Przecież każdy wie, że to będzie mecz wielkiego ryzyka i nawet przy najmniejszych faulach sędzia będzie przez wszystkich okrążony. Beckenbauer ma jak najbardziej racje, że będzie wielkie wywieranie presji i małe faule, ale to ze strony wszystkich klubów w końcu to półfinał LM.
Komentarze
0
Przecież każdy wie, że to będzie mecz wielkiego ryzyka i nawet przy najmniejszych faulach sędzia będzie przez wszystkich okrążony. Beckenbauer ma jak najbardziej racje, że będzie wielkie wywieranie presji i małe faule, ale to ze strony wszystkich klubów w końcu to półfinał LM.
0
wystarczyu odswierzyc strone....
0
Cule1999
i gdzie ten napastnik będzie grał? na ławce?
0
fffj,
Podaj stronkę, gdzie to pisze.
0
Ciężki mecz nas czeka.
0
Glory
Czy ty tu nie widzisz ręki?
0
wystarczyu odswierzyc strone....
0
Tu masz troche lepszą jakość
0
sqr3byq
Wtedy Barca by przegrywała mecze. Np. z Milanem.
0
Hahah, nie tej, wgle nie widać.