0

trzeba kupować a nie informować i nie kupować bo zaraz kupi go jakiś dobry klub i kolejny zawodnik z listy oczekiwań zniknie i od razu Matta Hummelsa i będzie dobrze

0

brak słów

0

no nie mam takiej opcji Cesca zostaje w BARCELONIE

0

no i fajnie

2

Alexis zostaje w Barcelonie sprzedajcie tych co nic nie grali w tym sezonie

0

cesca zostaje w Barcelonie

0

spoko są ciekawe kiedy będą w sprzedaży

0

Cesc Fàbregas zostaje w Barcy a możecie sprzedać lub wypożyczyć tych co nic w klubie nie robią

0

no spoko spoko

0

kiedy będą pokazane nowe koszulki na sezon 14/15 i szału nie mam z tymi okładkami gazet

0

Dziękujemy

0

i oby tak zostało

1

wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!

0

no i fajnie :)

4

Alexis zostaje w BARCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

0

Cesca zostaje w Barcy

11

gdzie Real nie może tam sędzia pomorze tak jak wczorajszym meczu z Valencią

0

[*] pamiętamy

0

ten i ten przyjdzie i będzie spoko

0

no w końcu
BRAWO!!!!!

0

wiedziałem

0

Po raz pierwszy się zgodzę z zawodnikiem Realu .

3

chłopakowi wpadł słaby sezon to odrazy trzeba go sprzedać bo już myślą , że nic z niego nie będzie a tu akurat nie prawda . Jeszcze zobaczycie jaką klasę pokaże w Brazylii i w nowym sezonie pokłony dla Messiego

0

no chyba nie

1

Alba wracaj szybko do zdrowia

0

Kolejny żenujący mecz Barcy. Adios Alves , Adios Tata .

0

Hej Barca Tylko Zwycięstwo !!!!!! :)

0

brak słów

0

To jest jakaś MASAKRA , żeby od 16 minuty aż do końca meczu nie strzelić żadnej bramki to naprawdę już nie jest śmieszne tylko żenujące a co będzie w środę jak będą grali z Realem w finale Pucharu Króla też tak zagrają jak z Granadą czy w LM z Atletico to dzisiaj mogę powiedzieć , że pucharu króla w taki sposób w tym sezonie nie zdobędą. :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?