szybson26
Dołączył/a: sierpień 2012
Sosnowiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
trzeba kupować a nie informować i nie kupować bo zaraz kupi go jakiś dobry klub i kolejny zawodnik z listy oczekiwań zniknie i od razu Matta Hummelsa i będzie dobrze
0
brak słów
0
no nie mam takiej opcji Cesca zostaje w BARCELONIE
0
no i fajnie
2
Alexis zostaje w Barcelonie sprzedajcie tych co nic nie grali w tym sezonie
0
cesca zostaje w Barcelonie
0
spoko są ciekawe kiedy będą w sprzedaży
0
Cesc Fàbregas zostaje w Barcy a możecie sprzedać lub wypożyczyć tych co nic w klubie nie robią
0
no spoko spoko
0
kiedy będą pokazane nowe koszulki na sezon 14/15 i szału nie mam z tymi okładkami gazet
0
Dziękujemy
0
i oby tak zostało
1
wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!
0
no i fajnie :)
4
Alexis zostaje w BARCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
0
Cesca zostaje w Barcy
11
gdzie Real nie może tam sędzia pomorze tak jak wczorajszym meczu z Valencią
0
[*] pamiętamy
0
ten i ten przyjdzie i będzie spoko
0
no w końcu
BRAWO!!!!!
0
wiedziałem
0
Po raz pierwszy się zgodzę z zawodnikiem Realu .
3
chłopakowi wpadł słaby sezon to odrazy trzeba go sprzedać bo już myślą , że nic z niego nie będzie a tu akurat nie prawda . Jeszcze zobaczycie jaką klasę pokaże w Brazylii i w nowym sezonie pokłony dla Messiego
0
no chyba nie
1
Alba wracaj szybko do zdrowia
0
Kolejny żenujący mecz Barcy. Adios Alves , Adios Tata .
0
Hej Barca Tylko Zwycięstwo !!!!!! :)
0
brak słów
0
To jest jakaś MASAKRA , żeby od 16 minuty aż do końca meczu nie strzelić żadnej bramki to naprawdę już nie jest śmieszne tylko żenujące a co będzie w środę jak będą grali z Realem w finale Pucharu Króla też tak zagrają jak z Granadą czy w LM z Atletico to dzisiaj mogę powiedzieć , że pucharu króla w taki sposób w tym sezonie nie zdobędą. :(