O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 24
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Przecież każdy wie, że to będzie mecz wielkiego ryzyka i nawet przy najmniejszych faulach sędzia będzie przez wszystkich okrążony. Beckenbauer ma jak najbardziej racje, że będzie wielkie wywieranie presji i małe faule, ale to ze strony wszystkich klubów w końcu to półfinał LM.

0

wystarczyu odswierzyc strone....

0

Cule1999
i gdzie ten napastnik będzie grał? na ławce?

0

fffj,
Podaj stronkę, gdzie to pisze.

0

Ciężki mecz nas czeka.

Zobacz wszystkie

0

Glory
Czy ty tu nie widzisz ręki?

0

wystarczyu odswierzyc strone....

0


Tu masz troche lepszą jakość

0

sqr3byq
Wtedy Barca by przegrywała mecze. Np. z Milanem.

0

Hahah, nie tej, wgle nie widać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?