O sobie

  • Zainteresowania sport, technologie informacyjne
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Iniesta, Messi, Pedri
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od sezonu 2002/03

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 41
  • Polecenia 38

Komentarze

3

@Guillegavira z całym szacunkiem, ale uważam że to nie „tylko” Espanyol i najważniejsze ze to derby. Rządzą się swoimi prawami. Historia ostatnich lat jest dobra szczęście, ale nie lekceważmy ich :D życzę wszystkim super widowiska

1

Stawiam na duet WS-JG. Bardzo szanuję Niemca za wspaniałe lata, lepsze gorsze jak wszędzie iczawsze szacunek ale czas już chyba się pożegnać i zacząć nowy etap. Trochę nie wierzyłem w czasach C. Bravo ze Niemiec mieszał, ale po latach widać że Cos jest na rzeczy.

10

Cóż, moim zdaniem to najlepszy półfinał Ligi Mistrzów, na pewno dla mnie, mam 31 lat, z Barceloną tak na poważnie od 2004. Przegraliśmy, fakt, ale taka jest piłka nożna. Być może zabrakło doświadczenia…Jeden moment decyduje o szczęściu milionów ludzi. Dziś jestem smutny, bo Barcelona gra najlepszy football od 2016 roku i przegrała, ale czuję też dumę że walczyła do samego końca. Wróciła radość! Wolę przegrać 7-6 niż frajerski oddać mecze jak 2018 i 2019. Piłka daje szansę na rewanż a ten mam nadzieję w niedzielę. Visca el Barca!

0

@Lukasz999 Raphinia oprócz bramek i asyst pracuje jak mało który skrzydłowy, ciężko będzie o podobnego skrzydłowego, ale to moje zdanie nie koniecznie trzeba się zgadzać ;)

1

@DJ6 no właśnie. Drużyna która stworzył allemany i xavi + Omo który wku.wiony schodził Co znaczy trener i pomysł na drużynę. Nieprawdopodobne

Zobacz wszystkie

10

Cóż, moim zdaniem to najlepszy półfinał Ligi Mistrzów, na pewno dla mnie, mam 31 lat, z Barceloną tak na poważnie od 2004. Przegraliśmy, fakt, ale taka jest piłka nożna. Być może zabrakło doświadczenia…Jeden moment decyduje o szczęściu milionów ludzi. Dziś jestem smutny, bo Barcelona gra najlepszy football od 2016 roku i przegrała, ale czuję też dumę że walczyła do samego końca. Wróciła radość! Wolę przegrać 7-6 niż frajerski oddać mecze jak 2018 i 2019. Piłka daje szansę na rewanż a ten mam nadzieję w niedzielę. Visca el Barca!

9

no jak? Gimbaza ma wakacje, o jakiej robocie mówisz? :D

7

I za kilka lat będzie opowiadał ze grał w Barcelonie wszystkich trofeów Luisa Enrique.

3

@Guillegavira z całym szacunkiem, ale uważam że to nie „tylko” Espanyol i najważniejsze ze to derby. Rządzą się swoimi prawami. Historia ostatnich lat jest dobra szczęście, ale nie lekceważmy ich :D życzę wszystkim super widowiska

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?