szymonex10
Dołączył/a: wrzesień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Betis taki słaby czy my tacy dobrzy?
0
Grosik z asystą
6
albańczycy kable gryzą
3
Grafik po kilku głębszych chyba XD
1
Lewy twardo trzyma forme
2
@BordowyPtak no to wychodzi 1:1
2
@Kapitan hawk jak dodasz date 30 czerwca 2024 to staje się całkiem możliwe :D
2
Finał na wembley, może powtórka z 2011 ? :D
1
Oby to był ostatni sezon z panami na bokach obrony
0
Kapitan krycie TOP
0
@Bunk420 chyba, że po nosie się posmyra
1
Pedraza uratował robercika od zrugania
1
murawa faulowała!!!!
2
siadaj na dupie Roberto
9
Asysta 10 stopnia Lewandowskiego
2
Szantosz na papieroszka musi chyba iść bo się zdenerwował
6
Roberto do zmiany jak najszybciej póki 1-0 jest
1
Manzano zapomniał ze var istnieje
1
@AFA90 w 30 minucie chyba gdzies czytalem
0
myslalem ze fati gorzej juz nie moze grac
2
Alonso kazda pilka na alibi a jak dostanie jakas pod presja to galoty obsrane XD
0
Mapet z Messim na szluga wyskoczyli bo nudy
2
Sztanga dwie groźne straty w ciagu minuty
1
Manzano wie już że dostanie siateczke z upominkami
0
młodziak z liverpoolu do zmiany
1
już wieniec dla madrycioków położyli?
0
Fati Fatalnie.....
0
@Barcaa12 ale to we dwóch na prawej stronie mają sie cisnać?
0
w terminarzu widzę że już ktoś wpisał 0:0 przed meczem ciekawe czy siądzie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika