0

Przecież każdy wie, że to będzie mecz wielkiego ryzyka i nawet przy najmniejszych faulach sędzia będzie przez wszystkich okrążony. Beckenbauer ma jak najbardziej racje, że będzie wielkie wywieranie presji i małe faule, ale to ze strony wszystkich klubów w końcu to półfinał LM.

0

wystarczyu odswierzyc strone....

0

Cule1999
i gdzie ten napastnik będzie grał? na ławce?

0

fffj,
Podaj stronkę, gdzie to pisze.

0

Ciężki mecz nas czeka.

0

mitx
Już wiele razy zmieniali ocenę zawodnika, dzięki argumentacji, więc się nie bój.

0

zxcvbnmasdqwe
To, że ty tak nie sądzisz, nie znaczy że tak nie będzie. Gdy wprowadzą ACTA możemy się pożegnać z meczykami na internecie czy chociażby z youtubem. Tak samo będą mogli zamknąć fcbarca.com za to że linkuje do meczów/bramek.

0

DamianWST
Czemu mają to podawać, skoro LL się jeszcze nei skończyła?
Rok się kończy i dlatego są te statystyki., nie wiem o co ci chodzi?

0

katallonczyk16
czemu niby mamy wszyscy być kibicami Valencii na ten mecz?

0

sqr3byq
Wtedy Barca by przegrywała mecze. Np. z Milanem.

0

a to wiadomo z ? onetu?

0

Hahah, nie tej, wgle nie widać.

0


Tu masz troche lepszą jakość

0

Glory
Czy ty tu nie widzisz ręki?

0

Czemu Abidal zszedł z boiska?

0

O widze że już naprawiliście...

0

No to juz przesada, za co Szulcek został zbanowany? Za to że się pytał o tapete?

0

pawelkolejarz

Tak o tą dzięki!

0

Witam. Od razu po GRan Derbi ktoś zamieścił tu taką fajną tapetkę z tego meczu. Ma ktoś może link do niej? Były zdjęcia zawodników którzy strzlili gole i był 2 x Villa.

0

Witam. Od razu po GRan Derbi ktoś zamieścił tu taką fajną tapetkę z tego meczu. Ma ktoś może link do niej? Były zdjęcia zawodników którzy strzlili gole i był 2 x Villa.

0

Witam, od razu po Gran Derbi ktoś wstawił tutaj tapetkę super z gran Derbi. Możecie mi podać ją? Były na niej zdjęcia wszystkich co strzelili gole. 2x Villa był.

0

czemu Puyol nie gra?

0

Dobry news :)

Szkoda że są tylko 3 pierwsze bramki...

0

achmed channel is offline...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?