0
Ribery apeluję : Przejdź do Barcelony !!! . PS. Nie zapominajmy o Lahmie który moim zdaniem powinien trafić do Blaugrany .
0
i bardzo dobrze .
0
Recpect !!!
0
Ribery musi trafić do Barcelony !!!
0
Ja go chcę w Barcelonie :).
0
Ribery , Lahm i przedłużenie kontraktu z Eto'o .
0
Po kiego grzyba kupować Forlana lub Ibrahimovica skoro mamy Eto'o !!! .
0
Bad idea . Przecież Eto'o jest 100 razy lepszy od tej łajzy Ivrahimovica :/ . Niech nawet nie żartują sobie . Eto'o musi zostać i tyle .
0
Ribery , Lahm , Evra i tyle . Wystarczy . Będą kupieni , będą sukcesy . Gwarantuje .
0
Pep Guardiola to trener na którego czekałem . Jeżeli chodzi o transfery to Ribery i Lahm .
0
Ronaldo ty łajzo . Jak nie umiesz sie zachowac far play to zamknij swój głupi ryj !!! Żal mi ciebie
0
Taka mi sie jedynastka marzy .
0
Blaugrano !!! Jestem z Wami całym moim sercem !!!
0
będzie zajebiście ciężko ale wierzę w Dumę Kataloni .
0
Henry trzymam kciuki !!!
0
kapitalne koszulki . podobają mi sie :)
0
Oby do transferu nie diszło . Ja chcę Lahma .
0
dla mnie bomba . Lahm i jeszcze przy okazji Ribery . Sami pomyślcie . 100% na tak