3

@Guillegavira z całym szacunkiem, ale uważam że to nie „tylko” Espanyol i najważniejsze ze to derby. Rządzą się swoimi prawami. Historia ostatnich lat jest dobra szczęście, ale nie lekceważmy ich :D życzę wszystkim super widowiska

1

Stawiam na duet WS-JG. Bardzo szanuję Niemca za wspaniałe lata, lepsze gorsze jak wszędzie iczawsze szacunek ale czas już chyba się pożegnać i zacząć nowy etap. Trochę nie wierzyłem w czasach C. Bravo ze Niemiec mieszał, ale po latach widać że Cos jest na rzeczy.

10

Cóż, moim zdaniem to najlepszy półfinał Ligi Mistrzów, na pewno dla mnie, mam 31 lat, z Barceloną tak na poważnie od 2004. Przegraliśmy, fakt, ale taka jest piłka nożna. Być może zabrakło doświadczenia…Jeden moment decyduje o szczęściu milionów ludzi. Dziś jestem smutny, bo Barcelona gra najlepszy football od 2016 roku i przegrała, ale czuję też dumę że walczyła do samego końca. Wróciła radość! Wolę przegrać 7-6 niż frajerski oddać mecze jak 2018 i 2019. Piłka daje szansę na rewanż a ten mam nadzieję w niedzielę. Visca el Barca!

0

@Lukasz999 Raphinia oprócz bramek i asyst pracuje jak mało który skrzydłowy, ciężko będzie o podobnego skrzydłowego, ale to moje zdanie nie koniecznie trzeba się zgadzać ;)

1

@DJ6 no właśnie. Drużyna która stworzył allemany i xavi + Omo który wku.wiony schodził Co znaczy trener i pomysł na drużynę. Nieprawdopodobne

1

Amazon podobno był w trakcie kręcenia dokumentu o Teku… może kiedyś obejrzymy zaa kulis :D

0

ale Lewego troche podrasował, moim zdaniem miał ogromny wpływ na to że Lewy jest w pierwszej 5 najlepszych piłkarzy świata ;) rownie duży jak Klopp ;)

0

a tak się zapowiadał... szkoda talentu. może tam się trochę odbuduje

7

I za kilka lat będzie opowiadał ze grał w Barcelonie wszystkich trofeów Luisa Enrique.

1



omom *,* uwielbiam!

1

odbiegając od tematu... na poprawe humoru:



2

2

co to za hymn?! jakaś kpina prawda? Jak Edyta Górniak...

9

no jak? Gimbaza ma wakacje, o jakiej robocie mówisz? :D

0

a może Eto'o?

0

Pinto - Montoya, Bartra, Mascherano, Adriano - Song, Sergi Roberto, Xavi - Pedro, Alexis, Messi

0

GD w chyba najlepszym możliwym czasie!

0

Villa? może Ronaldinho sprawdzą? Deco, albo może jeszcze sie cofną i sprawdzą np do Ronalda Koemana? zaczną sie teraz cyrki.

0

I zniesiono juz przepis zeby drużyny z tych samych lig na siebie nie trafiły więc naprawdę zapowiada się ciekawie. Chciałbym, zakładając oczywiście że MU odrobi straty i przejdzie Olipmiakos zobaczyć mecz Barca - Manchester Utd i zobaczyć jak wiele sie zmieniło w tych zespołach.

0

Wygrywać to jedno, przegrywać po walce i dobrym meczu to drugie, a wychodzić na boisko i oddawać mecz to trzecie. ;)

0

ja również wierze w niego, ale mimo wszystko uważam że przydało by sie pozmieniać :) #VeB@

0

hmmm. Duże zmiany by sie przydały w stolicy Kataloni... wiem, łatwo sie pisze, ale uważam że Barcelona powinna wprowadzić duży powiew swieżości do szatni. Bramkarz to już sprawa przesądzona, ale obrona... Sprzedać Puyola, Alvesa [!] (uważam że już swoje zrobił, a poki co, jeżeli można jeszcze troche zarobić to dlaczego nie? sorry, ale życie jest okrutne!) Pomoc: Xavi swoje lata świetlności juz ma za sobą. jest niesamowitym pomocnikiem, moim zdaniem najlepszym w historii. ale młodszy nie będzie, więc na tzw piłkarską emeryture chyba mógłby sie wybrać. Song - miło i wgl, ale nie nadajesz sie do Barcelony. tutaj trzeba umieć grać obiema nogami na takiej pozycji na której jesteś... stylowe ubieranie nie wystarczy. no i pozycja napastników. Cuenca, Tello, [Afelej] - sprzedać. wszystkich z wypożyczenia sprzedać. uporzątkować temat w papierach i ruszyć na zakupy. haha, wiem jak to sie czyta, ale tak jest. Barca to nie jest na chwile obecną projekt na 2014.

0

będzie to naprawde wielki spektakl... niektórzy chyba nie są do końca świadomi tego co jutro sie rozpocznie o 20:45 :) wielkie, ogromne widowisko! czekam! już czuje ze jutrzejszy dzień to będzie męczarnia... wytrzymać do tej 20...

0

Pep to już historia. moim zdaniem zapisał sie w histroii Barcelony dużymi literami ale teraz jest naszym przeciwnikiem. nie ma co porównywać tego lipcowego spotkania z tym co Barcelona może zaprezentować w przyszłości. jestem pełen optymizmu na nadchodzący sezon i pokusze sie o stwierdzenie że jak Barcelona wypali w tym sezonie to Bayern bedzie sie tylko biernie przyglądał... mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi :D

0

znakomity felieton, doskonale podsumowany! zgadzam się z Tym co zostało napisane w 90procentach.

0

nie moge sie doczekać pierwszego meczu o stawkę ! :)

0

bardzo dobrze ! Pinto robi atmosfere tam ! :) ciesze sie bardzo !

0

na pewno Polacy :D

0

to kawał na hiszpańskie pryma aprilis prawda? ;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?