0

Betis taki słaby czy my tacy dobrzy?

0

Grosik z asystą

6

albańczycy kable gryzą

3

Grafik po kilku głębszych chyba XD

1

Lewy twardo trzyma forme

2

@BordowyPtak no to wychodzi 1:1

2

@Kapitan hawk jak dodasz date 30 czerwca 2024 to staje się całkiem możliwe :D

2

Finał na wembley, może powtórka z 2011 ? :D

1

Oby to był ostatni sezon z panami na bokach obrony

0

Kapitan krycie TOP

0

@Bunk420 chyba, że po nosie się posmyra

1

Pedraza uratował robercika od zrugania

1

murawa faulowała!!!!

2

siadaj na dupie Roberto

9

Asysta 10 stopnia Lewandowskiego

2

Szantosz na papieroszka musi chyba iść bo się zdenerwował

6

Roberto do zmiany jak najszybciej póki 1-0 jest

1

Manzano zapomniał ze var istnieje

1

@AFA90 w 30 minucie chyba gdzies czytalem

0

myslalem ze fati gorzej juz nie moze grac

2

Alonso kazda pilka na alibi a jak dostanie jakas pod presja to galoty obsrane XD

0

Mapet z Messim na szluga wyskoczyli bo nudy

2

Sztanga dwie groźne straty w ciagu minuty

1

Manzano wie już że dostanie siateczke z upominkami

0

młodziak z liverpoolu do zmiany

1

już wieniec dla madrycioków położyli?

0

Fati Fatalnie.....

0

@Barcaa12 ale to we dwóch na prawej stronie mają sie cisnać?

0

w terminarzu widzę że już ktoś wpisał 0:0 przed meczem ciekawe czy siądzie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?