szymek029
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferran dziś 3 setki zmarnuje mówię wam
0
VISCA EL BARCA, VISCA CATALUNYA
0
yamal ufam tobie
1
Segunda División: Telefon komórkowy i kamera bezpieczeństwa ujawniły, że sędzia drugiej ligi rzekomo dopuścił się napaści seksualnej na prostytutkę. Policja aresztowała i następnie zwolniła za kaucją sędziego drugiej ligi pod zarzutem napaści seksualnej na prostytutkę w Gijón, podszywając się pod funkcjonariusza policji krajowej.
Według gazety La Nueva España, sędzia został zidentyfikowany przez funkcjonariuszy Wydziału Pomocy Rodzinie i Kobietom za pomocą telefonu komórkowego. Poszkodowana podała im numer telefonu, z którego się z nią kontaktował. Później rozpoznała go na zdjęciu.
0
vallecano naciska kompromitacja będzie zaraz
4
nie wiem jak wy ale ja jak widzę Viniciusa to mam odruch wymiotny na rzyganie mnie bierze w skrócie
10
@addept szczerze to to o wiele poziomów niżej, niż ekstraklasa
0
Nigdy nie był wybitny, miał tylko pojedyncze przebłyski i hype głównie budowany narracją. Teraz, przy obecnej formie, Martin – który sam nie jest żadną gwiazdą – wyglądałby faktycznie jak upgrade, to już dużo mówi .Irytujące jest to, że zawodzi ciągle w ten sam sposób: brak decyzyjności, brak tempa, powtarzalne błędy. Ile jeszcze będzie dostawał minuty za nazwisko, zamiast za formę?
0
Flick wg mnie nie pasuje tu kompletnie, ja bym to lepiej ogarnął wszystko
1
bez podawania kodu PIN do kwoty 100 zł
4
@LeszekFCB ja wszystkich zmian nie lubię
0
@LeszekFCB pierwsze zmiany najelpsze
1
@MYTO ja mam tak ze jak sie obudze to zasnac nie moge i wlasnie sie obudzilem
3
@FCBparasiempre Taki Atak by wymiatał w dzisiejszej Barcelonie, aż się łezka w oku kręci, jak człowiek uświadomi sobie przemijanie
0
@marcin62 i tak przegrali niestety...
1
@Bilon87 Wszyscy po coś pędzą, a Barcelona po prostu wzięła dwa kroki rozpędu, by jak się już rozpędzi, nikt się nie zatrzymał :D
0
@Popitek12 Nie mów że któraś Ci tak zrobiła?
0
Wyczuwacie jakąś niespodziankę w meczu Villareal City?
0
afera z tymi urodzinami Yamala wygląda na napompowaną, inna sprawa że chłopak jest młody, pochodzi z biednej rodziny i ryzyko odpału jest dość duże
0
@RezerwowyWojtus przepraszam ale ostatnio wyszedł w pierwszym
10
@Popitek12 120 moze nie wiem, zakaz prowadzenia mam
4
Komentarz usunięty
0
@domin1515 a skad wiesz
0
@gumaz chyba spać pójdę, bo spałem 2 h po nocce, a potem obejrzę pierwszą połowę w autobusie, a w pracy nie wiem czy na telefonie będę oglądał czy słuchawki przez słuchawki
2
@Encore GTA SA to klasyk nad klasykami, w tamtych czasach taką grę stworzyć, sztos ogromny i podziw dla nich
0
To wina Bartomeu. Tebas nas sabotuje. Socjologiczne madritismo. Firma budowlana nas oszukała. To była siła wyższa. To wina UEFA
0
Top 5 lig - w Anglii United, Arsenal i City mają mecze "must win", w Hiszpanii Barca i Real, we Włoszech Inter i Milan, a we Francji PSG i Monaco. Weekend - klasyczne piłkarskie święto, gdzie ciężko wybrać co oglądać, bo wszystko się nakłada.
0
@xavi890 Ja wiem
2
@Andi18 Nie transmitują
0
atalanta jest cienka. wychodzi im jedynie gdy wracaja do gry jak za gaspa