0

Ferran dziś 3 setki zmarnuje mówię wam

0

VISCA EL BARCA, VISCA CATALUNYA

0

yamal ufam tobie

1

Segunda División: Telefon komórkowy i kamera bezpieczeństwa ujawniły, że sędzia drugiej ligi rzekomo dopuścił się napaści seksualnej na prostytutkę. Policja aresztowała i następnie zwolniła za kaucją sędziego drugiej ligi pod zarzutem napaści seksualnej na prostytutkę w Gijón, podszywając się pod funkcjonariusza policji krajowej.



Według gazety La Nueva España, sędzia został zidentyfikowany przez funkcjonariuszy Wydziału Pomocy Rodzinie i Kobietom za pomocą telefonu komórkowego. Poszkodowana podała im numer telefonu, z którego się z nią kontaktował. Później rozpoznała go na zdjęciu.

0

vallecano naciska kompromitacja będzie zaraz

4

nie wiem jak wy ale ja jak widzę Viniciusa to mam odruch wymiotny na rzyganie mnie bierze w skrócie

10

@addept szczerze to to o wiele poziomów niżej, niż ekstraklasa

0

Nigdy nie był wybitny, miał tylko pojedyncze przebłyski i hype głównie budowany narracją. Teraz, przy obecnej formie, Martin – który sam nie jest żadną gwiazdą – wyglądałby faktycznie jak upgrade, to już dużo mówi .Irytujące jest to, że zawodzi ciągle w ten sam sposób: brak decyzyjności, brak tempa, powtarzalne błędy. Ile jeszcze będzie dostawał minuty za nazwisko, zamiast za formę?

0

Flick wg mnie nie pasuje tu kompletnie, ja bym to lepiej ogarnął wszystko

1

bez podawania kodu PIN do kwoty 100 zł

4

@LeszekFCB ja wszystkich zmian nie lubię

0

@LeszekFCB pierwsze zmiany najelpsze

1

@MYTO ja mam tak ze jak sie obudze to zasnac nie moge i wlasnie sie obudzilem

3

@FCBparasiempre Taki Atak by wymiatał w dzisiejszej Barcelonie, aż się łezka w oku kręci, jak człowiek uświadomi sobie przemijanie

0

@marcin62 i tak przegrali niestety...

1

@Bilon87 Wszyscy po coś pędzą, a Barcelona po prostu wzięła dwa kroki rozpędu, by jak się już rozpędzi, nikt się nie zatrzymał :D

0

@Popitek12 Nie mów że któraś Ci tak zrobiła?

0

Wyczuwacie jakąś niespodziankę w meczu Villareal City?


0

afera z tymi urodzinami Yamala wygląda na napompowaną, inna sprawa że chłopak jest młody, pochodzi z biednej rodziny i ryzyko odpału jest dość duże

0

@RezerwowyWojtus przepraszam ale ostatnio wyszedł w pierwszym

10

@Popitek12 120 moze nie wiem, zakaz prowadzenia mam

4

Komentarz usunięty

0

@domin1515 a skad wiesz

0

@gumaz chyba spać pójdę, bo spałem 2 h po nocce, a potem obejrzę pierwszą połowę w autobusie, a w pracy nie wiem czy na telefonie będę oglądał czy słuchawki przez słuchawki

2

@Encore GTA SA to klasyk nad klasykami, w tamtych czasach taką grę stworzyć, sztos ogromny i podziw dla nich

0

To wina Bartomeu. Tebas nas sabotuje. Socjologiczne madritismo. Firma budowlana nas oszukała. To była siła wyższa. To wina UEFA

0

Top 5 lig - w Anglii United, Arsenal i City mają mecze "must win", w Hiszpanii Barca i Real, we Włoszech Inter i Milan, a we Francji PSG i Monaco. Weekend - klasyczne piłkarskie święto, gdzie ciężko wybrać co oglądać, bo wszystko się nakłada.

0

@xavi890 Ja wiem

2

@Andi18 Nie transmitują

0

atalanta jest cienka. wychodzi im jedynie gdy wracaja do gry jak za gaspa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?