0

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

0

Ter Stegen przychodzi do Barcy latem i nikt nie mam nic do powiedzenia na ten temat

0

no to niezły przekręt roku

0

transfery latem muszą być

0

:) jest dobrze

0

:) Brawo

0

:(

0

a może Matsa Hummelsa

0

Busquets masz rację

0

Villa:)

0

co się dzieje z wami gdzie jest ta stara bardzo dobra Barcelona

0

ibi zostań

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?